Třinec – Zlín 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Letňany 5:4 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:3 (1:1, 0:0, 4:2)
Berani Zlín
Úterý 02.08.2016, 13:30Přípravné zápasy staršího dorostu

Přípravné utkání mezi dorosteneckými týmy Třince a Zlína je u konce, vyrovnanou bitvu rozhodl uragán Ocelářů z jednapadesáté minuty, kdy domácí odskočili do třígólového trháku, na což už hosté dokázali reagovat pouze snížením. (16:04:13)

55:07
    Hosté si zahrají přesilovku, Molin si míří odpykat trest za sekání.

54:02
    Zlín právě vstřelil branku!
    Gólové hody pokračují, z dorážky se prosazuje ROBERT SEDLÁČEK a snižuje náskok domácího týmu na dva góly. Asistence: Tomáš Kristek, Jakub Jenáček.

51:36
    Třinec právě vstřelil branku!
    A teď již dokonce o tři. Do kolonky střelců se zapisuje ADAM RAŠKA a dává svému týmu k dispozici již velmi pohodlný náskok. Asistence: Dominik Molin.

50:52
    A rázem je to o dva góly, z prostoru před brankou se prosadil FILIP VRAGOLOVIČ. Asistence: Michal Papaj.

50:34
    Akce Plandora skončila pouze na tyči, po dorážce DANA PRZYBYLY už ale puk prošel za brankovou čáru a poprvé v dnešním utkání jdou Oceláři do vedení. Asistence: Jiří Plandor.

48:10
    Domácí se ale budou muset znovu bránit, vyloučen je Homola za podražení.

47:49
    Přichází ovšem rychle odpověď ze strany domácího týmu, z dorážky vyrovnává DOMINIK MOLIN. Asistence: Adam Raška.

46:53
    VLASTIMIL HEFKA byl po přihrávce svého spoluhráče sám před Ochmanem, odkud uklidil puk do sítě a Zlín je tak znovu ve vedení! Asistence: Jáchym Janošek.

43:15
    Dvořáček se dostal do brejku, Ochman puk vyrazil mimo.

40:26
    Třinecká branka byla na chvilku prázdná, hosté tam ale puk poslat nedokázali.

40:01

Zlín vstoupí do třetí třetiny v početní výhodě, Plandor si na trestné lavici musí odpykat ještě dvaašedesát sekund.

Také v prostřední dvacetiminutovce jsme sledovali vyrovnanou hru. Šance Třince skončily v obou případech pouze na brankové konstrukci, přečíslení dva na jednoho v podání Zlína pak úspěšně zastavil gólman Štěpánek.

40:00

39:28
    Oceláři ovšem hrozí ve vlastním oslabení, jeden z hráčů v bílém dresu ale trefuje pouze levou tyč.

39:12
    Další trest na straně domácího týmu, Plandor je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 8. Przybyla (Raška), 48. Molin (Raška), 51. Przybyla (Plandor), 51. Vragolovič (Papaj), 52. Raška (Molin) – 2. Chalupa, 47. Hefka (Janošek), 55. Sedláček (Kristek, Jenáček)

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (31.Ochman) – Rufer, Michálek, Klocek, Krzak, Homola, Patlevič, Konderla, Przybyla, Vragolovič, Raška, Krupa, Peterek, Selitaj, Indrst, Plandor, Tománek, Papaj, Najsar, Bezák, Molin
    Berani Zlín: Kubík – Dřímal, Janošek, Jenáček, Gába, Hamrlík, Klauda, Kočica, Hefka, Dvořáček, Kristek, Chalupa, Slávik, Knápek, Sedláček, Pröschl