Česko – Švýcarsko | 0:5 (kon.) |
USA – Kolumbie | 0:2 (kon.) | | | Kostarika – Paraguay | 0:0 (kon.) |
Austrálie – Řecko | 1:0 (kon.) | | | Německo – Maďarsko | 2:0 (kon.) | | | Chorvatsko – San Marino | 10:0 (kon.) |
Rakousko – Nizozemsko | 0:2 (kon.) | | | Slovensko – Sev. Irsko | 0:0 (kon.) | | | Francie – Skotsko | 3:0 (kon.) |
Vltavín – Táborsko akademie | 3:0 (kon.) | | | Chrudim – Jirny | 2:0 (kon.) | | | Tachov – Převýšov | 3:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Most | 2:0 (kon.) |
HFK Olomouc – Prostějov | 2:0 (kon.) | | | Hlučín – Třebíč | 3:2 (kon.) | | | Hulín – Slovácko B | 7:3 (kon.) |
Líšeň – Uničov | 3:1 (kon.) | | | Vyškov – Kroměříž | 2:0 (kon.) | | | Zlín B – Břeclav | 1:1 (kon.) |
Liberec – Sparta | 3:1 (kon.) | | | Opava – Teplice | 2:1 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav | 3:0 (kon.) |
Jihlava – Č. Budějovice | 0:2 (kon.) | | | Plzeň – Slavia | 1:1 (kon.) | | | Olomouc – Karviná | 4:4 (kon.) |
Bohemians 1905 – Hr. Králové | 2:4 (kon.) | | | Zlín – Brno | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Slovácko | 1:0 (kon.) |
Ostrava – Jablonec | 1:0 (kon.) |
Lok. Košice – Slovan Bratislava U21 | 4:0 (kon.) | | | Bardejov – Nitra | 3:1 (kon.) | | | Sereď – L. Mikuláš | 1:4 (kon.) |
FC Košice – Pohronie | 0:1 (kon.) |
Estonsko – Lotyšsko | 0:0 (kon.) |
konec
SK Líšeň 2019
3:1
(1:0)
SK Uničov
89
|
Žlutou kartu dostává Bednář (SK Líšeň).
|
|
68
|
Žlutou kartu dostává Hanuš (SK Líšeň).
|
|
41. Červená karta
|
||
41
|
Hosté budou dohrávat o desíti. Aleš Krč udeřil ve výskoku loktem Krale do obličeje a vidí ihned červenou kartu a je vyloučen!
|
Branky:
29. Krška (Matoušek), 55. Krška, 77. Ovsepjan (Matoušek) – 83. Juřátek
Rozhodčí:
Diváci: 193
Karty: 68. Hanuš (LIS), 89. Bednář (LIS) 41. Krč (UNI)
Neproměněná penalta:
SK Líšeň 2019:
Zrzavý – Král, Krška, Nevřala, Fall, Zezula, Ovsepjan, Matoušek, Hanuš, Bednář, Vejmělek.
Náhradníci: Rychetský – Kubík, Walla, Bohuslav, Minařík, Daněk.
Trenér:
SK Uničov: Havlíček – Řehák, Vejvoda, Heinz, Vasiljev, Dostál, Komenda, Binar, Nuc, Krč, Juřátek.
Náhradníci: Uvízl – Kuba, Kasal, Můčka.
Trenér:
Náhradníci: Rychetský – Kubík, Walla, Bohuslav, Minařík, Daněk.
Trenér:
SK Uničov: Havlíček – Řehák, Vejvoda, Heinz, Vasiljev, Dostál, Komenda, Binar, Nuc, Krč, Juřátek.
Náhradníci: Uvízl – Kuba, Kasal, Můčka.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 193
Tomáš Suchánek
@SuchanekTomas