Buffalo – Toronto 4:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (kon.) | Carolina – NY Rangers 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Nashville 5:2 (kon.) | Tampa – Montreal 0:3 (kon.) | Florida – New Jersey 3:2 (kon.)
Minnesota – Ottawa 2:3 (kon.) | Dallas – Arizona 4:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 3:0 (kon.)
San Jose – Vancouver 2:4 (kon.)
Pittsburgh Penguins
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
Nashville Predators
Pátek 01.04.2016, 01:05 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL
    Další výhra Tučňáků.

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji vám krásné vstávaní a u NHL zase napočtěnou. (03:40:36)

1. Phil Kessel (PIT) 2+0
    2. Nick Bonino (PIT) 1+1
    3. Trevor Daley (PIT) 0+2

Je konec, Pens přidávají čtvrtou výhru v řadě!
    Penguins byli od začátku mnohem lepším celkem a radovali se již na začátku první periody, kdy šli do vedení po střele Phila Kessela. Následovaly i další šance domácího celku, které ale zůstaly nevyužity. V poslední minutě se tak prosadil Ryan Johansen.

Druhá třetina nenudila. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení po brankách Phila Kessela a Krise Letanga. Hostům se sice po trefě Jamese Neala povedlo snížit, ale v závěru druhé dvacetiminutovky přidal klid na hokejky domácích Patric Hörnqvist. Do třetí třetiny se tak půjde za stavu 4:2.

Třetí třetina již moc půvabná nebyla. Predators to zkoušeli, ale nic se jim vymyslet nepovedlo. V šestapadesáté minutě tak definitivně rozhodl Nick Bonino.

Střely na branku: 41:24

59:44
    Conor Sheary se ještě prodíral středem hřiště, ale přes dvojici hráčů se mu projít nepovedlo. Utkání tak končí za stavu 5:2.

59:16
    Bránící hráči Pens touš z pásma vyhodili do středu ledové plochy, kde se jej ujali hráči Preds, jenž přidají třetí porážku v řadě.

58:47
    Domácí jsou s pukem za svojí brankou a čekají na konec utkání. Fanoušci si závěr utkání užívají.

58:22
    Preds zkoušeli ještě nahozením ze střední třetiny vybojovat pásmo, ale to se jim nakonec nepovedlo.

57:47
    Carter Hutton byl ještě donucen hru přerušit svým zákrokem. Kutálející se puk u jeho branky ukryl ve své lapačce.

57:09
    Domácí aktuálně kombinují ve vlastní třetině a nikam se moc neženou. Pens to již dohrají v poklidném tempu.

56:27
    Nyní se bude utkání spíše dohrávat. Pittsburgh pátou brankou své vítězství v tomto utkání potvrdil. Bude to čtvrtá výhra pro Pens v řadě.

55:49
    Peter Laviollete si ještě vyžádal coach challenge z důvodu postavení útočícího hráče v brankovišti. Sudí utkání ovšem branku uznal, a tak Preds přišli o timeout!
    55:49 Nick BONINO - 5:2

55:49
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Po následném vhazování přichází rozhodující branka! Střelu od modré čáry před brankou chtěl poslat do branky Carl Hagelin, ale to se mu nepovedlo. Puk se dostal k pravé tyčce, kde se dokázal svým pokusem prosadit NICK BONINO! Asistence: Carl Hagelin, Ian Cole.

55:29
    Z pravého kruhu to střelou po ledě zkoušel Filip Forsberg. Švédskému forvardovi se ovšem ani nyní nepovedlo skórovat.

55:14
    Následně se po pravé straně prodral jeden z hostů. Ten byl v dobré pozici, odkud se mu ale Fleuryho překonat nepovedlo.

54:58
    Nesledujeme ovšem utkání v rychlém tempu. Ani jeden celek aktuálně nepředvádí hru podle představ svých fanoušků.

54:05
    K puku se dostal na levé straně Mike Fisher, kterému se svým pokusem povedlo trefit jen břevno domácí branky!

David Panuška

Branky a nahrávky: 4. Kessel (Schultz, Bonino), 23. Kessel (Daley, Sundqvist), 31. Letang (Kunitz, Crosby), 39. Hörnqvist (Daley, Letang), 56. Bonino (Hagelin, Cole) – 19. Johansen (Neal, Forsberg), 35. Neal (Ekholm, Johansen)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Murray) – Letang, Daley, Lovejoy, Pouliot, Schultz, Cole – Hörnqvist, Crosby, Kunitz – Kessel, Bonino, Hagelin – Bennett, Cullen, Kühnhackl – Fehr, Sunqvist, Sheary.
    Nashville Predators: Rinne (32. Hutton) – Weber, Josi, Elliott, Jackman, Granberg, Ekholm – Neal, Johansen, Järnkrok – Smith, Ribeiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher, Salomäki – Watson, Sissons, Gaustad.

Rozhodčí: Hebert, Rooney – Grandt, Barton