Moldavsko – Belgie 0:2 (kon.) | Malta – Černá Hora 0:1 (kon.) | Gruzie – San Marino 4:0 (kon.)
Gruzie
4:0 (2:0)
San Marino
Středa 23.03.2016, 18:00Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Je dobojováno! Gruzie potvrdila roli favorita a na svém hřišti si snadno poradila se San Marinem! Účet dnešního utkání otevřel po deseti minutách Karaishvili! Ještě před přestávkou přidal další branku Katcharava! Stejný hráč se trefil také tři minuty po přestávce a poslední čtvrtou branku obstaral deset minut před koncem Shengelia! Gruzie tedy po vítězství 3:0 získává tři body do tabulky. (19:52:12)

90+1

90+1
    Ale zahrozila opět Gruzie! Shengelia se opřel do odraženého míče a tvrdou střelou orazítkoval brankovou konstrukci!

90
    Přeci jen se ještě hosté mohou podívat vpřed. Tchanturia se totiž provinil proti pravidlům, když fauloval brankáře Benedettiniho.

88
    Utkání se v posledních minutkách pouze dohrává. Fotbalisté Gruzie nadále kralují ve statistice držení míče. San Marino už rezignovalo na jakýkoliv odpor.

83
    Střely na branku: 9 – 0

82
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Golinucci, přichází Battistini.

81
    Gruzie právě vstřelila branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Definitivní pojistku na vítězství Gruzie přidává po přihrávce Tchanturii LEVAN SHENGELIA!

80
    Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Kiteishvili, přichází Poniava.

77
    Gruzie zahrávala další rohový kop. Na Tevzadzeho centr si naskočil Kiteishvili, ale Benedettiini na jeho zakončení dosáhl.

72
    Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Gorozia, přichází Shengelia.

72
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Zafferani, přichází Raschi.

71
    Domácí zahrávali další rohový kop. Exekuce se tentokrát chopil Tevzadze. Jeho centr však nebezpečí pro Benedettiniho nepřinesl.

68
    Žlutou kartu dostává D´Addario (San Marino).

66
    Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Katcharava, přichází Tchanturia.

64
    Hra se v posledních minutách hodně kouskuje. Na obou stranách se pořádně přitvrdilo a přibývá nedovoleným zákroků. U míče jsou hosté.

62
    Tevzadze je v posledních minutách hodně aktivní. Domácí obránce podpořil útok svého celku a vyslal dokonce prudkou střelu. Jeho rána však minula cíl.

60
    Žlutou kartu dostává Zafferani (San Marino).

58
    A kombinace domácí reprezentace vyústila v zakončení! Do míče se v dobré pozici opřel Katcharava a k dovršení hattricku mu nyní scházely decimetry!