Srbsko - Řecko 9:9 (kon.) | Itálie - Francie 11:8 (kon.)
USA - Španělsko 9:10 (kon.) | Maďarsko - Austrálie 9:9 (kon.)

9:10

(2:4, 3:1, 2:3, 2:2)

Pondělí 08.08.2016, 16:40Olympijské hry - Vodní pólo (muži) • Skupina B
Sledujte:

Španělé rozhodli o své výhře na začátku čtvrté čtvrtiny, kdy se dostali do vedení 10:7. Američané sice ještě zdramatizovali konec zápasu, ale v posledních minutách se nechali zbytečně vylučovat a vyrovnat už se jim nepodařilo. (18:02:57)

32
    Utkání právě skončilo.

32
    Roelse se ale dopouští dalšího faulu a je rozhodnuto.

32
    Bowen ještě zvyšuje šance Američanů, když se trefil dalekonosnou střelou.

31
    Cupido ale znovu oslabuje Spojené státy a těm už zbývá méně jak 100 sekund.

30
    Minguell Alferez minul těsně americkou branku. Spojené státy tak ještě žijí.

30
    Roelse navíc oslabuje Američany.

30
    Bonanni ale netrefil branku z pravé strany.

29
    Španělé se navíc dopouštějí útočného faulu Espanol Lifante k tomu dostává dvacetisekundový trest.

29
    Bonanni ale dává Američanům střelou z dálky ještě naději.

28
    Mallarach Guell Guell využívá přesilovku a troufám si tvrdit, že rozhoduje tento zápas.

28
    Obert se ale dopustil útočného faulu a po něm dostává Cupido dvacetisekundový trest.

27
    Zachraňuje ho ale Moses, který vychytal Munarrize Eganu střílejícho rovněž z centru.

27
    Obert z centru vůbec netrefuje španělskou branku. To je velká minela amerického hráče.

26
    Vzápětí je ale oslabuje Roca Barcelo na dvacet sekund,

26
    Dalekonosnou střelou se prosazuje Munarriz Egana a dostává Španěly na vedení 9:7. To je nadějný náskok do konce utkání.