Třinec – Zlín 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Letňany 5:4 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:3 (1:1, 0:0, 4:2)
Berani Zlín
Úterý 02.08.2016, 13:30Přípravné zápasy staršího dorostu

Přípravné utkání mezi dorosteneckými týmy Třince a Zlína je u konce, vyrovnanou bitvu rozhodl uragán Ocelářů z jednapadesáté minuty, kdy domácí odskočili do třígólového trháku, na což už hosté dokázali reagovat pouze snížením. (16:04:13)

55:07
    Hosté si zahrají přesilovku, Molin si míří odpykat trest za sekání.

54:02
    Zlín právě vstřelil branku!
    Gólové hody pokračují, z dorážky se prosazuje ROBERT SEDLÁČEK a snižuje náskok domácího týmu na dva góly. Asistence: Tomáš Kristek, Jakub Jenáček.

51:36
    Třinec právě vstřelil branku!
    A teď již dokonce o tři. Do kolonky střelců se zapisuje ADAM RAŠKA a dává svému týmu k dispozici již velmi pohodlný náskok. Asistence: Dominik Molin.

50:52
    A rázem je to o dva góly, z prostoru před brankou se prosadil FILIP VRAGOLOVIČ. Asistence: Michal Papaj.

50:34
    Akce Plandora skončila pouze na tyči, po dorážce DANA PRZYBYLY už ale puk prošel za brankovou čáru a poprvé v dnešním utkání jdou Oceláři do vedení. Asistence: Jiří Plandor.

48:10
    Domácí se ale budou muset znovu bránit, vyloučen je Homola za podražení.

47:49
    Přichází ovšem rychle odpověď ze strany domácího týmu, z dorážky vyrovnává DOMINIK MOLIN. Asistence: Adam Raška.

46:53
    VLASTIMIL HEFKA byl po přihrávce svého spoluhráče sám před Ochmanem, odkud uklidil puk do sítě a Zlín je tak znovu ve vedení! Asistence: Jáchym Janošek.

43:15
    Dvořáček se dostal do brejku, Ochman puk vyrazil mimo.

40:26
    Třinecká branka byla na chvilku prázdná, hosté tam ale puk poslat nedokázali.

40:01

Zlín vstoupí do třetí třetiny v početní výhodě, Plandor si na trestné lavici musí odpykat ještě dvaašedesát sekund.

Také v prostřední dvacetiminutovce jsme sledovali vyrovnanou hru. Šance Třince skončily v obou případech pouze na brankové konstrukci, přečíslení dva na jednoho v podání Zlína pak úspěšně zastavil gólman Štěpánek.

40:00

39:28
    Oceláři ovšem hrozí ve vlastním oslabení, jeden z hráčů v bílém dresu ale trefuje pouze levou tyč.

39:12
    Další trest na straně domácího týmu, Plandor je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

38:11
    Před brankou Třince došlo k dalšímu závaru, ani tentokrát ale puk do branky neprošel.

35:05
    Rufer střílel z levého kruhu, pokus domácího obránce zastavuje horní tyč.

33:00
    Raška pálil z prostoru mezi kruhy, Kubík vyrazil.

31:14
    Pröschl je vyloučen za držení protihráče a krátkou chvíli se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

29:50
    Przybyla si musí odpykat dvě minuty za podražení, další přesilovka pro hosty.

28:50
    Pröschl hledal svého spoluhráče v přečíslení dva na jednoho, Štěpánek puk vyrazil mimo svou branku.

27:51
    Zlín vytvořil závar před Štěpánkem, domácí gólman nakonec přerušil hru.

25:16
    Oceláři během své první početní výhody příliš nehrozili, hosté jsou kompletní.

23:16
    První trest také pro hosty, Slávik je vyloučen za zdržování hry.

20:01

Úvodní část tohoto zápasu je u konce. v mini Werk aréně zatím sledujeme poměrně vyrovnanou partii, o čemž svědčí také skóre na světelné tabuli.

Další třetina začne přibližně v 14:14.

20:00

16:30
    Do brejku se dostal Dvořáček, zakončení mu ale znepříjemnil jeden z vracejících se beků Třince.

15:17
    Przybyla hledal před brankou Rašku, Kubík ale dokázal dostat puk mimo dosah třineckého útočníka.

14:18
    Jenáček to zkusil ranou od modré, odtud ale poslal puk přímo doprostřed branky, kde stál připravený Štěpánek.

13:54
    Oceláři ale budou znovu pykat, Indrst si míří odsedět dvouminutový trest za sekání.

13:30
    Peterek nahodil puk od mantinelu před branku, kde si jej do sítě málem srazil jeden z hostů.

12:49
    Patlevič se zapojil do hry, jeho tým je kompletní.

12:21
    Dobrou práci odvedl Przybyla, který vyvezl puk až k brance Zlína. Třinecký útočník následně předložil puk Raškovi, jeho ránu ale zastavuje připravený Kubík.

10:49
    Máme tady první vyloučení, trest za vystřelení puku mimo hřiště si odpyká Patlevič.

09:35
    Jeden z hostů ztratil puk za brankou, čehož mohl využít Plandor. Třineckému útočníkovi se ovšem po obtočení klece na Kubíka vyzrát nepodařilo.

07:12
    Tak toto byla pěkně sehraná akce v podání domácího týmu. Raška nabruslil do útočného pásma, protlačil se až k brance a následně předložil puk na hůl DANA PRZYBYLY, který srovnává stav utkání. Asistence: Adam Raška.

05:46
    K závaru došlo také na druhé straně hřiště, ani teď se ale skóre na světelné tabuli nemění.

05:12
    Třinečtí mladíci byli velmi důrazní u pravé tyče hostujícího gólmana, Kubík ale puk za svá záda nepustil.

03:15
    O srovnání stavu se mohl pokusit Najsar, hostující obrana si ale unikajícího Oceláře pohlídala.

01:43
    Zlín jde velmi rychle do vedení, když z prostoru před brankou zvedl puk mimo dosah domácího gólmana CHALUPA. Asistence: Miroslav Gába.

00:01

Na ledové ploše v tuto chvíli probíhá rozbruslení, do startu utkání zbývá zhruba pět minut.

Jako první se dnes v mini Werk aréně představí starší dorostenci Ocelářů proti Zlínu. Třinečtí mladíci již za sebou mají jedno přátelské utkání, ve kterém prohráli s Vítkovicemi 2:6. Ševce dnes naopak čeká první přípravný zápas.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30 a my z něj budeme přinášet informace o důležitých událostech..

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 8. Przybyla (Raška), 48. Molin (Raška), 51. Przybyla (Plandor), 51. Vragolovič (Papaj), 52. Raška (Molin) – 2. Chalupa, 47. Hefka (Janošek), 55. Sedláček (Kristek, Jenáček)

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (31.Ochman) – Rufer, Michálek, Klocek, Krzak, Homola, Patlevič, Konderla, Przybyla, Vragolovič, Raška, Krupa, Peterek, Selitaj, Indrst, Plandor, Tománek, Papaj, Najsar, Bezák, Molin
    Berani Zlín: Kubík – Dřímal, Janošek, Jenáček, Gába, Hamrlík, Klauda, Kočica, Hefka, Dvořáček, Kristek, Chalupa, Slávik, Knápek, Sedláček, Pröschl