Trnava B – Šaľa 1:0 (kon.) | FC Košice – Slovan Bratislava U21 3:1 (kon.) | Pohronie – L. Mikuláš 0:0 (kon.)
Sereď – Lok. Košice 3:2 (kon.)
FC Spartak Trnava B
1:0 (1:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Neděle 22.05.2016, 10:30MONACObet liga

Skončil sa zápas ôsmeho kole futbalovej DOXXbet ligy, v skupine o záchranu – Západ zvíťazil Spartak Trnava B nad Duslom Šaľa 1:0. My vám pre dnešok ďakujeme za pozornosť a veríme, že nám i naďalej zachováte svoju priazeň. (13:23:44)

90

84
    Žltú kartu dostáva Guemache (FK Slovan Duslo Šaľa).

73
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Kochan, prichádza Mikuš.

70
    Žltú kartu dostáva Zahraničnij (FK Slovan Duslo Šaľa).

65
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Tóth, prichádza Častulín.

62
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Gojković, prichádza Juhás.

46
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Čeredničenko, prichádza Kastelovič.

46
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Galbavý, prichádza Herceg.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil. Po prvom polčase vedie tým Trnava B nad Slovanom Duslo Šaľa 1:0. O jediný doterajší presný zásah sa postaral v 14. minúte Boris Bališ. Druhý polčas začne približne o 11:30.

35
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Kouakou Privat Yao, prichádza Richnák.

14
    FC Spartak Trnava B dal gól! Trnava B sa v 14. minúte zápasu ujíma vedenia 1:0. Úspešným strelcom gólu je BORIS BALIŠ.

Úvodné zostavy:

FC Spartak Trnava B: Strapák – Janso, Deket (C), Gojković, Bališ, Jirka, Yao, Hrebík, Dubec, Oravec, Tóth
    Náhradníci: Vantruba, Juhás, Ujlaky, Medgyes, Častulín, Richnák

FK Slovan Duslo Šaľa: Kubica – Lipták, Ďatko, Petrovský, Sedlák (C), Guemache, Čeredničenko, Valachovič, Galbavý, Zahraničnij, Kochan
    Náhradníci: Cisár, Bačík, Krčík, Václav, Herceg, Mikuš, Kastelovič

Rozhodca: Marsal – Kováč, Žákech.