Anglie – Wales 2:1 (kon.) | Ukrajina – Sev. Irsko 0:2 (kon.) | Německo – Polsko 0:0 (kon.)
Anglie
2:1 (0:1)
Wales
Čtvrtek 16.06.2016, 15:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens Agglo • Mistrovství Evropy • Skupina B

Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek dne! (17:05:24)
    Anglie otočila ve druhé půli celý zápas a zaslouženě vybojovala tři body!

Angličané slaví! Dnes si vzali zpět dva body, které ztratili v zápase s Ruskem. Wales sice vedl po přímém kopu Garetha Balea, ovšem po přestávce přišel na trávník jiný Albion. Roy Hodgson oživil hru příchody Daniela Sturridge a Jamieho Vardyho a později také 18letého Marcuse Rashforda. V 56. minutě přetavil anglický nápor ve vyrovnání právě Jamie Vardy a ve druhé minutě nastavení se trefil také druhý přestávkový žolík, Daniel Sturridge. Anglie se tak hodně přiblížila postupu do čtvrtfinále, Wales bude muset bodovat s Ruskem.
    Roy Hodgson dnes předvedl při střídání šťastnou ruku!

90+4

90+3
    Ještě tu byla šance pro Wales! Gareth Bale ale hlavou netrefuje bránu.
    90+2. Daniel STURRIDGE - 2:1

90+2
    Anglie právě vstřelila branku!
    Prosazuje se také druhý hráč, kterého poslal Roy Hodgson na hřiště v poločasové přestávce! DANIEL STURRIDGE se po narážečce dostal ve vápně k míči, protlačil se přes tuhou defenzivu Walesu až k zakončení a střelou k bližší tyči propálil Hennesseyho! Zatímco proti Rusku Angličané v nastavení ztratili dva body, tak teď je naopak zřejmě sami získají!

90+1
    Ještě tři minuty, které nastaví Felix Brych!

90
    Roh Rooneyho oslovil Garyho Cahilla, který ale hlavičkuje nad. Utkání se rychle blíží ke svému konci.

89
    Centr Walkera srazil na roh Ben Davies. Šance pro Anglii.

88
    Anglie hraje do plných. Ve vápně je naskládaných snad devět fotbalistů Walesu.

87
    Centr Erica Diera neoslovil žádného ze spoluhráčů. Míč sebral brankář Hennessey.

86
    Fanoušci Walesu jsou zatím hodně spokojeni. Každý bod proti Anglii by pro ně byl obrovským úspěchem.
    Dnešní utkání je také soubojem bývalé a současné hvězdy Tottenhamu, aneb Bale vs. Alli!

85
    Wayne Rooney to zkusil sám. Stopku mu vystavil obránce Chester.

84
    Střelu Dele Allio zablokovala defenziva Walesu. Albion ale nadále zůstává u míče.