Graafschap – GA Eagles 1:1 (kon.) | Utrecht – Heracles 0:2 (kon.) | Willem II – Breda 3:1 (kon.)
FC Utrecht
0:2 (0:0)
Heracles Almelo
Neděle 22.05.2016, 14:30 • Stadion Galgenwaard, Utrecht • Nizozemská Eredivisie • O Evropskou ligu

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:28:41)

Fauly: 13:17.

Je dobojováno! Do Evropské ligy postupují hráči Heraclesu Almero! Dlouho to vypadalo na postup Utrechtu, který byl aktivnější první hodinu hry, ale nedokázal proměnit žádnou svou šance a tak byl potrestán. Skvělé střídání provedl trenéra Heraclesu, který poslal na trávník Paula Gladona, který rozhodl zápas. Nejdříve se postaral o centr od rohového praporku, který dopravil do sítě kapitán Bruns. Druhou branku vstřelil po nahrávce Jaroslava Navrátila sám. V závěru už neměli hráči Utrechtu čas na odpověď a tak po výsledcích 1:1 a 2:0 postupují do Evropské ligy hráči Heraclesu také s Jaroslavem Navrátilem.

90+3

90+3
    Ještě jedna branka se vezla na Bednareka. Ten však proti samostatnému úniku Weghorsta výborně zasáhl a ubránil svůj tým od třetí inkasované branky.

90+2
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Jaroslav Navrátil, přichází Mark-Jan Fledderus.

90+2
    Domácí se stále snaží alespoň o čestný úspěch v dnešním zápase, ale ani pokus Ludwiga nekončí za zády Castra.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    V poslední minutě základní hrací doby se dostal k hlavičce ještě Joosten, ale jeho pokus k tyči nebyl brankový. Castro byl pozorný a hlavičku chytá.

89
    Třetí branka byla na spadnutí. Hosté šli do brejku, ale zastavuje je odpískaný ofsajd Gladona.

88
    Hostující sektor je na nohou, zatímco domácí fanoušci již odcházejí ze stadionu. Ani Barazite nepřekonal z otočky brankáře.
    87. Paul GLADON - 0:2

87
    Heracles právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Do samostatného úniku se po přihrávce Jaroslava Navrátila dostal za obranu PAUL GLADON a překonává povedenou ranou přes padajícího brankáře Utrechtu.

86
    Bel Hassani se motal s míčem ve vápně, ale jeho pokus o střelu končí jen dalším rohovým kopem pro hostující Heracles.

85
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Giovanni Troupee, přichází Rubio Rubin.

84
    Rohový kop hráč Heraclesu končí bez zakončení na branku. Navrátil se dostal sice k míči, ale střílí jen vysoko nad.

83
    Hosté měli k dispozici volný přímý kop z třiceti metrů. Bel Hassani poslal míč pod zdí, ale domácí ještě stihli tečovat míč na břevno od kterého se míč dostal za branku.

82
    Posledních zhruba deset minut pro domácí celek, aby vstřelenou brankou vybojoval alespoň prodloužení.