IHC Přerov – ILHK Hr. Králové 9:7 (kon.) | IHC Nový Jičín – Černošice 4:6 (kon.) | Kanci Uh. Brod – Roller Storm 6:7 (po pr.)
Devils Zlín – IHC Prague Rats 1:5 (kon.) | HC Boskovice – IHC Kladno 2:6 (kon.) | IHC Olomouc – Brno 6:8 (kon.)
IHC Nový Jičín – ILHK Hr. Králové 5:4 (po pr.) | Kanci Uh. Brod – IHC Prague Rats 5:8 (kon.) | Devils Zlín – Roller Storm 14:8 (kon.)

26:53
    Jakub Bernad je vyloučen za krosček a je tady šance na vyrovnání pro domácí.

23:39

21:52
    Čas na ledě se srovná. Vladimír Váňa je vyloučen na dvě minuty za podražení.

20:46
    Radek Pavlata je na dvě minuty vyloučen za napadení.

10:46
    Patrik Urbanec je vyloučen na dvě minuty za sekání.

03:55
    Prvním potrestaným je hráč Berouna. Martin Fiala dostává minutu a půl trestu za sekání.

Jan Kobylík

Branky a nahrávky: 13. Vyoral (Hrazdira, Hlaváč) – 12. Fiala (Bernad, Kafka), 15. Fiala (Bernad, Kafka), 40. Fiala (Bernad, Kafka), 45. Fiala (Bernad), 47. Kafka (Bernad)

IHC Devils Zlín: Huf (Stojar) – Pavlůsek, Kobylík, Vyoral, Goiš, Urbanec, Hrazdira, Werbik, Váňa, Gago, Valášek, Hlaváč, Šenkeřík, Macharáček
    IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – Kafka, Fiala, Rubeš, Brandejský – Tvrzník, Bernad, Pouska, Pavlata

Rozhodčí: Šiška, Obadal