Švýcarsko – Moldavsko | 2:1 (kon.) | | | Kanada – Ázerbájdžán | 1:1 (kon.) | | | Rumunsko – Gruzie | 5:1 (kon.) |
Albánie – Ukrajina | 1:3 (kon.) |
Švédsko – Gruzie | 3:2 (kon.) |
Vítkovice – Zlínsko | 1:0 (kon.) | | | Mohelnice – Vel. Meziříčí | 1:0 (kon.) |
Bosna – Dánsko | 2:2 (4:3 po pen.) | | | Japonsko – Bulharsko | 7:2 (kon.) |
konec
Švédsko
3:2
(1:1)
Gruzie
90+1
|
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Otar Kiteišvili, přichází Giorgi Tevzadze.
|
|
90
|
Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Arber Zeneli, přichází Jordan Larsson.
|
|
87
|
Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Emil Krafth, přichází Sonko Sundberg.
|
|
80
|
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Nika Katčarava, přichází Budu Zivzivadze.
|
|
71
|
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Bačana Arabuli, přichází Levan Šengelia.
|
|
62
|
Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází David Moberg-Karlsson, přichází Samuel Gustafsson.
|
Branky:
27. Olsson (pen.), 78. Krafth, 90+5. Larsson – 35. Rabuli, 89. Kiteišvili
Rozhodčí: Hameter – Riedel, Braunschmidt (všichni z Rakouska)
Diváci:
Karty: 20. Wahlqvist (SWE) – 26. Čabradze (GRU), 54. Arabuli (GRU)
Neproměněná penalta:
Švédsko:
Erlandsson – Krafth, Wahlqvist, Nilsson, Konate – Tanković, Fransson, Olsson (C), Zeneli – Engvall, Moberg-Karlsson.
Náhradníci: Johansson – Lundqvist, Manns, Sundberg, Gustafsson, Salétros, Larsson.
Trenér:
Gruzie: Gošadze – Gegetčkori, Margvelašvili, Cnobiladze, Čabradze – Charaišvili (C), Gvilia, Gorozia,Kiteišvili – Katčarava, Arabuli.
Náhradníci: Kupatadze – Tabidze, Zivzivadze, Bidzinašvili, Tevzadze, Šengelia, Kirkitadze.
Trenér:
Náhradníci: Johansson – Lundqvist, Manns, Sundberg, Gustafsson, Salétros, Larsson.
Trenér:
Gruzie: Gošadze – Gegetčkori, Margvelašvili, Cnobiladze, Čabradze – Charaišvili (C), Gvilia, Gorozia,Kiteišvili – Katčarava, Arabuli.
Náhradníci: Kupatadze – Tabidze, Zivzivadze, Bidzinašvili, Tevzadze, Šengelia, Kirkitadze.
Trenér:
Rozhodčí: Hameter – Riedel, Braunschmidt (všichni z Rakouska)
Diváci:
Michal Břuchanský