HC Litvínov – Vítkovice 7:3 (kon.) | Strakonice – Přerov 9:5 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 4:3 (kon.)
HC Litvínov
7:3 (3:0, 2:1, 2:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 25.03.2016, 09:00 • Meo Aréna • Mistrovství ČR - 8. třída • Finálový turnaj
    57:17 David PASTOR - 7:3

57:17
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    DAVID PASTOR si vychutnal svůj samostatný únik, který zakončil povedeným blafákem. Bez asistence.
    56:08 Jan VOPAT - 7:2

56:08
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Debakl vítkovických završuje sedmou trefou JAN VOPAT. Litvínovský útočník upláchl vítkovické obraně a přesnou střelou zápěstám vymetl šibenici Slížovy branky. Asistence: Jan Myšák, Vojtěch Jonák.

51:13
    2 minuty za hákování pro Jaroslava Fišera (LIT) Výhodu přesilové hry tedy mají Vítkovice.
    45:42 David PASTOR - 6:2

45:42
    Hráči z Vítkovic se rozhodně nevzdávají a snižují na rozdíl čtyř branek. Druhý gól vítkovického celku vsítil DAVID PASTOR. Asistence: Fabien Kočí, Ivan Ivan.
    44:23 Jan MYŠÁK - 6:1

44:23
    Hráči z Litvínova hrají v tomto duelu hodně produktivně a přidávaji už šestý gól. Stehlík ještě vybídl puk do lepší pozice na JANA MYŠÁKA, který v pohodě propálil Slíže mezi betony. Asistence: Lukáš Stehlík, Prokop Limanovský.

42:03
    Michal Bystroň (VIT) 2 minuty za zdržování hry.

39:04
    Jiří Tvrdý (VIT) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

36:15
    Prokop Limanovský (LIT) nabízí Vítkovicím přesilovku, protože si bude odpykávat trest za krosček.
    34:41 Jiří PUCZEK - 5:1

34:41
    Pátá trefa Litvínova a zkompletovaný hattrick JÍŘÍHO PUCZKA. Vopat posunul kotouč na Skuhrovce, ten ještě nabídl puk před prázdnou branku právě autorovi hattricku, který nemohl tuto nabídku odmítnout. Asistence: David Skuhrovec, Jan Vopat.

29:22
    Jan Vopat (LIT) 2 minutky za nedovolené bránění.
    27:53 Lukáš STEHLÍK - 4:1

27:53
    Pohlednou kombinaci na jeden dotek zakončil tvrdou střelou mezi Slížovy betony dorážející LUKÁŠ STEHLÍK. Asistence: Jan Myšák, Prokop Limanovský.

24:39
    Slíž se stihl výborně přesunout a dvěma zákroky zneškodnit střelu i dorážku Jana Myšáka.

24:04
    Rozhodčí trestají na straně Vítkovic. 2 minuty za podražení pro Zdenka Hudečka (VIT)
    22:28 Ivan IVAN - 3:1

22:28
    Přesilová hra byla využita a vítkovičtí stahují náskok soupeře na rozdíl dvou branek. Pastor nabídl kotouč v předbrankovém prostoru IVANU IVANOVI, který se s ničím nepáral a tvrdým pokusem přelstil brankáře Žáka. Asistence: David Pastor, Jiří Tvrdý.

21:12
    Přesilová hra pro Vítkovice. Jan Vopat (LIT) 2 minuty za podražení.
    19:04 Jiří PUCZEK - 3:0

19:04
    Celek Litvínova stihl ještě před odchodem do šaten přidat třetí branku. JIŘÍ PUCZEK si v mezikruží zpracoval kotouč a rychlou střelou švihem nedal Dolíškovi šanci. Bez asistence.

15:56
    Dolíška se skvěle přesunul k pravé tyči a betonem vykopl dorážku Limanovského.

15:48
    Fabien Kočí (VIT) 2 minuty za vražení.

13:29
    Počet hráčů na ledě se na chvíli vyrovná a poté bude hrát Litvínov zkrácenou početní výhodu. Michal Bystroň (VIT) 2 minutky za hákování.

11:57
    Vítkovice si vybojovaly přesilovou hru pět na čtyři. Radovan Miškovič (LIT) 2 minuty za faul kolenem.
    9:39 Jan VOPAT - 2:0

9:39
    Vyhrané vhazování, Puczkova nahrávka na čepel JANA VOPATA, který prudkou střelou překonal přesouvajícího se brankáře Dolíšku. Litvínovští si vypracovali už dvougólové vedení. Asistence: Jiří Puczek.

3:47
    Limanovský nasetřelil z pravého kruhu horní tyčku vítkovické klece.
    1:04 Jiří PUCZEK - 1:0

1:04
    Rychlý nástup do zápasu přinásí litvínovským vedoucí trefu v zápase. Skuhrovec předložil kotouč JIŘÍMU PUCZKOVI, který střelou z první překonává brankáře Dolíšku. Asistence: David Skuhrovec, Ondřej Baláž.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Puczek (Skuhrovec, Baláž), 10. Vopat (Puczek), 20. Puczek, 28. Stehlík (Myšák, Limanovský), 35. Puczek (Skuhrovec, Vopat), 45. Myšák (Stehlík, Limanovský), 57. Vopat (Myšák, Jonák) – 23. Ivan (Pastor, Tvrdý), 46. Pastor (Kočí, Ivan), 58. Pastor

HC Litvínov: Žák (Štěpán) – Vovesný, Jonák, Kroupa, Háva, Miškovič, Baláž – Fišer, Puczek, Limanovský – Vopat, Nikl, Skuhrovec – Myšák, Slavík, Stehlík.
    HC Vítkovice Ridera: Dolíška (21. Slíž) – Smolka, Hranický, Kočí, Bystroň, Hájek, Plánka, Havlík – Tvrdý, Zajíc, Hudeček – Krejsa, Stibor, Schauer – Makovec, Kubík, Pastor – Ivan,

Rozhodčí: Antonín – Komínek, Vašíček