Vltavín – Táborsko akademie 3:0 (kon.) | Chrudim – Jirny 2:0 (kon.) | Tachov – Převýšov 3:1 (kon.)
Králův Dvůr – Most 2:0 (kon.)
Loko Vltavín
3:0 (1:0)
FC Táborsko akademie
Sobota 04.06.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 32. kolo

Zápase je u svého konce, Vltavín nakonec ve druhém poločase přidal ještě dvě branky a ovládl celé střetnutí v poměru 3:0. (12:20:59)

Utkání sledovalo 248 diváků.

90+1

90
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Abena, přichází Uvíra.

89
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Mařík, přichází Krásný.

89
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Nešický, přichází Škarda.

84
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Dordič, přichází Novák.

83
    Žlutou kartu dostává Toma (FC MAS Táborsko B).

79
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hodas, přichází Janda.

77
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Stoszek, přichází Turek.

75
    Žlutou kartu dostává Hodas (Loko Vltavín).

73
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Vypadá to, že je definitivně rozhodnuto. Necelých dvacet minut před koncem základní hrací doby totiž domácí střílí třetí branku a vedou tak už 3:0. Podruhé se prosadil RICHARD MACHÁČ.

72
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Kočí, přichází Peterka.

63
    Další komplikace pro hosty, Jiří Smetana nyní překazil nedovoleně domácím příležitost prodrat se k další brankové situaci a obdržel za to červenou kartu!

51
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Traore, přichází Surmaj.

48
    Tři minuty po přestávce střílí domácí celek důležitou branku a odskakuje tak svému soupeři už na rozdíl dvou gólů – 2:0. Autorem branky je ABENA.

46

První poločas je minulostí, i když je zatím balón více na kopačkách domácích, tak hra je směrem dopředu velice vyrovnaná. Nicméně gól prozatím dali jen domácí, proto do druhé poloviny zápasu půjdeme za stavu 1:0.