Zahajovací ceremoniál | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 1. den | (kon.) |
Soutěž jezdecké všestrannosti - den první | (kon.) | | | Soutěž jezdecké všestrannosti - den první | (kon.) |
Do 48 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - dopolední část (muži) | (kon.) |
Do 48 kg - odpolední část (ženy) | Vítězka: Paula Peretová (ARG) (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: B. Muslanov (RUS) (kon.) |
Skif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Skif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Dvojskif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Dvojskif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - rozjížďky M | (kon.) |
Párová čtyřka - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
400m polohový závod - rozplavby (muži) | Vítěz: Ch. Kalicz (USA) (kon.) | | | 100m motýlek - rozplavby (ženy) | Vítěz: S. Sjöströmová (SWE) (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: C. Dwyer (USA) (kon.) | | | 400m polohový závod - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) |
100m prsa - rozplavby (muži) | Vítěz: A. Peaty (GBR) (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (ženy) | Vítěz: Li Duová (CHN) (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (ženy) | Vítěz: Virginia Thasherová (USA) (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (muži) | Pang Wei (CHN) (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (muži) | Vítěz: Vinh Xuan Hoang (VIE) (kon.) |
Individuální závod (muži) | Vítěz: G. van Avermaet (BEL) (kon.) |
Týmová soutěž - vyřazovací část (muži) | (kon.) | | | Týmová soutěž - o medaile (muži) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Dvouhra (ženy) – předkolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – předkolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 1. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 1. kolo | (kon.) |
Do 49 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 91 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 49 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Kvalifikace (muži) - subdivize 1 | (kon.) | | | Kvalifikace (muži) - subdivize 2 | (kon.) |
Kvalifikace (muži) - subdivize 3 | (kon.) |
Kord jednotlivci (ženy) | Vítěz: Emese Szászová (HUN) (kon.) |
Odpolední skupinové zápasy | (kon.) | | | Večerní skupinové zápasy | (kon.) |
Argentina - Nizozemsko | 3:3 (kon.) | | | Indie - Irsko | 3:2 (kon.) |
Belgie - Velká Británie | 4:1 (kon.) | | | Austrálie - Nový Zéland | 2:1 (kon.) |
Kanada - Německo | 2:6 (kon.) |
Argentina - USA | 1:2 (kon.) |
Srbsko - Maďarsko | 13:13 (kon.) | | | USA - Chorvatsko | 5:7 (kon.) |
Španělsko - Itálie | 8:9 (kon.) | | | Řecko - Japonsko | 8:7 (kon.) |
konec
Do 48 kg - dopolední část (ženy)
Karel Milec
Čtvrtfinálové dvojice:
Čtvrtfinálové dvojice:
Urancecegová (MON)
Po-Kjongová (KOR)
Menezesová (BRA)
Mestre Álvarézová (CUB)
Paretová (ARG)
Csernovičkiová (HUN)
Kondóová (JPN)
Galbadrakhiová (KAZ)
Osmifinálové dvojice:
Osmifinálové dvojice:
Urancecegová (MON)
Payetová (FRA)
Po-Kjongová (KOR)
Ngocová Tu (VIE)
Menezesová (BRA)
Van Snicková (BEL)
Figuerová (ESP)
Mestre Álvarezová (CUB)
Paretová (ARG)
Dolgovová (RUS)
Cserrnovičkiová (HUN)
Černiaková (UKR)
Kondová (JPN)
Carrilová (MEX)
Galbadrakhová (KAZ)
Limová (GUI)
Dvojice pro 1/32 finále
Munkhbatová (MGL)
Volný los
Raynerová (AUS)
Payetlová (FRA)
Jeongová (KOR)
Volný los
Moscattová (ITA)
Vanová (VIE)
Menezesová (BRA)
Volný los
Ungureanuová (ROU)
Van Snicková (BEL)
Figueroavá (ESP)
Volný los
Ratiarisonová (MAD)
Mestre Álvarezová (CUB)
Paretová (ARG)
Volný los
Dolgovová (RUS)
Kimová (PRK)
Černovičková (HUN)
Volný los
Černiaková (UKR)
Rishonyová (ISR)
Kondová (JPN)
Volný los
Carrilová (MEX)
Lokmanhekimová (TUR)
Galbadrakhiová (KAZ)
Volný los
Limová (GBS)
Volný los
Moscattová (ITA)
Vanová (VIE)
Menezesová (BRA)
Volný los
Ungureanuová (ROU)
Van Snicková (BEL)
Figueroavá (ESP)
Volný los
Ratiarisonová (MAD)
Mestrealvarzedová (CUB)
Paretová (ARG)
Volný los
Dolgovová (RUS)
Kimová (PRK)
Černovičková (HUN)
Volný los
Černiaková (UKR)
Rishonyová (ISR)
Kondová (JPN)
Volný los
Carrilová (MEX)
Lokmanhekimová (TUR)
Galbadrakhiová (KAZ)
Volný los
Limová (GBS)
Volný los
Moscattová (ITA)
Vanová (VIE)
Menezesová (BRA)
Volný los
Ungureanuová (ROU)
Van Snicková (BEL)
Figueroavá (ESP)
Volný los
Ratiarisonová (MAD)
Mestrealvarzedová (CUB)
Paretová (ARG)
Volný los
Dolgovová (RUS)
Kimová (PRK)
Černovičková (HUN)
Volný los
Černiaková (UKR)
Rishonyová (ISR)
Kondová (JPN)
Volný los
Carrilová (MEX)
Lokmanhekimová (TUR)
Galbadrakhiová (KAZ)
Volný los
Limová (GBS)
Volný los
Čtvrtfinálové dvojice:
Urancecegová (MON)
Po-Kjongová (KOR)
Menezesová (BRA)
Mestre Álvarézová (CUB)
Paretová (ARG)
Csernovičkiová (HUN)
Kondóová (JPN)
Galbadrakhiová (KAZ)
Osmifinálové dvojice:
Osmifinálové dvojice:
Urancecegová (MON)
Payetová (FRA)
Po-Kjongová (KOR)
Ngocová Tu (VIE)
Menezesová (BRA)
Van Snicková (BEL)
Figuerová (ESP)
Mestre Álvarezová (CUB)
Paretová (ARG)
Dolgovová (RUS)
Cserrnovičkiová (HUN)
Černiaková (UKR)
Kondová (JPN)
Carrilová (MEX)
Galbadrakhová (KAZ)
Limová (GUI)
Dvojice pro 1/32 finále
Munkhbatová (MGL)
Volný los
Raynerová (AUS)
Payetlová (FRA)
Jeongová (KOR)
Volný los
Moscattová (ITA)
Vanová (VIE)
Menezesová (BRA)
Volný los
Ungureanuová (ROU)
Van Snicková (BEL)
Figueroavá (ESP)
Volný los
Ratiarisonová (MAD)
Mestre Álvarezová (CUB)
Paretová (ARG)
Volný los
Dolgovová (RUS)
Kimová (PRK)
Černovičková (HUN)
Volný los
Černiaková (UKR)
Rishonyová (ISR)
Kondová (JPN)
Volný los
Carrilová (MEX)
Lokmanhekimová (TUR)
Galbadrakhiová (KAZ)
Volný los
Limová (GBS)
Volný los
Moscattová (ITA)
Vanová (VIE)
Menezesová (BRA)
Volný los
Ungureanuová (ROU)
Van Snicková (BEL)
Figueroavá (ESP)
Volný los
Ratiarisonová (MAD)
Mestrealvarzedová (CUB)
Paretová (ARG)
Volný los
Dolgovová (RUS)
Kimová (PRK)
Černovičková (HUN)
Volný los
Černiaková (UKR)
Rishonyová (ISR)
Kondová (JPN)
Volný los
Carrilová (MEX)
Lokmanhekimová (TUR)
Galbadrakhiová (KAZ)
Volný los
Limová (GBS)
Volný los
Moscattová (ITA)
Vanová (VIE)
Menezesová (BRA)
Volný los
Ungureanuová (ROU)
Van Snicková (BEL)
Figueroavá (ESP)
Volný los
Ratiarisonová (MAD)
Mestrealvarzedová (CUB)
Paretová (ARG)
Volný los
Dolgovová (RUS)
Kimová (PRK)
Černovičková (HUN)
Volný los
Černiaková (UKR)
Rishonyová (ISR)
Kondová (JPN)
Volný los
Carrilová (MEX)
Lokmanhekimová (TUR)
Galbadrakhiová (KAZ)
Volný los
Limová (GBS)
Volný los
Čong Po-Kjongová (KOR)
Dayaris Mestre Álvarézová (CUB)
Paula Paretová (ARG)
Ami Kondóová (JPN)
Urancecegová (MON)
Po-Kjongová (KOR)
Menezesová (BRA)
Mestre Álvarézová (CUB)
Paretová (ARG)
Csernovičkiová (HUN)
Kondóová (JPN)
Galbadrakhiová (KAZ)