Chorvatsko – Katar 23:30 (kon.) | Švédsko – Německo 29:32 (kon.) | Dánsko – Argentina 25:19 (kon.)
Polsko – Brazílie 32:34 (kon.)
Švédsko
29:32 (15:18)
Německo
Neděle 07.08.2016, 16:30 • Future Arena • Olympijské hry - muži • Skupina B
Sledujte:

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u dalších textových přenosů na počtenou! (18:22:04)

Je dobojováno! Sledovali jsme krásné utkání, které nakonec vyhrávají Němci o tři góly, Švédové se ale rozhodně nemají za co stydět. Předváděli parádní házenou, ovšem ani to nakonec na Němce nestačilo. Švédové tak odcházejí z prvního zápasu ve skupině poražení, naopak Němci si mohou vychutnávat vítězný vstup do turnaje!

Konec zápasu. (29:32)
    60
    Dvě vteřinky před koncem uzavírá gólový účet tohoto utkání Tobias Reichmann! (29:32)
    60
    Philip Stenmalm ještě snižuje, navíc to již ale stačit nebude. (29:31)
    59
    Nejspíše je rozhodnuto! Uwe Gensheimer se postavil na čáru sedmimetrového hodu, odkud se nemýlil! (28:31)

59
    Vyloučení v týmu Švédsko (Jakobsson). (28:30)
    59
    Andreas Nilsson snižuje na rozdíl dvou branek minutu a půl před koncem! (28:30)

58
    Wiede ztrácí míč a útočit tak mohou Švédové! (27:30)

58
    Výborný zákrok Wolffa, který vychytal Nilssona! (27:30)

57
    Vyloučení v týmu Německo (Lemke). (27:30)
    57
    Patrick Wincek ovšem rychle vrací Německu tříbrankové vedení! (27:30)
    57
    Nielsen dává další branku Švédska, které se tak pořád drží na dostřel Německa! (27:29)

57
    Oddechový čas pro Švédy, kteří mají tři minuty na to, aby smazali tříbrankovou ztrátu. (26:29)

56
    Wiencekova rána končí pouze na tyči! U míče jsou tak Švédové! (26:29)
    55
    Julius Kuhn přidává svůj další gól a navyšuje náskok Německa na tři branky! (26:29)

55
    Stenmalm míjí branku a do útoku tak můžou jít Němci! (26:28)
    54
    Tobias Reichmann se v posledních minutách rozstřílel a přidává další branku Německa! (26:28)
    53
    Jenže Švédové z následného útoku rychle skórují a snižují. Postaral se o to Philip Stenmalm! (26:27)