Finále SP - sprint žen 7,5 km, Chanty-Mansijsk | Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Finále SP - SuperG žen, St. Moritz | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) | | | Finále SP - SuperG mužů, St. Moritz | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) |
Finále SP - HS225, Planica | Vítěz: P. Prevc (SLO) (kon.) |
Gary Anderson - Adrian Lewis | 7:4 (kon.) | | | James Wade - Robert Thornton | 7:4 (kon.) |
Michael van Gerwen - Phil Taylor | 6:6 (kon.) | | | Raymond van Barneveld - Dave Chisnall | 7:4 (kon.) |
Gary Anderson - Peter Wright | 7:5 (kon.) |
konec
Finále SP - sprint žen 7,5 km, Chanty-Mansijsk
Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN)
Jan Vojkůvka
Konečné hodnocení disciplíny sprint:
1. Gabriela Soukalová (CZE) 413
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 336
3. Dorothea Wiererová (ITA) 327
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 309
5. Olena Pidhrušná (UKR) 299
6. Franziska Hildebrandová (GER) 275
7. Veronika Vítková (CZE) 238
8. Anais Bescondová (FRA) 231
28. Lucie Charvátová (CZE) 105
31. Eva Puskarčíková (CZE) 97
36. Jana Gereková (SVK) 72
61. Paulina Fialková (SVK) 31
77. Jitka Landová (CZE) 13
86. Jessica Jislová (CZE) 7
93. Terezia Poliaková (SVK) 2
94. Martina Chrapanová (SVK) 2
Konečné výsledky:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 20:42.3 (1)
2. Gabriela Soukalová (CZE) +3.1 (0)
3. Marte Olsbuová (NOR) +4.8 (0)
4. Justine Braisazová (FRA) +24.2 (0)
5. Dorothea Wiererová (ITA) +27.8 (0)
6. Franziska Preussová (GER) +32.2 (1)
7. Olena Pidhrušná (UKR) +33.9 (0)
8. Anais Bescondová (FRA) +37.0 (1)
9. Naděžda Skardinová (BLR) +41.6 (0)
10. Marie Dorinová Habertová (FRA) +44.6 (1)
11. Franziska Hildebrandová (GER) +44.9 (1)
12. Tatjana Akimovová (RUS) +45.7 (0)
13. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +46.5 (1)
14. Selina Gasparinová (SUI) +53.5 (1)
15. Miriam Gössnerová (GER) +55.6 (2)
16. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +59.1 (0)
17. Anastasija Dubarezavá (BLR) +59.6 (0)
18. Anastasija Zagorujková (RUS) +1:00.7 (1)
19. Krystyna Guziková (POL) +1:03.6 (1)
20. Darja Virolajněnová (RUS) +1:07.0 (1)
30. Lucie Charvátová (CZE) +1:26.8 (3)
42. Jessica Jislová (CZE) +1:53.3 (1)
46. Veronika Vítková (CZE) +1:55.9 (3)
48. Ivona Fialková (SVK) +1:57.5 (1)
53. Paulina Fialková (SVK) +2:05.4 (2)
68. Jana Gereková (SVK) +3:00.7 (3)
69. Barbora Tomečová (CZE) +3:06.4 (3)
Startovní listina závodu:
1. Teja Gregorinová (SLO)
2. Julia Ransomová (CAN)
3. Anais Bescondová (FRA)
4. Jekatěrina Jurlovová (RUS)
5. Baiba Bendiková (LAT)
6. Irina Varviněcová (UKR)
7. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
8. Justine Braisazová (FRA)
9. Karin Oberhoferová (ITA)
10. Dorothea Wiererová (ITA)
11. Laura Dahlmeierová (GER)
12. Paulina Fialková (SVK)
13. Lucie Charvátová (CZE)
14. Marte Olsbuová (NOR)
15. Susan Dunkleeová (USA)
16. Fujuko Tačizakiová (JPN)
17. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
18. Tatjana Akimovová (RUS)
19. Marie Dorinová Habertová (FRA)
20. Fanny Horn Birkelandová (NOR)
21. Darja Jurkevičová (BLR)
22. Magdalena Gwizdońová (POL)
23. Desislava Stojanovová (BUL)
24. Darja Usanovová (KAZ)
25. Mona Brorssonová (SWE)
26. Selina Gasparinová (SUI)
27. Franziska Hildebrandová (GER)
28. Éva Tófalviová (ROU)
29. Franziska Preussová (GER)
30. Darja Virolajněnová (RUS)
31. Synnøve Solemdalová (NOR)
32. Jana Gereková (SVK)
33. Olena Pidhrušná (UKR)
34. Lena Häckiová (SUI)
35. Linn Perssonová (SWE)
36. Iryna Kryuková (BLR)
37. Rosanna Crawfordová (CAN)
38. Gabriela Soukalová (CZE)
39. Anastasija Zagorujková (RUS)
40. Miriam Gössnerová (GER)
41. Julija Džimová (UKR)
42. Galina Višněvská (KAZ)
43. Lisa Vittozziová (ITA)
44. Krystyna Guziková (POL)
45. Naděžda Skardinová (BLR)
46. Clare Eganová (USA)
47. Anaïs Chevalierová (FRA)
48. Vanessa Hinzová (GER)
49. Veronika Vítková (CZE)
50. Monika Hojniszová (POL)
51. Maren Hammerschmidtová (GER)
52. Světlana Slepcovová (RUS)
53. Auli Kiskolaová (FIN)
54. Jekatěrina Šumilovová (RUS)
55. Anastasija Dubarezavá (BLR)
56. Jessica Jislová (CZE)
57. Luminița Pișcoranová (ROU)
58. Jurie Tanakaová (JPN)
59. Aita Gasparinová (SUI)
60. Ingela Anderssonová (SWE)
61. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR)
62. Anna Kistanovová (KAZ)
63. Ivona Fialková (SVK)
64. Jana Bondarová (UKR)
65. Célia Aymonierová (FRA)
66. Emilija Jordanovová (BUL)
67. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
68. Anja Erženová (SLO)
69. Či-hi Mun (KOR)
70. Susanne Hoffmannová (AUT)
71. Anna Ščerbininová (RUS)
72. Un-čong Ko (KOR)
73. Barbora Tomešová (CZE)
74. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
75. Natalja Kočerginová (LTU)
76. Nadine Horchlerová (GER)
77. Valj Semerenková (UKR)
78. Réka Foriková (ROU)
79. Kristina Ilčenková (BLR)
80. Rina Suzukiová (JPN)
Průběžné pořadí sprintu:
1. Gabriela Soukalová (CZE) 359
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 305
3. Dorothea Wiererová (ITA) 287
4. Olena Pidhrušná (UKR) 263
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 249
6. Franziska Hildebrandová (GER) 245
7. Veronika Vítková (CZE) 238
8. Laura Dahlmeierová (GER) 208
9. Anais Bescondová (FRA) 200
10. Krystyna Guziková (POL) 190
26. Eva Puskarčíková (CZE) 97
27. Lucie Charvátová (CZE) 94
32. Jana Gereková (SVK) 72
60. Paulina Fialková (SVK) 31
76. Jitka Landová (CZE) 13
83. Jessica Jislová (CZE) 7
90. Terezia Poliaková (SVK) 2
91. Martina Chrapanová (SVK) 2
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Gabriela Soukalová (CZE) 1039
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 970
3. Dorothea Wiererová (ITA) 889
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 785
5. Laura Dahlmeierová (GER) 756
6. Franziska Hildebrandová (GER) 735
7. Veronika Vítková (CZE) 703
8. Olena Pidhrušná (UKR) 682
9. Anais Bescondová (FRA) 602
10. Tiril Eckhoffová (NOR) 544
25. Eva Puskarčíková (CZE) 292
32. Lucie Charvátová (CZE) 213
35. Paulina Fialková (SVK) 199
41. Jana Gereková (SVK) 150
77. Jitka Landová (CZE) 22
90. Jessica Jislová (CZE) 7
92. Terezia Poliaková (SVK) 5
97. Martina Chrapanová (SVK) 2
1. Gabriela Soukalová (CZE) 413
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 336
3. Dorothea Wiererová (ITA) 327
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 309
5. Olena Pidhrušná (UKR) 299
6. Franziska Hildebrandová (GER) 275
7. Veronika Vítková (CZE) 238
8. Anais Bescondová (FRA) 231
28. Lucie Charvátová (CZE) 105
31. Eva Puskarčíková (CZE) 97
36. Jana Gereková (SVK) 72
61. Paulina Fialková (SVK) 31
77. Jitka Landová (CZE) 13
86. Jessica Jislová (CZE) 7
93. Terezia Poliaková (SVK) 2
94. Martina Chrapanová (SVK) 2
Konečné výsledky:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 20:42.3 (1)
2. Gabriela Soukalová (CZE) +3.1 (0)
3. Marte Olsbuová (NOR) +4.8 (0)
4. Justine Braisazová (FRA) +24.2 (0)
5. Dorothea Wiererová (ITA) +27.8 (0)
6. Franziska Preussová (GER) +32.2 (1)
7. Olena Pidhrušná (UKR) +33.9 (0)
8. Anais Bescondová (FRA) +37.0 (1)
9. Naděžda Skardinová (BLR) +41.6 (0)
10. Marie Dorinová Habertová (FRA) +44.6 (1)
11. Franziska Hildebrandová (GER) +44.9 (1)
12. Tatjana Akimovová (RUS) +45.7 (0)
13. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +46.5 (1)
14. Selina Gasparinová (SUI) +53.5 (1)
15. Miriam Gössnerová (GER) +55.6 (2)
16. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +59.1 (0)
17. Anastasija Dubarezavá (BLR) +59.6 (0)
18. Anastasija Zagorujková (RUS) +1:00.7 (1)
19. Krystyna Guziková (POL) +1:03.6 (1)
20. Darja Virolajněnová (RUS) +1:07.0 (1)
30. Lucie Charvátová (CZE) +1:26.8 (3)
42. Jessica Jislová (CZE) +1:53.3 (1)
46. Veronika Vítková (CZE) +1:55.9 (3)
48. Ivona Fialková (SVK) +1:57.5 (1)
53. Paulina Fialková (SVK) +2:05.4 (2)
68. Jana Gereková (SVK) +3:00.7 (3)
69. Barbora Tomečová (CZE) +3:06.4 (3)
Startovní listina závodu:
1. Teja Gregorinová (SLO)
2. Julia Ransomová (CAN)
3. Anais Bescondová (FRA)
4. Jekatěrina Jurlovová (RUS)
5. Baiba Bendiková (LAT)
6. Irina Varviněcová (UKR)
7. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
8. Justine Braisazová (FRA)
9. Karin Oberhoferová (ITA)
10. Dorothea Wiererová (ITA)
11. Laura Dahlmeierová (GER)
12. Paulina Fialková (SVK)
13. Lucie Charvátová (CZE)
14. Marte Olsbuová (NOR)
15. Susan Dunkleeová (USA)
16. Fujuko Tačizakiová (JPN)
17. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
18. Tatjana Akimovová (RUS)
19. Marie Dorinová Habertová (FRA)
20. Fanny Horn Birkelandová (NOR)
21. Darja Jurkevičová (BLR)
22. Magdalena Gwizdońová (POL)
23. Desislava Stojanovová (BUL)
24. Darja Usanovová (KAZ)
25. Mona Brorssonová (SWE)
26. Selina Gasparinová (SUI)
27. Franziska Hildebrandová (GER)
28. Éva Tófalviová (ROU)
29. Franziska Preussová (GER)
30. Darja Virolajněnová (RUS)
31. Synnøve Solemdalová (NOR)
32. Jana Gereková (SVK)
33. Olena Pidhrušná (UKR)
34. Lena Häckiová (SUI)
35. Linn Perssonová (SWE)
36. Iryna Kryuková (BLR)
37. Rosanna Crawfordová (CAN)
38. Gabriela Soukalová (CZE)
39. Anastasija Zagorujková (RUS)
40. Miriam Gössnerová (GER)
41. Julija Džimová (UKR)
42. Galina Višněvská (KAZ)
43. Lisa Vittozziová (ITA)
44. Krystyna Guziková (POL)
45. Naděžda Skardinová (BLR)
46. Clare Eganová (USA)
47. Anaïs Chevalierová (FRA)
48. Vanessa Hinzová (GER)
49. Veronika Vítková (CZE)
50. Monika Hojniszová (POL)
51. Maren Hammerschmidtová (GER)
52. Světlana Slepcovová (RUS)
53. Auli Kiskolaová (FIN)
54. Jekatěrina Šumilovová (RUS)
55. Anastasija Dubarezavá (BLR)
56. Jessica Jislová (CZE)
57. Luminița Pișcoranová (ROU)
58. Jurie Tanakaová (JPN)
59. Aita Gasparinová (SUI)
60. Ingela Anderssonová (SWE)
61. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR)
62. Anna Kistanovová (KAZ)
63. Ivona Fialková (SVK)
64. Jana Bondarová (UKR)
65. Célia Aymonierová (FRA)
66. Emilija Jordanovová (BUL)
67. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
68. Anja Erženová (SLO)
69. Či-hi Mun (KOR)
70. Susanne Hoffmannová (AUT)
71. Anna Ščerbininová (RUS)
72. Un-čong Ko (KOR)
73. Barbora Tomešová (CZE)
74. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
75. Natalja Kočerginová (LTU)
76. Nadine Horchlerová (GER)
77. Valj Semerenková (UKR)
78. Réka Foriková (ROU)
79. Kristina Ilčenková (BLR)
80. Rina Suzukiová (JPN)
Průběžné pořadí sprintu:
1. Gabriela Soukalová (CZE) 359
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 305
3. Dorothea Wiererová (ITA) 287
4. Olena Pidhrušná (UKR) 263
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 249
6. Franziska Hildebrandová (GER) 245
7. Veronika Vítková (CZE) 238
8. Laura Dahlmeierová (GER) 208
9. Anais Bescondová (FRA) 200
10. Krystyna Guziková (POL) 190
26. Eva Puskarčíková (CZE) 97
27. Lucie Charvátová (CZE) 94
32. Jana Gereková (SVK) 72
60. Paulina Fialková (SVK) 31
76. Jitka Landová (CZE) 13
83. Jessica Jislová (CZE) 7
90. Terezia Poliaková (SVK) 2
91. Martina Chrapanová (SVK) 2
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Gabriela Soukalová (CZE) 1039
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 970
3. Dorothea Wiererová (ITA) 889
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 785
5. Laura Dahlmeierová (GER) 756
6. Franziska Hildebrandová (GER) 735
7. Veronika Vítková (CZE) 703
8. Olena Pidhrušná (UKR) 682
9. Anais Bescondová (FRA) 602
10. Tiril Eckhoffová (NOR) 544
25. Eva Puskarčíková (CZE) 292
32. Lucie Charvátová (CZE) 213
35. Paulina Fialková (SVK) 199
41. Jana Gereková (SVK) 150
77. Jitka Landová (CZE) 22
90. Jessica Jislová (CZE) 7
92. Terezia Poliaková (SVK) 5
97. Martina Chrapanová (SVK) 2
1. Gabriela Soukalová (CZE) 413
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 336
3. Dorothea Wiererová (ITA) 327
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 309
5. Olena Pidhrušná (UKR) 299
6. Franziska Hildebrandová (GER) 275
7. Veronika Vítková (CZE) 238
8. Anais Bescondová (FRA) 231
28. Lucie Charvátová (CZE) 105
31. Eva Puskarčíková (CZE) 97
36. Jana Gereková (SVK) 72
61. Paulina Fialková (SVK) 31
77. Jitka Landová (CZE) 13
86. Jessica Jislová (CZE) 7
93. Terezia Poliaková (SVK) 2
94. Martina Chrapanová (SVK) 2
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 20:42.3 (1)
2. Gabriela Soukalová (CZE) +3.1 (0)
3. Marte Olsbuová (NOR) +4.8 (0)
4. Justine Braisazová (FRA) +24.2 (0)
5. Dorothea Wiererová (ITA) +27.8 (0)
6. Franziska Preussová (GER) +32.2 (1)
7. Olena Pidhrušná (UKR) +33.9 (0)
8. Anais Bescondová (FRA) +37.0 (1)
9. Naděžda Skardinová (BLR) +41.6 (0)
10. Marie Dorinová Habertová (FRA) +44.6 (1)
11. Franziska Hildebrandová (GER) +44.9 (1)
12. Tatjana Akimovová (RUS) +45.7 (0)
13. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +46.5 (1)
14. Selina Gasparinová (SUI) +53.5 (1)
15. Miriam Gössnerová (GER) +55.6 (2)
16. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +59.1 (0)
17. Anastasija Dubarezavá (BLR) +59.6 (0)
18. Anastasija Zagorujková (RUS) +1:00.7 (1)
19. Krystyna Guziková (POL) +1:03.6 (1)
20. Darja Virolajněnová (RUS) +1:07.0 (1)
30. Lucie Charvátová (CZE) +1:26.8 (3)
42. Jessica Jislová (CZE) +1:53.3 (1)
46. Veronika Vítková (CZE) +1:55.9 (3)
48. Ivona Fialková (SVK) +1:57.5 (1)
53. Paulina Fialková (SVK) +2:05.4 (2)
68. Jana Gereková (SVK) +3:00.7 (3)
69. Barbora Tomečová (CZE) +3:06.4 (3)
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
2. Gabriela Soukalová (CZE)
3. Marte Olsbuová (NOR)
4. Justine Braisazová (FRA)
5. Dorothea Wiererová (ITA)
6. Franziska Preussová (GER)
7. Olena Pidhrušná (UKR)
8. Anais Bescondová (FRA)
9. Naděžda Skardinová (BLR)
10. Marie Dorinová Habertová (FRA)
11. Franziska Hildebrandová (GER)
12. Tatjana Akimovová (RUS)
13. Fanny Horn Birkelandová (NOR)
14. Selina Gasparinová (SUI)
15. Miriam Gössnerová (GER)
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
2. Gabriela Soukalová (CZE) +3.1
3. Marte Olsbuová (NOR) +4.8
4. Justine Braisazová (FRA) +24.2
5. Dorothea Wiererová (ITA) +27.8
6. Franziska Preussová (GER) +32.2
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
2. Miriam Gössnerová (GER) +2.2
3. Dorothea Wiererová (ITA) +3.9
4. Gabriela Soukalová (CZE) +9.4
5. Tatjana Akimovová (RUS) +10.7
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +3.9
3. Tatjana Akimovová (RUS) +10.7
4. Anais Bescondová (FRA) +12.0
5. Marte Olsbuová (NOR) +12.6
1. Teja Gregorinová (SLO)
2. Julia Ransomová (CAN)
3. Anais Bescondová (FRA)
4. Jekatěrina Jurlovová (RUS)
5. Baiba Bendiková (LAT)
6. Irina Varviněcová (UKR)
7. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
8. Justine Braisazová (FRA)
9. Karin Oberhoferová (ITA)
10. Dorothea Wiererová (ITA)
11. Laura Dahlmeierová (GER)
12. Paulina Fialková (SVK)
13. Lucie Charvátová (CZE)
14. Marte Olsbuová (NOR)
15. Susan Dunkleeová (USA)
16. Fujuko Tačizakiová (JPN)
17. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
18. Tatjana Akimovová (RUS)
19. Marie Dorinová Habertová (FRA)
20. Fanny Horn Birkelandová (NOR)
21. Darja Jurkevičová (BLR)
22. Magdalena Gwizdońová (POL)
23. Desislava Stojanovová (BUL)
24. Darja Usanovová (KAZ)
25. Mona Brorssonová (SWE)
26. Selina Gasparinová (SUI)
27. Franziska Hildebrandová (GER)
28. Éva Tófalviová (ROU)
29. Franziska Preussová (GER)
30. Darja Virolajněnová (RUS)
31. Synnøve Solemdalová (NOR)
32. Jana Gereková (SVK)
33. Olena Pidhrušná (UKR)
34. Lena Häckiová (SUI)
35. Linn Perssonová (SWE)
36. Iryna Kryuková (BLR)
37. Rosanna Crawfordová (CAN)
38. Gabriela Soukalová (CZE)
39. Anastasija Zagorujková (RUS)
40. Miriam Gössnerová (GER)
41. Julija Džimová (UKR)
42. Galina Višněvská (KAZ)
43. Lisa Vittozziová (ITA)
44. Krystyna Guziková (POL)
45. Naděžda Skardinová (BLR)
46. Clare Eganová (USA)
47. Anaïs Chevalierová (FRA)
48. Vanessa Hinzová (GER)
49. Veronika Vítková (CZE)
50. Monika Hojniszová (POL)
51. Maren Hammerschmidtová (GER)
52. Světlana Slepcovová (RUS)
53. Auli Kiskolaová (FIN)
54. Jekatěrina Šumilovová (RUS)
55. Anastasija Dubarezavá (BLR)
56. Jessica Jislová (CZE)
57. Luminița Pișcoranová (ROU)
58. Jurie Tanakaová (JPN)
59. Aita Gasparinová (SUI)
60. Ingela Anderssonová (SWE)
61. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR)
62. Anna Kistanovová (KAZ)
63. Ivona Fialková (SVK)
64. Jana Bondarová (UKR)
65. Célia Aymonierová (FRA)
66. Emilija Jordanovová (BUL)
67. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
68. Anja Erženová (SLO)
69. Či-hi Mun (KOR)
70. Susanne Hoffmannová (AUT)
71. Anna Ščerbininová (RUS)
72. Un-čong Ko (KOR)
73. Barbora Tomešová (CZE)
74. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
75. Natalja Kočerginová (LTU)
76. Nadine Horchlerová (GER)
77. Valj Semerenková (UKR)
78. Réka Foriková (ROU)
79. Kristina Ilčenková (BLR)
80. Rina Suzukiová (JPN)
Eva Puskarčíková tak nadále nemůže vyrazit do závodu a po promaroděném světovém šampionátu to vypadá, že nemoc ji nepouští ani na finálové závody v Rusku.
1. Gabriela Soukalová (CZE) 359
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 305
3. Dorothea Wiererová (ITA) 287
4. Olena Pidhrušná (UKR) 263
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 249
6. Franziska Hildebrandová (GER) 245
7. Veronika Vítková (CZE) 238
8. Laura Dahlmeierová (GER) 208
9. Anais Bescondová (FRA) 200
10. Krystyna Guziková (POL) 190
26. Eva Puskarčíková (CZE) 97
27. Lucie Charvátová (CZE) 94
32. Jana Gereková (SVK) 72
60. Paulina Fialková (SVK) 31
76. Jitka Landová (CZE) 13
83. Jessica Jislová (CZE) 7
90. Terezia Poliaková (SVK) 2
91. Martina Chrapanová (SVK) 2
1. Gabriela Soukalová (CZE) 1039
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 970
3. Dorothea Wiererová (ITA) 889
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 785
5. Laura Dahlmeierová (GER) 756
6. Franziska Hildebrandová (GER) 735
7. Veronika Vítková (CZE) 703
8. Olena Pidhrušná (UKR) 682
9. Anais Bescondová (FRA) 602
10. Tiril Eckhoffová (NOR) 544
25. Eva Puskarčíková (CZE) 292
32. Lucie Charvátová (CZE) 213
35. Paulina Fialková (SVK) 199
41. Jana Gereková (SVK) 150
77. Jitka Landová (CZE) 22
90. Jessica Jislová (CZE) 7
92. Terezia Poliaková (SVK) 5
97. Martina Chrapanová (SVK) 2