Plzeň – Slavia 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Hr. Králové 3:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (1:0)
SK Slavia Praha
Neděle 27.03.2016, 11:00 • Luční ul., Plzeň • Juniorská liga • 25. kolo

Druhý poločas přinesl jen jednu branku, opět na straně domácích. Z pokutového kopu navyšoval na 2:0 Lukáš Provod. Hosté si za celý zápas žádnou vyloženou šanci nevypracovali, vyjma několika střel v úvodu utkání. Koncovku už si domácí pohlídali, a zřejmě zaslouženě tak mohou slavit výhru.

Pro dnešek je to vše, loučím se a budu se těšit někdy příště u onlajnů z Juniorské ligy. (12:59:36)

90

90
    Končal teď táhl zajímavý brejk domácích po pravé straně. Jeho centr navíc našel dobíhajícího Pirocha, ten ale nedokázal přes obránce hlavičkou přesně zakončit.

88
    Po přiťuknutí Sedláčka pálil z voleje uprostřed pokutového území Jakub Kopřiva. Jeho ránu nejprve vyrazil výborným zákrokem Lisa, obránci hostů následně balon odkopli do bezpečí.

87
    Krejdlovi na hranici velkého vápna uskočil balon a domácí jej okamžitě odkopávají. Hostům se krátí čas.

84
    Čermákovi utekl balon do zámezí, Luhový bude vykopávat.

83
    Končal fauloval Krále. Hosté se v posledních minutách drží u míče, zatím ale v uctivé vzdálenosti od branky Luhového.

81
    Jeden z domácích hráčů teď zůstal s křečí ležet na trávníku.

80
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kryštof Pavlík, přichází Jakub Kopřiva.
    79. Lukáš PROVOD - 2:0

79
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Domácí vedou o dvě branky. LUKÁŠ PROVOD se postavil k balonu a bezpečně jej poslal do levého dolního rohu slávistické branky – 2:0.

78
    Doležal dostal balon do vápna a ve skluzu se dostal do souboje s gólmanem. Sudí Váňa nařizuje pokutový kop pro domácí.

78
    Byla nařízena penalta pro Viktorii Plzeň.

77
    Jakabův balon za obranu končí v rukavicích brankáře Luhového.

76
    Badocha se hned zapojil do útočné akce. Na levé straně ale přišel o balon.

75
    Aktivního Fotra teď střídá Ondřej Badocha.

72
    Dušana Pinca nahradí na trávníku pro zbytek utání Jan Končal.

71
    Pinc se teď pustil do hlavičkového souboje s gólmanem a je mu odpískán nedovolený zákrok.

70
    Další centr z levé strany. Ten přeletěl celé vápno a spadl na zadní tyč k osamocenému Pirochovi, tomu však k míči také ještě nějaký kousek chyběl. Škoda pro domácí tým, plzeňský kapitán by jinak mohl zakončovat sám.