Ústí n/L ''B'' – Dandy Malé Březno | 4:2 (kon.) |
Česko U14 – West Coast | 0:10 (kon.) | | | Gajary Flames – Plzeň | 0:1 (kon.) | | | Blatná – Weiden | 4:1 (kon.) |
West Coast – Gajary Flames | 4:1 (kon.) | | | Blatná – Česko U14 | 2:7 (kon.) | | | Plzeň – Weiden | 6:2 (kon.) |
Gajary Flames – Česko U14 | 7:1 (kon.) | | | Weiden – West Coast | 0:10 (kon.) | | | Plzeň – Blatná | 3:1 (kon.) |
Kadaň – Litoměřice | 3:2 (po pr.) |
Hostivař – Pardubice | 4:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Svítkov | 3:4 (kon.) | | | Písek – Hostivař | 11:1 (kon.) |
Pardubice – Ústí n/L | 3:2 (kon.) | | | Svítkov – Písek | 0:6 (kon.) |
HC Warrioti Havířov – HBC Vsetín | 1:2 (po pr.) | | | Sanitrans Opava – HBK Frýdek-Místek | 3:2 (kon.) |
HBC Tygr Poruba – Red Skins Přerov | 2:0 (kon.) | | | Young Blood Ostrava – HBC Falcon Ostrava | 3:1 (kon.) |
konec
HBC Tygr Poruba
2:0
(0:0, 1:0, 1:0)
Red Skins Přerov
34:50
|
Vyloučení v týmu Red Skins Přerov (Chmelík – 2 min., hrubost).
|
|
34:50
|
Vyloučení v týmu HBC Tygr Poruba (Čáň – 2 min., hrubost).
|
|
33:57
|
Vyloučení v týmu Red Skins Přerov (Scheubal – 2 min., podražení).
|
|
29:07
|
Vyloučení v týmu HBC Tygr Poruba (Pyš – 2 min., sekání).
|
|
9:39
|
Přerov teď jde po zbytečném faulů do tří
|
|
8:24
|
Vyloučení v týmu Red Skins Přerov (Žídek Ondřej – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
16. Beliančin (Bobek), 28. Kisztner (Pyš)
Rozhodčí: Solarski Vít, Velčovský Lukáš
Diváci: 85
Neproměněná penalta:
HBC Tygr Poruba:
Piwowarski Petr, Kuśmider Adam – Bojda David, Kratochvíl Michal, Štěrba Václav, Hanauer Tomáš, Raab Vítězslav, Javor Miroslav, Čáň David, Kisztner Juraj, Beliančín Martin, Bobek Karel, Janík Tadeáš, Zavičár Nikolas, Varga Filip, Ott Lukáš, Pyš Jan, Šamaj Jan.
Náhradníci:
Trenér:
Red Skins Přerov: Red Skins Přerov:
Mánek Jakub – Skopalík Jan, Duša Jiří, Navrátil Jan, Chmelík Ladislav, Navrátil Lukáš, Vaněk Petr, Hrabal Filip, Nevřela Adam, Lévy Michal, Žídek Ondřej, Juřica Milan, Lasáková Michaela, Komada Anton, Jurda Tomáš, Sikora David, Schejbal Adam, Čaja Tomáš.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Red Skins Přerov: Red Skins Přerov:
Mánek Jakub – Skopalík Jan, Duša Jiří, Navrátil Jan, Chmelík Ladislav, Navrátil Lukáš, Vaněk Petr, Hrabal Filip, Nevřela Adam, Lévy Michal, Žídek Ondřej, Juřica Milan, Lasáková Michaela, Komada Anton, Jurda Tomáš, Sikora David, Schejbal Adam, Čaja Tomáš.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Solarski Vít, Velčovský Lukáš
Diváci: 85
Hokejbal Ostrava