Rusko – Argentina 1:3 (kon.) | Francie – Mexiko 3:0 (kon.) | Itálie – USA 3:1 (kon.)
25 18 25 25
Úterý 09.08.2016, 14:30 • Maracanãzinho, Rio de Janeiro, Brazílie • Olympijské hry - muži • Skupina B
Sledujte:

0:0
    Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:23:26)

0:0
    Velké překvapení je na světe. Obhájci zlatých medailí prohráli s Argentinou 1:3. V prvním setu se vůbec nedařilo univerzálu Maximu Machajlovovi, který byl po prvním setu střídán, stejně jako nahrávač Sergej Grankin. Ve druhém setu se Rusové zvedli a stejným rozdílem ho získali. To největší drama však mělo přijít až ve čtvrté sadě. Rusové měli jasně stav pod kontrolou a šli si do koncovky pro prodloužení zápasu. Poté však přišel na podání Facundo Conte, který neodehrál příliš povedený zápas, a začal rozdávat ze servisu jednu bombu za druhou. Na malý moment se na palubovku ještě mihl Michajlov, ale po jednom útoku, když byl zablokován byl znovu střídán. Rusové se nedostali do útoku a nepodařené příjmy podání je stáli konec zápasu.

Naopak velmi podařený zápas odehrál univerzál Argentiny Cristian Poglajen, který byl velkou oporou svého týmu v útoku.

21:25
    Čtvrtý set skončil.

21:25
    Argentinci se radují. Poslední podání jde jen daleko do autu! Argentina vítězí 3:1.

21:24
    Nyní bodují už Rusové, když se prosadil z hlavního kůlu Kluka.

20:24
    Conte znovu zatlačil soupeře servisem. Poglajen měl na ruce bodovku a jsou z toho čtyři setboly! Jeho útok byl tečován!

20:23
    Rusové jen odevzdali míč zadarmo a středem sítě dává třiadvacátý bod Solé.

20:22
    Argentinci se radují. Conte dal dělový servis a ten dokonal smečí Lima ze sítě.

20:21
    Facundo Conte znovu na podání. Michajlov přišel na palubovku a je zablokován!

20:20
    Conte na podání. Bakun útočí jen do pásky a je znovu srovnáno. Vladimir Alekno chce uklidnit své svěřence a bere si oddechový čas.

20:19
    Zkažený servis Teťuchina. Jednobodový rozdíl v koncovce.

20:18
    Rusko mělo bodovku a je z toho také bod pro ně. Argentinci se v obraně nedomluvili.