Vltavín – Táborsko akademie 3:0 (kon.) | Chrudim – Jirny 2:0 (kon.) | Tachov – Převýšov 3:1 (kon.)
Králův Dvůr – Most 2:0 (kon.)
Loko Vltavín
3:0 (1:0)
FC Táborsko akademie
Sobota 04.06.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 32. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Dobré sobotní dopoledne, Česká fotbalová liga se blíží už do svého finiše, ještě nás však čekají poslední kola a dnes to je 32. V tom se střetne i domácí Loko Vltavín, jenž bude hostit rezervu Táborska.

Loko Vltavín: Pávek – Valíček, Hodas, Komárek (c), Abena, Macháček, Macháč, Mařík, Šípek, Pozníček, Vokoun.
    Náhradníci: Krásný, Janda, Uvíra.

FC MAS Táborsko B: Toma – Pilík, Kočí, Nešický, Kučera, Surmaj, Chotovinský, Traore, Dordič, Škarda, Smetana.
    Náhradníci: Blažek – Rabiňák, Stoszek, Turek, Nohava, Peterka, Novák.

Rozhodčí: Drábek – Starý, Čechlovský.

1

Z technických důvodů vám přineseme z utkání změny stavu.

33
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Chvíli po půl hodině hry se nám otevírá skóre zápasu, když se do vedení dostali domácí hráči, a to díky brance RICHARDA MACHÁČE.

45

První poločas je minulostí, i když je zatím balón více na kopačkách domácích, tak hra je směrem dopředu velice vyrovnaná. Nicméně gól prozatím dali jen domácí, proto do druhé poloviny zápasu půjdeme za stavu 1:0.

46

48
    Tři minuty po přestávce střílí domácí celek důležitou branku a odskakuje tak svému soupeři už na rozdíl dvou gólů – 2:0. Autorem branky je ABENA.

51
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Traore, přichází Surmaj.

63
    Další komplikace pro hosty, Jiří Smetana nyní překazil nedovoleně domácím příležitost prodrat se k další brankové situaci a obdržel za to červenou kartu!

72
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Kočí, přichází Peterka.

73
    Vypadá to, že je definitivně rozhodnuto. Necelých dvacet minut před koncem základní hrací doby totiž domácí střílí třetí branku a vedou tak už 3:0. Podruhé se prosadil RICHARD MACHÁČ.

75
    Žlutou kartu dostává Hodas (Loko Vltavín).

77
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Stoszek, přichází Turek.

79
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hodas, přichází Janda.

83
    Žlutou kartu dostává Toma (FC MAS Táborsko B).

84
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Dordič, přichází Novák.

89
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Nešický, přichází Škarda.

89
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Mařík, přichází Krásný.

90
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Abena, přichází Uvíra.

90+1

Utkání sledovalo 248 diváků.

Zápase je u svého konce, Vltavín nakonec ve druhém poločase přidal ještě dvě branky a ovládl celé střetnutí v poměru 3:0. (12:20:59)