Ostrava – Slovácko 1:0 (kon.) | Dzierżoniów – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Olomouc – Táborsko 2:1 (kon.)
Plzeň – Düsseldorf 1:1 (kon.) | Tachov – Sokolov 1:1 (kon.) | Mattersburg – Karviná 2:3 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
2:3 (1:1)
MFK Karviná
Úterý 12.07.2016, 18:30 • Gols, Rakousko • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Nastupující sestava Karviné:

MFK OKD Karviná: Pastornický – Janečka, Dreksa, Hošek, Eismann – Šisler – Voltr, Okleštěk, Budínský, Zelený – Jurčo..

Hráči obou týmu už jsou na hrací ploše. Utkání nám za pár okamžiků začne.

1

2
    Karvinští teď budou zahrávat volný kop z vlastní poloviny.

5
    V úvodu zápasu se nám hraje převážně ve středu hrací plochy bez šancí na jedné či druhé straně.

6
    Hráči Mattersburgu prověřili Pastornického. Ten byl pozorný.

8
    Domácí hráči jsou zatím aktivnější, zatím se ale nedokážou přes pozornou obranu Karviné prosadit.

11
    Nepřesná přihrávka domácích, k míči se dostali tak hráči Karviné, kteří se s ním snaží dostat před bránu soupeře.

14
    Mattersburg teď bude zahrávat standardní situaci z blízkosti středové čáry.

16
    Karviná se teď dostala do tempa a teď už to je ona, kdo drží míč častěji na svých kopačkách.

19
    Nepřesná střela domácích hráčů.

21
    Hráči domácí Karviné teď dokázali zahrozit. Brankář Mattersburgu byl ale pozorný.

24
    Mattersburg teď zahrával tři rohové kopy v krátkém sledu za sebou. Z prvních dvou zahrozit nedokázal, z toho posledního poslal míč mimo bránu Karviné.

25
    Karviná právě vstřelila branku!
    Hráči Karviné se ujímají vedení. Prosadit se dokázal TOMÁŠ OKLEŠTĚK.

28
    Hráči Karviné jsou znovu u míče a snaží se znovu prosadit.

31
    Aktivitu teď přebírají domácí hráči, kteří se teď drží delší dobu míče.

35
    Hráči Karviné teď budou zahrávat standardní situaci z blízkosti středové čáry.

38
    Se střelou domácích hráčů si Pastornický poradil.

41
    Útočná kombinace hráčů Mattersburgu skončila díky nepřesné přihrávce.

44
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Gólem do šatny máme vyrovnáno. Jméno střelce vám z technických důvodů přineseme později.

45+1

Úvodní branku Karviné vstřelil v 25. minutě Tomáš Okleštěk.

46

48
    Aktivitu z konce prvního poločasu teď hráči domácích předvádějí i v úvodu toho druhého.

52
    Hráči Karviné se snaží dostat dopředu kombinační hrou.

55
    Mattersburg bude zahrávat rohový kop.

58
    Mattersburg je v druhém poločase lepší a má míč častěji pod kontrolou.

59
    Pastornický teď zneškodnil další šanci domácích hráčů.

60
    Hráči Mattersburgu teď zahrávali další rohový kop, z kterého ale branku Karviné neohrozili.

65
    První roh pro Karvinou.

69

73
    Hostující hráči teď budou zahrávat standardní situaci z vlastní poloviny.

77
    Domácí hráči jsou teď u míče a snaží se prosadit kombinační hrou.

81
    Domácí hráči v závěru druhého poločasu využívají svůj tlak k otočení vývoje zápasu.

85
    To jsou věci! V Gols máme znovu srovnáno. Vyrovnat se podařilo FILIPOVI PANÁKOVI.

90+1
    V samotném závěru hostující hráči Karviné znovu otáčejí vývoj na svou stranu. Skóre na stranu hostujících hráčů přetáčí ERIK PUCHEL.

Konec zápasu. (20:19:33)