Jihlava – Liberec 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 1:3 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
Jablonec – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 0:1 (kon.)
FK Dukla Praha
1:3 (0:3)
FK Teplice
Pondělí 04.04.2016, 14:00 • Zbuzany • Juniorská liga • 26. kolo

90

Máme tu konec zápasu. V druhé půli byla podstatně aktivnější Dukla. Nicméně ze své ztráty z první půle ukrojila pouze jednu třetinu. Teplice dnes byly velmi efektivní a odváží si tak 3 body. Dnes je to od nás vše a při příštím zápase naviděnou. (15:48:54)

90
    Čajič branku přestřelil.

88
    Teplice mají míč na svých kopačkách ale dopředu se moc neženou. Vypadá to že oba celky počítají se současným stavem jako konečným.

85
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pecháček, přichází Dendis.

83
    Manzia obral o míč Bílka a jeho střela na zadní tyč jen těsně minula branku.

80
    Dukla právě vstřelila branku!

Tak přeci jen se Dukla vstřelené branky dočkala. Manzia nalezl před odkrytou brankou VOKOUNA a máme sníženo.

79
    Teplice výtečné brání výsledek a už téměř neútočí.

77
    Bezdička zkoušel obstřelit Plachého ale zároveň výrazně obstřelil i branku.

75
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vondrášek, přichází Hynek.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Djordevič.

72
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Vokoun.

70
    Domácí brejk zastavuje Marek Richter pouze za cenu žluté karty.

67
    Dukla aktivně atakuje rozehrávkou teplických a ve druhé půli ke lepším celkem. Hostující obrana si pokrývá zejména rychlého Manziu, jelikož ten je nejaktivnější v útočné fázi tak nám vyložena šance stále chybí.

65
    Čajič se po rohovém kopu dostal do koncovky a jeho střelu hostující obrana dnes již podruhé odehrávala z brankové čáry.

63
    Troníček po rohovém kopu hlavičkoval nad branku.

61
    Bezdičkovi nesedla finální přihrávka a domácí útok tak končí.

57
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Šup, přichází Softič.

52
    Vašíček vystihl malou domů hostů a střetl se s gólmanem. Penalta se pískat asi dala, nicméně pokračuje se ve hře.

48
    Šupova pěkná střela mířila vedle levé tyče.

46
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Tetour, přichází Farkaš.

46

45

Bezpalcova střela z přibližně 30 metrů se nevešla mezi tři tyče. Bylo to poslední, co jsme v první půli viděli. Hráči odchází do kabin a stav je 0:3. Dukla není o moc horším týmem, nicméně hráči Teplic dnes prokazují skvělou produktivitu a do šaten si tak berou pohodlný náskok. Druhá půle začne přibližně v 15:03.

44
    Bohánkův centr letěl pěkně před hostující branku, hráčům Dukly scházel přibližně krok ke koncovce.

42
    Dukla se snaží s nepříznivým stavem do konce poločasu ještě něco udělat. Bezdičkovi střelu hostující obrana zablokovala.

39
    Teplice právě vstřelily branku!

Chukwuma ihned po rozehrávce utekl domácí obraně, přihrál PECHÁČKOVI který přidává přesnou střelou třetí gól hostí.

38

Strada vysunul do koncovky CHUKWUMU a jeho střela podél brankáře zapadla na zadní tyč.

35
    Bezpalec si neuhlídal postavení posledního obránce a nadějná akce je tak pro ofsajd zastavena.

32
    Únik Chukwumy zastavuje Troníček jen za cenu žluté karty. Následující centr byl přetažený a Dukla rozehrává od své branky.

31
    Teplický útok zastavuje útočný faul.

28
    Manzia utekl se dvěma spoluhráči teplické obraně a mohl si vybírat, komu nahraje pred odkrytou branku. Rozhodl se zakončovat sám a Plachý jeho pokus kryl.

27
    Další útočnou akci teplických zakončoval Chukwuma střelou přes hlavu, do branky se však nevešla.

24
    Berešík u středové lajny tvrdé zajel do Bezdičky a dostal žlutou kartu.

24
    Žlutou kartu dostává Berešík (FK Teplice).

21
    Protiútok Dukly je zastaven faulem na Manziu ve středu hřiště.

18
    Čajič se snažil nachytat gólmana střelou na bližší tyč, střele však chyběla přesnost a síť rozvlnila pouze z boku.

14
    Krátký tlak si nyní vytvořili Severočeši, akce končí pouze střelou nad branku od Vondráška.

12
    Manzia našel ve vápně Bezdičku, hosté jeho pokus zablokovali.

10
    Tetour nahrával do šance Manziovi, gólman hostí ho však vychytal. K dorážce se dostal opět Tetour a jeho pokus odhlavičkovával domácí obránce z brankové čáry!

6

Daniel Richter našel z pravé strany přesným centrem DOMINIKA ŠUPA který z voleje mířil přesně.

4
    Čajič poslal centr do vápna na Manziu který hlavičkoval vysoko nad branku.

2
    Dukla je zpočátku aktivnější, do šance se však zatím nedostala a hraje se ve středu hřiště.

1

Na hřiště nám již přichází oba celky a utkání může být zahájeno.

FK Dukla Praha: Vávra – Cvrček, Bohánek, Čajič, Bezdička, Bezpalec (C), Schindler, Vašíček, Tetour, Troníček, Manzia
    Náhradníci: Slicho, Beneš, Vachoušek, Farkaš, Vokoun, Sedláček, Řepa

FK Teplice: Plachý – Richter Marek, Richter Daniel (C), Chukwuma, Bílek, Strada, Vondrášek, Šup, Jeřábek, Pecháček, Berešík
    Náhradníci: Hynek, Dendis, Softič, Djordevič, Skalák

Rozhodčí: Pechanec – Myška, Vlasjuk.

První vzájemný zápas v tomto ročníku skončil v Teplicích výhrou domácího celku 4:0. Bilance všech vzájemných utkání však mluví ve prospěch Dukly, která vyhrála 3 utkání, 2 skončila remízou a dvakrát vyhráli Severočeši.

Junioři Dukly hrají domácí utkání téměř přesně po měsíci. Od té doby hráli dvě utkání na hřištích soupeřů a podlehli nejprve Bohemians 1905 1:4 a poté Příbrami 1:3. Pokud však byla Dukla domácím celkem, na jaře zatím vyhrála obě utkání proti Liberci i Znojmu. Celkově to zatím stačí na 16. příčku v tabulce.

FK Teplice

Hostující celek přijíždí ve slušné formě, když si z posledních šesti utkání připsali hned pět výher a jednu remízu. V posledním utkání zvítězili na domácím hřišti proti juniorům Příbrami v poměru 4:0. V tabulce jim patří 4. místo.

Krásné slunné odpoledne z fotbalového stadionu ve Zbuzanech. Dnes nás čeká další utkání 26. kola Juniorské ligy mezi celky FK Dukla Praha a FK Teplice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.