Toronto – Columbus 1:5 (kon.) | Edmonton – Vancouver 6:2 (kon.) | Detroit – Philadelphia 3:0 (kon.)

Martin Marinčin (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:02

Dlouhou dobu jsme čekali na první branku, vstřelili ji domácí a víc toho nepředvedli. Naopak Columbus ve druhé třetině dal dvě branky, další tři přidal ve třetí třetině, a tak se hosté radují z výhry 5:1.

59:30
    Seth Jones dobře zblokoval střelu soupeře.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry.

58:31
    Colin Greening bekhendovou stranou hole neuspěl proti hostujícímu brankáři,

57:57
    Colin Greening se dostal do zakončení, jeho pokus ale tečoval mimo branku Josh Anderson.

57:22
    Jake Gardiner nebyl v zakončení vůbec přesný.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty zápasu.

56:51
    Matt Calvert dobře tečoval před brankou, domácí gólman byl ale pozorný a puk za svá záda nepustil.

56:10
    Hostující Cam Atkinson banku v dobré pozici trefit nedokázal.

55:41
    Brandon Saad střelou zápěstím našel jen prostor, kde "operoval" Garret Sparks.

55:00
    Dostáváme se do finální části třetí třetiny, hosté vedou o čtyři branky.

54:43
    William Nylander střelou zápěstím nezměnil stav zápasu. Utkání se již v poklidu dohrává.

54:04
    Znovu zákrok brankáře Blue Jackets, tentokrát si poradil s pokusem Nylandera.

53:26
    Lindbergova nebezpečná rána končí v náruči brankáře Bobrovského.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 22. Rielly (Gauthier, Laich) – 32. Saad (Bjorkstrand), 38. Dubinsky (Atkinson, Calver), 49. Bjorkstrom (Saad, Wennberg), 50. Calvert (Atkinson), 53. Dubinsky (Calvert, Murray)

Toronto Maple Leafs: Sparks (Bernier) – Marinčin, Reilly, Corrado, Gardiner, Brennan, Campbell – Parenteau, Bozak, Lindberg – Kapanen, Nylander, Greening – Grabner, Gauthier, Laich – Boyes, Froese, Carrick
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Jones, Murray, Savard, Falk, Prout, Kukan – Atkinson, Dubinsky, Jenner – Saad, Wennberg, Hartnell – Bjorkstrand, Karlsson, Calvert – Anderson, Capbnell G., Foligno

Rozhodčí: Pochmara, Rank – Berg – Sericolo