Čína – Portoriko 3:0 (kon.) | Itálie – Nizozemsko 0:3 (kon.) | USA – Srbsko 3:1 (kon.)

0:0
    Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Do té doby se mějte krásně. Na shledanou. (15:47:41)

0:0
    Právě skončilo utkání ženského volejbalu v rámci LOH 2016 mezi Čínou a Portorikem. V něm dokázaly Portoričanky alespoň trochu vzdorovat jen v prvním setu, který Čína vyhrála 25:20. V následné druhé sadě pokračovala výtečná hra Číny, která tento set opanovala v poměru 25:17. V posledním setu si asijský celek vypracoval značný náskok již v úvodu setu, který postupem času jen udržoval. Čína si tak po vítězství 3:0 zaslouženě připisuje tři body do tabulky turnaje.

25:18
    Třetí set skončil.

25:18
    Cruzová neuspěla se svým útokem proti výtečnému bloku Číňanek a je zde konec zápasu.

24:18
    Ještě jedna chyba na podání na straně Číny.

24:17
    Je zde 7 mečbolů pro Čínu! po úspěšném útoku.

23:17
    Portoričanky ovšem chtějí uhrát co nejlepší výsledek a snižují ještě na 23:17.

23:16
    Pouhé dva míče dělí Čínu od výhry.

22:16
    22:16 svítí na světelném ukazateli v hale. Zápas se chýlí ke svému konci.

21:16
    Skvělá Moralesová na bloku. 21:16 z pohledu Číny.

21:15
    Cruzová jako správná kapitánka zvedá prapor a zasloužila se o další bod.

21:14
    Čína již nedopustí zvrat v tomto utkání, protože Jüan Sin-jüe přidává další bod svého týmu.

20:14
    Další kosmetická úprava Portoričanek.

20:13
    Cruzová ještě v koncovce třetí sady snižuje na 20:13.

20:12
    To však nemusí Číňanky mrzet, protože přidávají dvacátý bod po útoku z levého kůlu.