ABAK Ostrava – Sosnowiec 2:5 (kon.) | Bulldogs Brno (poh) – Štíři České Budějovice 1:9 (kon.) | Štíři České Budějovice – ABAK Ostrava 8:0 (kon.)
Bulldogs Brno (poh) – Sosnowiec 0:9 (kon.)
FBC Štíři České Budějovice
8:0 (5:0, 2:0, 1:0)
FBC ABAK Ostrava
Neděle 20.03.2016, 11:55 • Střední škola profesora Z. Matějčka, 17. listopadu 1123, Ostrava – Poruba • Česká pošta Extraliga vozíčkářů • 5. kolo

Utkání končí za stavu 8:0 pro tým FBC Štíři České Budějovice. V závěrečné třetině diváci zhlédli pouze jednu trefu do černého v podání od Zbyňka Sýkory ve třicáté osmé minutě.

Střely na branku ve třetí třetině: 10:3.
    Střely celkem v utkání: 38:11.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů z 5. kola České pošty Extraligy vozíčkářů. Tereza Košťálová (13:14:45)

Dnešní utkání sleduje 40 diváků.

37:59
    Vyloučení v týmu FBC ABAK Ostrava (Martin Žák – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

35:18
    Štíři právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ZBYNĚK SÝKORA. Asistence: František Šindelář.

33:10

31:10
    Vyloučení v týmu FBC Štíři České Budějovice (Zdeněk Čížek – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

30:01

Druhá třetina patřila opět pouze domácím, za které vsítili míček do branky Zbyněk Sýkora a František Sýkora. Ostravě se stále nedaří překonat Jiřího Němce. Síla Štírů jde vidět i na střelách, které jsou celkem zatím 28:8.

Střely na branku ve druhé třetině: 11:5.

30:00

25:12
    Autorem branky je FRANTIŠEK ŠINDELÁŘ. Asistence: Jan Herman.

21:29

19:29
    Vyloučení v týmu FBC ABAK Ostrava (Kamil Klíma – 2 minuty, Nedovolená vzdálenost).

16:23

15:01

Do utkání vstoupili lépe českobudějovičtí florbalisté, kteří vedou nad týmem FBC ABAK Ostrava o pět branek. Ostravě se nepodařilo prostřelit Jiřího Němce ani jednou, a tak do druhého dějství budou Štíři vstupovat s pětibrankovým náskokem.

Střely na branku v první třetině: 17:3.

15:00

13:16

12:57
    Využitá přesilovka! Autorem branky je FRANTIŠEK ŠINDELÁŘ. Asistence: Zbyněk Sýkora.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 2. Sýkora, 10. Sýkora (Šindelář), 11. Nastával (Čížek), 13. Šindelář (Sýkora), 14. Šindelář (Herman), 17. Sýkora (Šindelář), 26. Šindelář (Herman), 36. Sýkora (Šindelář)

FBC Štíři České Budějovice: Jiří Němec – František Šindelář, Zbyněk Sýkora, Zdeněk Čížek, Jan Herman, Ivan Nestával. Trenér: Radek Šindelář.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

FBC ABAK Ostrava: Jan Nigrovič – Jaroslav Klimeš, Vojtěch Zuchnický, Marek Horský, Tomáš Ležon, Martin Žák, Maxim Pachomov, Kamil Klíma, Ondřej Malohlava. Hrající trenér: Vojtěch Zuchnický.

Rozhodčí: Kamínek, Pohunek