3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Česko
Pátek 01.04.2016, 18:00 • Lenzerheide • Reprezentace do 17 let

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (20:06:51)

Českému výběru se ve Švýcarsku tentokrát nedaří. Po těsné prohře v prodloužení v prvním utkání se i dnes museli smířit s porážkou, když Švýcaři ve třetí třetině přidali dvě branky. Nejprve se trefil Andreas Döpfner, v šedesáté minutě pak pojistil výhru Švýcarska Sebastien Colomb.

59:43
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! SEBASTIEN COLOMB svou střelou zvýšil vedení domácích na dvě branku a udělal tak definitivní tečku za utkáním. Bez asistence.

55:56
    Švýcaři jdou znovu do čtyř! Ramon Tanner (SUI) si odpyká menší trest za krosček.

54:41
    Domácí přidávají další gól a berou si své vedení zpět, když Pateru dokázal prostřelit ANDREAS DÖPFNER. Asistence: Marlon Zbinden.

42:11
    Češi si zahrají další početní výhodu! Gil Reymondin (SUI) putuje na dvě minuty na trestnou lavici za podražení.

40:01

Stejně jako v předchozím zápase, i tentokrát půjdou oba týmy do závěrečné periody za stavu 1:1.

Ve druhé dvacetiminutovce už se fanoušci gólů dočkali, když nejprve švýcarský výběr zásluhou Svena Leuenbergera využili přesilovou hru, záhy ale Češi srovnali krok, když nařízené trestné střílení proměnil Ondřej Machala.

40:00

34:43
    Přesilovku si zahrají také Češi. Mick Schüpbach (SUI) to s důrazem trošku přehnal, a tak si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

24:37
    Česko právě vstřelilo branku!
    Vouardoux fauloval ONDŘEJE MACHALU, a tak bylo nařízeno trestné střílení, které český forvard neměl problém proměnit. Bez asistence.

23:39
    Švýcaři využívají přesilovou hru a otevírají skóre utkání, když přesně až za záda Patery mířil SVEN LEUENBERGER. Asistence: Marlon Zbinden, Mick Schüpbach.

23:27
    Další vyloučení na straně českého výběru. Jáchym Kondelík je potrestán dvěma minutami za hákování.

20:01

Během první třetiny branka nepadla, a to ani přes to, že si Švýcaři zahráli dvě přesilové hry, když si své tresty odpykával Eret.

20:00

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 24. Leuenberger (Zbinden, Schüpbach), 55. Döpfner (Zbinden), 60. Colomb – 25. Machala (TS)

Švýcarsko: Zaetta (Messerli) – Brunner, Vouardoux, Colomb, Farner, Ritz – Reymondin, Lehmann, Seiler, Döpfner, Sablatnig, Gyger, Auriemma, Schüpbach, Wütrich (C), Wyss, Müller, Tanner, Zbinden, Leuenberger.
    Česko: Patera (Vomáčka) – Zelingr, Bednář, Ševčík, Rutar, Šalda, Gaspar – Kalaj, Kern (C), Eret, Dvořák, Kaut, Toman, Machala, Štohanzl, Burda, Václavek, Kondelík, Pour, Wojnar.

Rozhodčí: Hebeisen, Paroz – Cattaneo, Lambert