Dila Gori – Širak 1:0 (kon.) | Aktobe – MTK Budapešť 1:1 (kon.) | Admira – Myjava 1:1 (kon.)
Ventspils – Víkingur 2:0 (kon.) | UE Santa Coloma – Loko Záhřeb 1:3 (kon.) | Bokelj – Vojvodina 1:1 (kon.)
Fehérvár – Zaria Balti 3:0 (kon.) | Levadia Tallinn – HB Tórshavn 1:1 (kon.) | Balzan – Neftçi Baku 0:2 (kon.)
FK Sloboda – Beitar Jeruzalém 0:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Jūrmala 2:1 (kon.) | Atlantas – Helsinki 0:2 (kon.)
FC Banants – Omonia Nikósie 0:1 (kon.) | Riteriai – Kalju 2:1 (kon.) | Slavia Sofia – Zagłębie 1:0 (kon.)
AIK Stockholm – Bala Town 2:0 (kon.) | Europa – Pjunik 2:0 (kon.) | Göteborg – Llandudno Town 5:0 (kon.)
Qäbälä – Samtredia 5:1 (kon.) | Midtjylland – FK Sūduva 1:0 (kon.) | Zimbru Kišiněv – Čichura 0:1 (kon.)
Differdange – Cliftonville 1:1 (kon.) | Kukësi – Rudar 1:1 (kon.) | Larnaka – Folgore 3:0 (kon.)
Vaduz – FK Sileks 3:1 (kon.) | Odd – Mariehamn 2:0 (kon.) | Široki Brijeg – Birkirkara 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – ND Gorica 3:0 (kon.) | Beroe – FK Radnik 0:0 (kon.) | KF Teuta – Kajrat 0:1 (kon.)
Domžale – Lusitans 3:1 (kon.) | Runavík – Soligorsk 0:2 (kon.) | Connah's Quay – Stabæk 0:0 (kon.)
Trnava – Hibernians 3:0 (kon.) | La Fiorita – Debrecín 0:5 (kon.) | Čukarički – Ordabasy 3:0 (kon.)
Linfield – Cork City 0:1 (kon.) | Aberdeen – Fola 3:1 (kon.) | Hearts – Infonet Tallinn 2:1 (kon.)
Škendija – Cracovia 2:0 (kon.) | Shamrock – RoPS Rovaniemi 0:2 (kon.) | Reykjavík – Glenavon 2:1 (kon.)
Breidablik – Jelgava 2:3 (kon.) | Valur – Brøndby 1:4 (kon.)
FK Riteriai
2:1 (0:1)
JK Nõmme Kalju
Čtvrtek 30.06.2016, 18:00 • LFF stadionas, Vilnius • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (11:10:23)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:15.

90+2

90+1
    Po centru od Sidorenkova zakončoval Dmitrijev, ale jeho pokus byl zablokován.

90
    V poslední minutě základní hrací doby mají hosté výhodu rohového kopu.
    Velká šance hostů

87
    Střídání v týmu FK Trakai: ze hřiště odchází Valskis, přichází Masenzovas.
    Skvělý zákrok brankáře

85
    Šilenas rozehrál standardní situaci výborně, jenže Teleš předvedl stejně dobrý zákrok a uchránil Kalju od třetí inkasované branky.

83
    O vyrovnání Kalju se pokusil Sinjavskij, jenže branka byla pro jeho střelu malá.

80
    Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Klein, přichází Neemelo.

79
    Střídání v týmu FK Trakai: ze hřiště odchází Gurenko, přichází Vitukynas.
    78. ARŠAKJAN - 2:1

78
    Trakai právě vstřelil branku!
    Domácí dávají svou druhou branku a otáčení průběh zápasu! Po ideální přihrávce od Vorobjovase se prosadil ARŠAKJAN.

77
    Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Toomet, přichází Jarva.

76
    Střídání v týmu FK Trakai: ze hřiště odchází Rekiš, přichází Kočenauskas.

74
    Byčenok neseřídil svá mířidla a branku Kalju v solidní šanci přestřelil.

73
    Klein se v momentě přihrávky ocitl za všemi obránci a byl mu odpískán ofsajd.
    69. Nerijus VALSKIS - 1:1

69
    Litevský tým se dočkal vyrovnání! Krátce po rozehrávce Šilenase rozradostnil domácí diváky NERIJUS VALSKIS, na jehož střelu Teleš nedosáhl.

69
    Žlutou kartu dostává Mööl (JK Nõmme Kalju).

63
    Po soupeřově rohovém kopu zkusil své štěstí Valskis, ale Teleš si připsal další úspěšný zákrok.

60
    Na rozmezí druhé a třetí třetiny zápasu prověřil Teleše Šilenas, ovšem domácí na vstřelenou branku nadále čekají.

56
    Žlutou kartu dostává Valskis (FK Trakai).

53
    Kalju má další možnost rozehrávky, a to po nedovoleném zákroku Vorobjovase na Sidorenkova.

52
    Krátce po rohovém kopu Sidorenkova zakončoval Uggé, ale Rapalis byl pozorný.

48
    Ten ale branku minul, a tak následuje odkop Rapalise.

47
    Přímý kop pro Trakai, rozehraje jej Rekish...

46
    Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Quintieri, přichází Sinjavskij.

46

Úvodní poločas dopadl mnohem lépe pro hosty, kteří se po proměněné penaltě dostali už v šesté minutě do vedení. Branka vstřelená na hřišti soupeře navíc může být v celkovém resumé hodně důležitá, a tak se domácí budou muset hodně snažit, aby si do odvety vybojovali lepší výchozí pozici.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45
    V závěru první půle ještě napřáhl Toomet, ale Repalis si nepřesně letící střelu pohlídal pouze pohledem.

42
    Klein si v souboji s Byčenokem došel pro faul, po kterém rozehrává Sidorenkov.

39
    Hra se rychle přesunula na druhou stranu, kde pálil Šilenas, jenže Teleš jeho pokus zastavil.

38
    Wakui se pokusil přidat svou druhou branku, která sice nepřišla, ale hosté mají k dispozici ještě rohový kop.

37
    O pár vteřin později zahrozilo na opačném konci hřiště, avšak Quintieri prostor mezi třemi tyčemi minul.

36
    Konečně jsme se dočkali přímé střely na branku, ovšem Uggého pokus si Repalis zkontroloval.

32
    O dvě minuty později se tito dva hráči potkali znovu a opět to skončilo faulem hostujícího hráče.

30
    Uggé si v souboji s Aršakjanem pomohl faulem, míč pro Trakai.

28
    Domácí pro sebe vybojovali dva rohové kopy, ovšem ani jeden z nich nebezpečí nepřinesl.

27
    Žlutou kartu dostává Dmitrijev (JK Nõmme Kalju).

25
    Žlutou kartu dostává Wakui (JK Nõmme Kalju).

24
    Kleinova střela byla sražena na rohový kop...

19
    Hostující branku se pokusil ohrozit Aršakjan, jenže jeden z obránců jeho střelu zablokoval.

18
    Míč do vápna poslal Vorobjovas, nicméně hostující brankář vzápětí žádnou práci neměl.

17
    Rohový kop pro Trakai...

16
    Po faulu na Valskise tentokrát rozehrávají domácí, postará se o tom sám faulovaný hráč.

14
    Exekuci přímého kopu obstaral Sidorenkov, jenže jeho pokus obrana Trakai zablokovala.

13
    Za faul na Kleina uviděl úvodní žlutou kartu Januševskis.

9
    Po vedoucí brance se hraje převážně mezi vápny, daleko od obou gólmanů.
    6. WAKUI - 0:1
    Za tento faul byla odpískána penalta

6
    Kalju právě vstřelilo branku! Hosté se v šesté minutě dostávají do rychlého vedení! Po faulu na Kleina proměnil nařízený pokutový kop HIDETOŠI WAKUI.

4
    Po centru Valskise zakončoval Januševskis, ovšem hostující gólman zasahovat nemusel.

3
    Po několika brzkých faulech budou domácí rozehrávat od rohového praporku.

1

FK Trakai: Rapalis – Cesnauskis (C), Janusevskis, Byčenok, Silenas – Valskis, Vorobjovas, Zasavitči, Gurenko – Rekiš, Aršakjan.
    Náhradníci: Plukas – Vitukynas, Kočanauskas, Leonavičius, Broli, Masenzovas, Jurgilas.

JK Nõmme Kalju: Teleš (C) – Alidor, Rodrigues, Uggé, Sidorenkov – Toomet, Mööl, Dmitrijev, Wakui – Klein, Quintieri.
    Náhradníci: Palm – Puri, Jarva, Sinjavskij, Elhi, da Silva, Neemelo.

Rozhodčí: Vnuk – Tomčík, Bednár (všichni ze Slovenska).

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemný čtvrteční podvečer při sledování textového přenosu ze zápasu prvního předkola Evropské ligy. Od osmnácti hodin se můžeme těšit na duel mezi týmy FK Trakai a JK Nõmme Kalju.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Michal Břuchanský

Branky: 69. Valskis, 78. Aršakjan – 6. Wakui (pen.)

Karty:   13. Januševskis (TKA), 56. Valskis (TKA) – 25. Wakui (KLJ), 27. Dmitrijev (KLJ), 69. Mööl (KLJ)

FK Riteriai: Rapalis – Cesnauskis (C), Janusevskis, Byčenok, Silenas – Valskis (87. Masenzovas), Vorobjovas, Zasavitči, Gurenko (79. Vitukynas) – Rekiš (76. Kočenauskas), Aršakjan.

JK Nõmme Kalju: Teleš (C) – Alidor, Rodrigues, Uggé, Sidorenkov – Toomet (77. Jarva), Mööl, Dmitrijev, Wakui – Klein (80. Neemelo), Quintieri (46. Sinjavskij).

Rozhodčí: Vnuk – Tomčík, Bednár (všichni ze Slovenska)
    Čtvrtek 07.07.2016
    Kalju - Riteriai 4:1

Branky: 66. Jorge Rodrigues, 69. Sidorenkov, 87. Neemelo, 90+2. Neemelo – 14. Aršakjan

Karty:   74. Puri (KLJ) – 68. Rapalis (TKA)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:14.