ABAK Ostrava – Sosnowiec 2:5 (kon.) | Bulldogs Brno (poh) – Štíři České Budějovice 1:9 (kon.) | Štíři České Budějovice – ABAK Ostrava 8:0 (kon.)
Bulldogs Brno (poh) – Sosnowiec 0:9 (kon.)
FBC ABAK Ostrava
2:5 (1:2, 1:2, 0:1)
WHEEL WOLF Sosnowiec
Neděle 20.03.2016, 09:00 • Střední škola profesora Z. Matějčka, 17. listopadu 1123, Ostrava – Poruba • Česká pošta Extraliga vozíčkářů • 5. kolo

Ve třetí patnáctiminutovce padla pouze jedna branka, která se přičetla na stranu týmu hostů. WHEEL WOLF Sosnowiec vítězí nad svým soupeřem po čtyřiceti pěti minutách FBC ABAK Ostrava tříbrankovým rozdílem.

Střely na branku ve třetí třetině: 2:10.
    Střely celkem v utkání: 9:26.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů z 5. kola České pošty Extraligy vozíčkářů. Tereza Košťálová (10:23:09)

36:59
    Sosnowiec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKASZ WOZNICA. Asistence: Jaroslav Kwapisz.

Dnešní utkání sledují 32 diváci.

30:01

Druhá část dopadla na skóre totožně jako perioda úvodní. Opět se hosté do černého trefili dvakrát díky Jaroslavu Kwapiszovi a Lukaszi Woznicovi. Skóre druhého dějství však otevřela Ostrava díky Martinovi Žákovi v čase 17:33 min. Hostující celek z Polska nevyužil ve druhé patnáctiminutovce ani hru pět na tři, a tak se vstupuje do závěrečné třetiny za dvoubrankového rozdílu.

Střely na branku ve druhé třetině: 5:8.

30:00

26:50
    Autorem branky je LUKASZ WOZNICA. Asistence: Marcin Batko.

24:02

22:02
    Vyloučení v týmu FBC ABAK Ostrava (Ondřej Malohlava – 2 minuty, Nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu FBC ABAK Ostrava (Jan Nigrovič – 2 minuty, Nesportovní chování).

22:02
    Autorem branky je JAROSLAV KWAPISZ.

17:33
    ABAK Ostrava právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN ŽÁK.

15:01

Po první odehrané patnáctiminutovce svítí na tabuli skóre 1:2 ve prospěch týmu WHEEL WOLF Sosnowiec. Za domácí se prosadil pouze Kamil Klíma ve třinácté minutě, když snižoval dvoubrankové vedení hostů. Oběma vstřelenými brankami za Sosnowiec se prezentoval Lukasz Woznica v šesté a deváté minutě.

Střely na branku v první třetině: 2:8.

15:00

12:09
    Autorem branky je KAMIL KLÍMA. Asistence: Tomáš Ležon.

08:32

05:45
    Gól v oslabení! Autorem branky je LUKASZ WOZNICA. Asistence: Jaroslav Kwapisz.

04:35
    Vyloučení v týmu WHEEL WOLF Sosnowiec (Michal Niepsuj – 2 minuty, Nedovolená vzdálenost).

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 13. Klíma (Ležon), 18. Žák – 6. Woznica (Kwapisz), 9. Woznica (Batko), 23. Kwapisz, 27. Woznica (Batko), 37. Woznica (Kwapisz)

FBC ABAK Ostrava: Jan Nigrovič – Jaroslav Klimeš, Vojtěch Zuchnický, Marek Horský, Tomáš Ležon, Martin Žák, Maxim Pachomov, Kamil Klíma, Ondřej Malohlava. Hrající trenér: Vojtěch Zuchnický.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

WHEEL WOLF Sosnowiec: Pawel Lobodzinski – Marcin Batko, Lukasz Woznica, Jaroslav Kwapisz, Krysztop Kucharski, Michal Niepsuj, Szymon Vietm. Hrající trenér: Marcin Batko.

Rozhodčí: Kamínek, Pohunek