Termalica – Karviná 3:1 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:1 (kon.) | Opava – Žilina B 9:0 (kon.)
Plzeň – Sokolov 2:0 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 5:2 (kon.)
Pardubice – Neugersdorf 2:2 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Vlašim – Slavia B 1:2 (kon.)
Michalovce – Ostrava 3:3 (kon.) | Sparta U21 – Ústí n. L. 0:3 (kon.) | Gdańsk – Partizan Bělehrad 0:3 (kon.)
Dukla Praha – Č. Budějovice 6:0 (kon.) | Opava – Žilina B 2:1 (kon.) | Vítkovice – Slovácko 3:1 (kon.)
Slovácko – Třinec 4:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 3:0 (kon.) | Universitatea Craiova – Žilina 0:0 (zruš.)
Jablonec – Podbrezová 2:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
5:2 (3:1)
FC SILON Táborsko
Sobota 02.07.2016, 10:30 • Městský stadion Benátky nad Jizerou • Přípravný zápas

Máme u konce přátelské utkání, které přineslo zajímavých 7 branek! Konečného vítězství 5:2 se radovala Mladá Boleslav. (12:10:28)

90

90
    V postavení mimo hru se ocitl Džafič.

89
    Přihrávku na Brycha volil Hovorka před dotírajícím Klobásou.

87
    Krásným pasem Hovorka vyslal Kočího do úniku, táborský útočník běžel sám na branku, ale opět se jen rozezvučely zvonkohry za zády Vejmoly!

86
    Klobása se ocitl v dalším postavení mimo hru.

85
    Po souboji s Kočím se na trávníku ocitl Houska.

84
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Po krásném pasu Hovorky si MARTIN KUČERA tvrdou ranou k levé tyči zapsal do listiny střelců.

82
    Zajímavý centr poslal Kočí, ale Peterkovi nějaký centimetr chyběl.

81
    Klobása byl načapán v postavení mimo hru.

79
    Střela Džafiče zpoza vápna překonala brankáře Vejmolu, ale ten si postavil pro druhou půli dobře tyče. Míč skončil na spojnici tyčí!

77
    Další dlouhý aut Táborska skončil opět v rukavicích Vejmoly.

75
    Na rohu vápna vyslal nebezpečnou střelu Pauschek. Míč se točil do branku, ale tu minul jen o pár centimetrů!

73
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Vodháněl, rychle a nečekaně pro obranu Táborska, zahrál přímý kop po ruce Kučery. Přihrávka se dostala rovnou k TOMÁŠI PŘIKRYLOVi, který prostřelil Tomu mezi nohy.

72
    Sudí nařídil občerstvovací přestávku.

71
    I přes branku Klobásy vidíme o proti první půli velmi nudný druhý poločas.

69
    Krásným skluzem poslal míč Vodháněl na STANISLAV KLOBÁSU, brankář Toma se jen za balonem v síti otočil.

67
    Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

65
    Zpoza vápna vystřelil Vodháněl. Jeho střelu na roh tečoval táborský obránce.

63
    Dlouhý aut po islandském způsobu poslal do vápna Džafič, Vejmola si bezpečně došel pro míč do vzduchu.

61
    Boleslavský Vodháněl se ocitl po faulu Bělouška na zemi. Následný přímý kop Kayumov poslal příliš vysoko.

59
    Těžký pas od Keresteše dostal Houska, jeho následný polocentr skončil za brankovou čarou.

57
    Po krásné střele Džafiče, získalo Táborsko rohový kop. Kučera poslal jen míč do náruče Vejmoly.

55
    Keresteš místo odkopu volil přihrávku na Vejmolu, ten i přes problémy dokázal míč poslat do bezpečí.

53
    U rohového praporku Houska svedl souboj Navrátilem, boleslavský hráč vybojoval alespoň rohový kop.

51
    Dlouhý pas od Kučery se snažil doběhnout Džafič, ale míč byl pro něj příliš rychlý.

49
    Pro volný míč si došel Brych, Kobása ho tvrdě atakoval.

48
    V postavení mimo hru mimo hru se ocitl Klobása.

47
    Vodháněl z levé strany našel krásným centrem Klobásu, ale k lepšímu zakončení mu chyběl krok.

46
    Boleslavská Odháněl zahájil druhou půli tohoto utkání.

46

Máme u konce první půli, ve které sudí nenastavil ani vteřinu. Mladá Boleslav vstřelila všechny branky, nejprve ve 24. minutě si vsítil vlastní gol Šeda. Chramosta se v 31. minutě trefil do správné branky, benátecký rodák o čtyři minuty přidal další branku. Konečný výsledek první půle završil ve 41. minutě Fabián.

45

44
    Těsně před vápnem fauloval unikajícího Kalvacha Kúdela! Z nějakých 18 metrů se pokusil Presl přestřelit zeď, avšak trefil jen hlavu Vukadinoviče!

43
    Na hřišti se ocitl Magera, sudí pro něj žádá lékařské ošetření.

41
    U levého praporku obhodil Cíferského Magera, poté chytrým dloubáčkem našel úplně volného TOMÁŠE FABIÁNA, který chytře prohodil Tomu a zvýšil na rozdíl tří branek!

39
    Centr z pravé strany poslal Kysela přímo do náruče Tomy.

37
    Hanzlík si nedovoleně vyšlápl na Mageru. Sudí nařídil přímý kop. Míč si vzal pro sebe Rada, ale jeho přízemní centr obrana Táborska zvládla.

35
    Mladá Boleslav otáčí vývoj utkání! Fabián poslal krásný pas na Kyselu, jeho střela mířila úplně vedle branky, avšak míč trefil do stehna JANA CHRAMOSTU, který pomocí štěstí střílí svou druhou branku utkání!

33
    Nyní vyslal Chramosta krásný pas na Vukadinoviče, ale boleslavský hráč volil ještě nepřesný centr.

31
    Na hranici ofsajdu se po pasu ocitlo duo Chramosta – Vukadinovič. Tito dva běželi sami na branku Vukadinovič ještě přihrál před Tomu JANU CHRAMOSTOVI a benátecký rodák neměl se střelou do prázdné branky žádný problém! Po brance se jako vosy slétli hráči Táborska okolo pomezního rozhodčího, avšak tyto protesty neměly žádný účinek.

28
    Útočného faulu se dopustil u rohového praporku boleslavský Toman.

26
    Po krásné střele Chramosty kopal boleslavský celek rohový kop. Míč se dostal ke Kyselovi, který nádhernou střelou protáhl Tomana.

24
    Po krásné akci Traoré vystřelil z pravé strany, bohužel pro Mladou Boleslav si JAN ŠEDA hodil míč do branky!

19
    Do útoku se hnal Vukadinovič, ale Hanzlík ho tvrdě, avšak čistě obehrál. Následný volný míč nebyl pro Tomana problém.

17
    Už se pokračuje ve hře i s Nešickým. Po pravé straně se krásně prosmýkl Mrázek. Šeda musel předvést další krásný zákrok!

16
    Sudí Franěk udělal přestávky na občerstvení.

15
    Po faulu Fleišmana zůstal na zemi Nešický. Sudí táborského hráče vykázal ze hřiště kvůli krvi v obličeji.

14
    Kúdela posílal kolmici na Chramostu, ale tomu ke zpracování míče chyběly 2 kroky.

12
    Nešický tak dlouho napadal, až nakonec podkopl Radu. Sudí Franěk nařídil přímý volný kop.

10
    Opět z pravé strany aktivní kysela, nyní místo střelu volil pas na Chramosty, jeho střelu hlavou zastavil těsně před brankovou čarou Cíferský.

8
    Před brankou Táborska se objevil menší závar, míč střídal jednu hlavu za druhou. Vše vyřešil Kysela, který svou tvrdou ranou netrefil branku!

6
    Od pravého praporku se pokusil Fabián nacentrovat do vápna, svou nohou mu to překazil Landovský.

5
    Kysel se pasem snažil najít rozběhnutého Chramostu, ale sudí mu odpískal postavení mimo hru.

3
    Po krásném pasu Traoreho se do vyložené šance dostal Ciku, Šeda krásným zákrokem vytěsnil na roh.

Nešický měl tu čest zahájit dnešní utkání.

1

Oba týmy i s rozhodčími míří na hřišti. Přátelské utkání co nevidět započne své první dějství.

FK Mladá Boleslav: Šeda – Fleišman, Fabián, Valenta, Kúdela, Magera (C), Chramosta, Kysela, Čmovš, Rada, Vukadinovič
    Náhradníci: Vejmola – Houska, Vraštil, Přikryl, Kayumov, Puaschek, Takács, Hůlka, Keresteš, Klobása, Vodháněl, Mebrahtu

FC MAS Táborsko: Toman – Landovský (C), Nešický, Ciku, Kalvach, Cíferský, Presl, Mráz, Traore, Hanzlík, Mrázek
    Náhradníci: Brych – Peterkam Dorděvič, Kočí, Kučera, Džafič, Navrátil, Bělousek, Hovorka, Froněk, Blanař, Pajer

Rozhodčí: Franěk Pavel – Šťastný Vít, Polena Jiří.

Přeji krásné dopolední sobotní ráno a vítám Vás u přátelského utkání na neutrální půdě. Dnes se představí prvoligový tým FK Mladá Boleslav, která vyzve druholigové FC MAS Táborsko. Zápas má úvodní výkop v 10:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Václav Soukup

Branky: 31. Chramosta, 35. Chramosta, 41. Fabián, 69. Klobása, 73. Přikryl – 24. Šeda (vla.), 84. Kučera

FC SILON Táborsko: Toma – Landovský (C), Nešický, Ciku, Kalvach, Cíferský, Presl, Mráz, Traore, Hanzlík, Mrázek

Rozhodčí: Franěk Pavel – Šťastný Vít, Polena Jiří