Brno – Uh. Brod 6:3 (kon.) | ILHK Hr. Králové – HC Boskovice inline 8:1 (kon.) | Brno – Devils Zlín 7:5 (kon.)
Roller Storm – IHC Olomouc 3:6 (kon.) | Černošice – HC Boskovice inline 9:2 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Olomouc 3:4 (kon.)
IHC Kladno – IHC Přerov 2:3 (kon.) | Roller Storm – IHC Nový Jičín 4:6 (kon.) | Černošice – Uh. Brod 4:5 (po pr.)
ILHK Hr. Králové – Devils Zlín 8:6 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Nový Jičín 9:3 (kon.)
IHC Prague Rats
3:4 (0:1, 2:0, 0:2, 1:1)
IHC Eagles Olomouc
Sobota 30.04.2016, 15:00STILMAT extraliga inline hokeje

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (16:24:22)

Viděli jsme vypjatý zápas, jenž byl napínavý až do poslední minuty. Beroun měl po první půli nakročeno za vítězstvím, ale ve druhé půlce zařídil Olomouci výhru Cadis, jenž si ve druhém zápase za sebou připsal hattrick.

48:00

47:35
    Beroun to zkouší bez brankáře.

47:21
    Oddechový čas pro domácí.

47:14
    Jakub Bernad střílel z levého kruhu, ale jeho pokus neprošel.

46:17
    Olomouc už jen tahá čas a nikam se moc nežene.

45:36
    Olomoučtí si s přesilovkou moc neporadili a Medvědi jsou opět v plném počtu.

44:40
    Tvrzník dostal od Fialy kotouč do tandemu, ale jeho pokus Sedlář nadvakrát zkrotil a ukryl do lapačky.

44:06
    Šinágl (IBE) musel zastavit průnik Cadise podražením.

42:34
    Medvědi právě vstřelili branku!
    Medvědi ale vzápětí odpovídají, když se prosadil z mezikruží JIŘÍ BRANDEJSKÝ. Asistence: Martin Tvrzník a Martin Fiala.

42:20

41:48
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Ale o chvilku později to JOSE CADIS JR. zkusil znovu a tentokrát už úspěšně, když zavěsil pod víko Michajlovy svatyně. Bez asistence.

41:31
    Cadis neuspěl v samostatném úniku.

40:50
    Roupec (IOL) jde nakonec na trestnou za podražení, protože domácí výhodu nevyužili.

39:40
    Medvědi se po zmaření útoku hostů vydali do protiútoku, v němž byl faulován Brandejský a Beroun má výhodu.

38:55
    Šimo pálil z pravé strany, ale Michajlov byl pozorný.

38:21
    Fiala se prohnal po pravé straně a prověřil Sedláře z vrcholu kruhu.

Michal Toman

Branky a nahrávky: 21. J. Bernad (Šinágl, D. Bernad), 23. J. Bernad (Pouska), 43. Brandejský (Tvrzník, Fiala) – 5. Cadis (Šimo), 28. Cadis (Vápeník, Šimo), 35. Šimo (L. Cik), 42. Cadis

IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – Tvrzník, Pouska, D. Bernad – Brandejský, J. Bernad, Fiala, Rubeš, Šinágl, Guman, Pavlata
    IHC Eagles Olomouc: Sedlář – J. Cik, Paška, Fiedler, L. Cik, Roupec – Drobný, Cadis Jr., Jurák, Handl, Šimo, Vápeník

Rozhodčí: Kika, S. Cik