Finále SP - stíhačka žen 10 km, Chanty-Mansijsk | Vítez: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) | | | Finále SP - stíhačka mužů 12,5 km, Chanty-Mansijsk | Vítěz: S. Schempp (GER) (kon.) |
Finále SP - slalom žen, 1. kolo. St. Moritz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Finále SP - obří slalom mužů, 1. kolo, St. Moritz | Vítěz: M. Faivre (FRA) (kon.) |
Finále SP - slalom žen, 2. kolo. St. Moritz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Finále SP - obří slalom mužů, 2. kolo, St. Moritz | Vítěz: T. Fanara (FRA) (kon.) |
Finále SP - týmový závod HS225, Planica | Vítěz: Norsko (kon.) |
konec
Finále SP - stíhačka žen 10 km, Chanty-Mansijsk
Vítez: K. Mäkäräinenová (FIN)
Patrik Sandev
Konečné pořadí:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:06,7 (2)
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1,5 (1)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +5,7 (1)
4. Gabriela Soukalová (CZE) +6,5 (2)
5. Franziska Preussová (GER) +6,6 (1)
6. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +13,1 (1)
7. Olena Pidhrušná (UKR) +42,9 (2)
8. Marte Olsbuová (NOR) +45,6 (3)
9. Julija Džimová (UKR)+49,9 (0)
10. Justine Braisazová (FRA) +58,4 (2)
11. Anais Bescondová (FRA) +1:05,9 (3)
12. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:14,3 (1)
13. Franziska Hildebrandová (GER) +1:16,4 (2)
14. Tatjana Akimovová (RUS) +1:40,3 (2)
15. Naděžda Skardinová (BLR) +1:41,5 (3)
...
42. Lucie Charvátová (CZE) +3:37,7 (7)
48. Jessica Jislová (CZE) +4:46,7 (6)
51. Paulina Fialková (SVK) +5:02,8 (5)
52. Ivona Fialková (SVK) +5:31,8 (5)
Veronika Vítková (CZE) DNF
Startovní listina:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +0:00
2. Gabriela Soukalová (CZE) +0:03
3. Marte Olsbuová (NOR) +0:05
4. Justine Braisazová (FRA) +0:24
5. Dorothea Wiererová (ITA) +0:28
6. Franziska Preussová (GER) +0:32
7. Olena Pidhrušná (UKR) +0:34
8. Anais Bescondová (FRA) +0:37
9. Naděžda Skardinová (BLR) +0:41
10. Marie Dorinová Habertová (FRA) +0:44
11. Franziska Hildebrandová (GER) +0:45
12. Tatjana Akimovová (RUS) +0:46
13. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +0:47
14. Selina Gasparinová (SUI) +0:54
15. Miriam Gössnerová (GER) +0:56
16. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +0:59
17. Anastasija Dubarezavá (BLR) +1:00
18. Anastasija Zagorujková (RUS) +1:01
19. Krystyna Guziková (POL) +1:04
20. Darja Virolajněnová (RUS) +1:07
21. Teja Gregorinová (SLO) +1:09
22. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:10
23. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:18
24. Maren Hammerschmidtová (GER) +1:19
25. Susan Dunkleeová (USA) +1:20
26. Julija Džimová (UKR) +1:22
27. Lisa Vittozziová (ITA) +1:23
28. Karin Oberhoferová (ITA) +1:24
29. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:26
30. Lucie Charvátová (CZE) +1:27
31. Nadine Horchlerová (GER) +1:30
32. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +1:36
33. Mona Brorssonová (SWE) +1:36
34. Galina Višněvská (KAZ) +1:37
35. Jekatěrina Šumilovová (RUS) +1:39
36. Laura Dahlmeierová (GER) +1:39
37. Baiba Bendiková (LAT) +1:40
38. Iryna Kryuková (BLR) +1:49
39. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR) +1:49
40. Či-hi Mun (KOR) +1:51
41. Lena Häckiová (SUI) +1:51
42. Jessica Jislová (CZE) +1:53
43. Darja Usanovová (KAZ) +1:54
44. Aita Gasparinová (SUI) +1:54
45. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:55
46. Veronika Vítková (CZE) +1:56
47. Darja Jurkevičová (BLR) +1:56
48. Ivona Fialková (SVK) +1:58
49. Irina Varviněcová (UKR) +2:01
50. Célia Aymonierová (FRA) +2:02
51. Monika Hojniszová (POL) +2:03
52. Anja Erženová (SLO) +2:05
53. Paulina Fialková (SVK) +2:05
54. Julia Ransomová (CAN) +2:07
55. Vanessa Hinzová (GER) +2:07
56. Ingela Anderssonová (SWE) +2:08
57. Synnøve Solemdalová (NOR) +2:08
58. Jana Bondarová (UKR) +2:12
59. Anna Kistanovová (KAZ) +2:15
60. Susanne Hoffmannová (AUT) +2:27
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:06,7 (2)
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1,5 (1)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +5,7 (1)
4. Gabriela Soukalová (CZE) +6,5 (2)
5. Franziska Preussová (GER) +6,6 (1)
6. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +13,1 (1)
7. Olena Pidhrušná (UKR) +42,9 (2)
8. Marte Olsbuová (NOR) +45,6 (3)
9. Julija Džimová (UKR)+49,9 (0)
10. Justine Braisazová (FRA) +58,4 (2)
11. Anais Bescondová (FRA) +1:05,9 (3)
12. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:14,3 (1)
13. Franziska Hildebrandová (GER) +1:16,4 (2)
14. Tatjana Akimovová (RUS) +1:40,3 (2)
15. Naděžda Skardinová (BLR) +1:41,5 (3)
...
42. Lucie Charvátová (CZE) +3:37,7 (7)
48. Jessica Jislová (CZE) +4:46,7 (6)
51. Paulina Fialková (SVK) +5:02,8 (5)
52. Ivona Fialková (SVK) +5:31,8 (5)
Veronika Vítková (CZE) DNF
Startovní listina:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +0:00
2. Gabriela Soukalová (CZE) +0:03
3. Marte Olsbuová (NOR) +0:05
4. Justine Braisazová (FRA) +0:24
5. Dorothea Wiererová (ITA) +0:28
6. Franziska Preussová (GER) +0:32
7. Olena Pidhrušná (UKR) +0:34
8. Anais Bescondová (FRA) +0:37
9. Naděžda Skardinová (BLR) +0:41
10. Marie Dorinová Habertová (FRA) +0:44
11. Franziska Hildebrandová (GER) +0:45
12. Tatjana Akimovová (RUS) +0:46
13. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +0:47
14. Selina Gasparinová (SUI) +0:54
15. Miriam Gössnerová (GER) +0:56
16. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +0:59
17. Anastasija Dubarezavá (BLR) +1:00
18. Anastasija Zagorujková (RUS) +1:01
19. Krystyna Guziková (POL) +1:04
20. Darja Virolajněnová (RUS) +1:07
21. Teja Gregorinová (SLO) +1:09
22. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:10
23. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:18
24. Maren Hammerschmidtová (GER) +1:19
25. Susan Dunkleeová (USA) +1:20
26. Julija Džimová (UKR) +1:22
27. Lisa Vittozziová (ITA) +1:23
28. Karin Oberhoferová (ITA) +1:24
29. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:26
30. Lucie Charvátová (CZE) +1:27
31. Nadine Horchlerová (GER) +1:30
32. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +1:36
33. Mona Brorssonová (SWE) +1:36
34. Galina Višněvská (KAZ) +1:37
35. Jekatěrina Šumilovová (RUS) +1:39
36. Laura Dahlmeierová (GER) +1:39
37. Baiba Bendiková (LAT) +1:40
38. Iryna Kryuková (BLR) +1:49
39. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR) +1:49
40. Či-hi Mun (KOR) +1:51
41. Lena Häckiová (SUI) +1:51
42. Jessica Jislová (CZE) +1:53
43. Darja Usanovová (KAZ) +1:54
44. Aita Gasparinová (SUI) +1:54
45. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:55
46. Veronika Vítková (CZE) +1:56
47. Darja Jurkevičová (BLR) +1:56
48. Ivona Fialková (SVK) +1:58
49. Irina Varviněcová (UKR) +2:01
50. Célia Aymonierová (FRA) +2:02
51. Monika Hojniszová (POL) +2:03
52. Anja Erženová (SLO) +2:05
53. Paulina Fialková (SVK) +2:05
54. Julia Ransomová (CAN) +2:07
55. Vanessa Hinzová (GER) +2:07
56. Ingela Anderssonová (SWE) +2:08
57. Synnøve Solemdalová (NOR) +2:08
58. Jana Bondarová (UKR) +2:12
59. Anna Kistanovová (KAZ) +2:15
60. Susanne Hoffmannová (AUT) +2:27
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:06,7 (2)
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1,5 (1)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +5,7 (1)
4. Gabriela Soukalová (CZE) +6,5 (2)
5. Franziska Preussová (GER) +6,6 (1)
6. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +13,1 (1)
7. Olena Pidhrušná (UKR) +42,9 (2)
8. Marte Olsbuová (NOR) +45,6 (3)
9. Julija Džimová (UKR)+49,9 (0)
10. Justine Braisazová (FRA) +58,4 (2)
11. Anais Bescondová (FRA) +1:05,9 (3)
12. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:14,3 (1)
13. Franziska Hildebrandová (GER) +1:16,4 (2)
14. Tatjana Akimovová (RUS) +1:40,3 (2)
15. Naděžda Skardinová (BLR) +1:41,5 (3)
...
42. Lucie Charvátová (CZE) +3:37,7 (7)
48. Jessica Jislová (CZE) +4:46,7 (6)
51. Paulina Fialková (SVK) +5:02,8 (5)
52. Ivona Fialková (SVK) +5:31,8 (5)
Veronika Vítková (CZE) DNF
1. Marie Dorinová Habertová (FRA)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +0.2
3. Gabriela Soukalová (CZE) +2.2
4. Franziska Preussová (GER) +3.3
5. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +3.9
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +4.6
1. Marie Dorinová Habertová (FRA)
2. Gabriela Soukalová (CZE) +0.5
3. Dorothea Wiererová (ITA) +19.8
4. Marte Olsbuová (NOR) +20.2
5. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +22.4
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +24.6
45. Jessica Jislová (CZE) +3:06.0
46. Lucie Charvátová (CZE) +3:07.3
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1.4
3. Gabriela Soukalová (CZE) +4.6
4. Marte Olsbuová (NOR) +8.2
5. Marie Dorinová Habertová (FRA) +8.6
27. Lucie Charvátová (CZE) +1:33.2
40. Jessica Jislová (CZE) +2:00.5
47. Paulina Fialková (SVK) +2:34.5
1. Marte Olsbuová (NOR)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +24.7
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +29.6
4. Gabriela Soukalová (CZE) +30.1
5. Franziska Preussová (GER) +33.7
29. Lucie Charvátová (CZE) +1:44.6