Pohronie – Bardejov 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – MFK Zvolen 1:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:0 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Středa 01.06.2016, 17:00MONACObet liga • 12. kolo

Vítame vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu.

Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri pokračovaní našej druhej najvyšše futbalovej súťaže. V rámci predohrávky posledného 12. kola sa dnes v skupine o postup do Fortuna ligy predstaví Pohronie, ktoré na domácom trávniku privíta Bardejov.

Ani jeden z tímov už šancu na postup do našej najvyššej futbalovej súťaže nemá. Bardejov je v dvanásťčlennej skupine aktuálne piaty a na líderský celok VSS Košice stráca šesť bodov, no aj v prípade stopercentnej úspešnosti a úplného zaváhania Košičanov v záverečných dvoch kolách by ho podľa všetkého zastavilo skóre 46:34, ktoré je oproti skóre Košíc horšie. Pohronie je priebežne šieste, ale na svojom konte má ešte o päť bodov menej než Bardejov a jeho celkové skóre je neutrálne 33:33.

V poslednom súťažnom stretnutí sa obom celkom darilo dobre. Futbalisti Pohronia vybojovali síce iba bod za remízu 0:0, ale tú dosiahli na veľmi horúcej pôde v Prešove, ktorý okupuje druhé miesto a siaha po postupe do Fortuna ligy. Bardejovčania sa radovali z výhry, ktorú si pripísali v hlavnom meste, kde Slovan B zdolali jasne 4:1.

Vážení čitatelia, z tohto zápasu vám pre technické problémy prinesieme iba informácie o aktuálnom výsledku, ktoré môžu byť oneskorené. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie a pracujeme na tom, aby sa už neopakovali.

Úvodné zostavy:

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Holec – Nosko, Sekereš (C), Prikryl, Pelegríni, Frimmel, Garaj, Hudák, Paraj, Poliaček, Matuškovič
    Náhradníci: Bališ, Páleník, Blaho, Sojka, Packo

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Szaniszló, Verčimák, Gagnon, Staš, Sipľak, Andraščík (C), Kuhajdík, Milunovič, Makela, Šosták
    Náhradníci: Skala, Belunek, Sova, Ducár, Mašlej

Rozhodca: Marhefka – Hrmo, Čajka.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

2
    V úvode zápasu majú loptu na kopačkách prevažne bardejovskí futbalisti, ale strelecké zakončenie sme ani na jednej strane nezaznamenali.

3
    Pohronie sa už druhýkrát dostalo nebezpečne blízko k bránke hostí, ale domáci futbalisti vystreliť nedokázali a gólman Čikoš-Pavličko mohol istať pokojný.

4
    Domáci futbalisti zahrávali rohový kop a dokázali po ňom aj zakončiť, ale hostia odvrátili iba na ďalší roh.

5
    Futbalisti Pohronia napokon zahrali ešte ďalšie dva rohové kopy, no nedokázali ich využiť. Bardejov ustál nepríjemný nátlak svojho súpera.

8
    Domáci hráči tretíkrát v zápase zakončili, avšak tentokrát mierili iba mimo priestoru troch žrdí a nasledovať bude odkop hosťujúceho gólmana.

9
    Pohronie zahrávalo už svoj štvrtý rohový kop, no ani ten nedokázalo využiť. Domáci hráči preberajú aktivitu do svojich rúk.

12
    Prvýkrát v zápase sa do zakončenia dostali aj Bardejovčania, ale svoj strelecký pokus poslali mimo priestoru troch žrdí. Holec zasahovať nemusel.

15
    Domáci tím aj tentokrát vystrelil priamo na bránku súpera, ale Čikoš-Pavličko odohral. Futbalisti Pohronia vedú na presné strelecké pokusy už 3:0.

19
    Partizán zahrával z útočnej polovice voľný kop, ale zakončenie po ňom neprišlo. Domáci hráči si so situáciou poradili.

23
    Bardejovčania majú loptu na kopačkách a budú ju rozohrávať spred vlastnej bránky. Za nami je približne polovica úvodného polčasu.

25
    Ani jednému z celkov sa však v úvodnej časti stretnutia nedarí prekvapiť gólmanov a stále sledujeme bezgólový zápas.

27
    Pohronie sa pred vlastnými divákmi častejšie tlačí do útoku a loptu má viac na svojich kopačkách, ale Bardejovčania zatiaľ odolávajú a neinkasujú.

32
    Bardejov získal autové vhadzovanie na vlastnej polovici a pokúsi sa loptu dostať na opačnú stranu, pretože väčšinu času trávia hostia v defenzíve.

35
    Bardejovskí hráči sa dostali až na dostrel bránky súpera, ale zakončenie z toho napokon nebolo. Skóre ostáva stále bezgólové.

36
    Futbalisti Pohronia rýchlo preniesli hru na druhú stranu, ale piatykrát v zápase zakončili iba mimo bránky.

38
    Bardejov vybojoval nebezpečný voľný kop od šestnástky súpera, ale na strelu ho využiť nedokázal.

40
    Bardejov v závere polčasu našiel sily potrebné na ofenzívu a teraz dokonca aj zakončil, ale iba mimo brány.

43
    Bardejov opäť zakončoval, ale opäť nepresne. Prvý polčas sa chýli ku koncu.

45
    Pohronie ešte v samom závere polčasu vybojovalo rohový kop, ale strelecký pokus po ňom neprišiel.

45
    Prvý polčas sa skončil.

Prvý polčas je minulosťou. Aj napriek aktivite oboch tímov diváci presný zásah zatiaľ nevideli a po prestávke budeme pokračovať za bezgólového stavu 0:0.

47
    Lopta v úvode druhého polčasu lieta zo strany na stranu, ale zatiaľ bez akéhokoľvek zakončenia.

49
    Pohronie získalo vhadzovanie na vlastnej obrannej polovici. Domáci futbalisti budú chcieť byť aj v tomto polčase strelecky aktívnejší, aby potrešili prítomných divákov.

50
    Pohronie zahrávalo voľný kop takmer od stredovej čiary. Zakončenie po ňom neprišlo, ale domáci celok ostáva v útoku.

51
    Pohronie zahrávalo svoj siedmy rohový kop v zápase, no nevyužilo ho. Skóre sa stále nemení.

53
    A na gól budú musieť diváci čakať aj naďalej. Rohový kop teraz nevyužil ani hosťujúci Bardejov.

59
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Marek Frimmel, prichádza Viktor Bališ.

61
    Bardejovčania po hodine hry zahrávali aj svoj tretí rohový kop v zápase, no na prvý gól to stále nestačilo.

65
    Na trávniku sa stále nič nemení. Veľká aktivita pokračuje, no už viac ako hodinu čakáme na otvorenie skóre.

67
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Tomáš Szaniszló, prichádza Dávid Belunek.

71
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Daniel Hudák, prichádza Pavol Blaho.

76
    Rozhodca prvýkrát v zápase udeľuje žltú kartu! Vyslúžil si ju domáci Dominik Holec a nasledovať bude dokonca aj pokutový kop pre Bardejov!

77
    Marko Milunovič penaltu nevyužil a skóre sa nemení! Aj naďalej pokračujeme za stavu 0:0.

79
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Vladimír Staš, prichádza Ján Ducár.

80
    Začína sa posledná desaťminútovka riadnej hracej doby tohto zápasu.

82
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Matúš Matuškovič, prichádza Michal Páleník.

83
    Strely na bránu: 5:0
    Strely mimo brány: 11:7

84
    Druhá žltá karta v zápase smeruje na konto domáceho tímu. Vyslúžil si ju Pavol Blaho.

85
    Pohronie držalo loptu v útoku a dokonca tam získalo aj autové vhadzovanie. Pred nami je posledná päťminútovka riadnej hracej doby.

86
    Pohronie dalo gól!
    Aktívnejší domáci futbalisti napokon dokázali aj skórovať a ujímajú sa vedenia! O presný zásah sa postaral MIROSLAV POLIAČEK.

88
    Bardejov v závere zachraňuje, čo sa dá. Domáci fanúšikovia sa netrpezlivo pozerajú na hodinky a odrátavajú záverečné desiatky sekúnd.

90
    Nadstavovať sa bude jedna minúta.

90
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Andrely Kouessabio Makela, prichádza Jozef Sova.

90+1

Pohronie v druhom polčase odolalo pokutovému kopu svojho súpera a gólom v záverečnej päťminútovke strhlo zápas na svoju stranu. Bardejov odchádza na východ bez bodového zisku.