Lok. Košice – Slovan Bratislava U21 4:0 (kon.) | Bardejov – Nitra 3:1 (kon.) | Sereď – L. Mikuláš 1:4 (kon.)
FC Košice – Pohronie 0:1 (kon.)
Partizán Bardejov
3:1 (1:0)
FC Nitra
sk Sobota 04.06.2016, 17:00 • Futbalový štadión, Bardejovská Nová Ves • MONACObet liga

63
    Bardejov dal gól!
    Výborná fáza domácich, keď v priebehu troch minút strieľajú už druhý gól a zároveň svoj druhý gól v zápase vsietil MARKO MILUNOVIĆ.

60
    Domácich prebral inkasovaný gól a sedem minút po góle hostí sa Bardejov znova dostáva do vedenia. Šťastným strelcom je JAKUB VERČIMÁK, ktorý pridáva svoj druhý gól v drese Bardejova.

53
    Nitra dala gól!
    Hostia z Nitry sú zatiaľ v druhom polčase jasne aktívnejší a ich snaha je ocenená vyrovnávajúcim gólom, keď loptu do vlastnej sieti uprátal VLADIMÍR STAŠ.

27
    Domáci sa gólom z pokutového kopu ujímajú zaslúžené vedenia, keď úspešným exekútorom bol MARKO MILUNOVIĆ.