Nizozemsko – J. Korea 32:32 (kon.) | Francie – Argentina 27:11 (kon.)
Francie
27:11 (15:4)
Argentina
Čtvrtek 11.08.2016, 02:50 • Future Arena, Rio de Janeiro • Olympijské hry - ženy • Skupina B
Sledujte:

Francouzky polevily ve druhé půli, když už měly jasné vedení. Argentinky se sice pokusily se zápasem ještě něco udělat, ale jejich jediný dvouminutový záblesk v zápase přišel až příliš pozdě. Ve skupině B tak zůstávají poslední a jako jediné jsou stále bez body. Francie si připsala druhé vítězství na turnaji a může ještě zabojovat o konečné druhé místo v tabulce a tím pádem přijatelnějšího soupeře pro čtvrtfinále. (04:28:29)

Konec zápasu. (27:11)

60
    V poslední vteřině utkání dostala ještě dvouminutový trest Pizzová. (27:11)

59
    Landreová střílel z velké vzdálenosti , ale netrefila francouzskou branku. (27:11)
    58
    Dvě minuty před koncem navyšuje vedení francouzského týmu Houetteová střelou z levé spojky, kde ji perfektně našla Nze-Minková. (27:11)

58
    Galuserová chytá ve velké pohodě, poněvadž chytá i sedmičku Iacoiové. (26:11)
    58
    Crivelliová předala míč na levou spojku, kde ho přijala Belottiová a střelou k tyči upravuje na 26:11. (26:11)
    57
    Vracející se z trestu Ayglonová našal na středu Bulleluxovou a ta se nemýlila. (26:10)

57
    Glauserová ale likviduje i střelecký pokus Belottiové. (25:10)

56
    Těsně před návratem Ayglonové dostává menší trest Edwigeová. Francouzky budou dohrávat závěrečné minuty v oslabení. (25:10)

56
    Argentinky si berou poslední možný time-out. (25:10)

56
    Houetteová odstartovala poslední pětiminutovku zápasu nepřesnou střelou. (25:10)

55
    Na straně Argentiny je vykázána na dvě minuty Gandulfoová. (25:10)

54
    Glauserová je ale v pohodě a likviduje sedmičku Iacoiové. (25:10)

54
    Ayglonová Saurinaová dostává dvouminutový trest v závěru zápasu. (25:10)
    54
    Až nyní po dlouhých pěti minutách se trefuje Campigliová, která přidává desátý gól Argentiny. (25:10)

53
    Z protiútoku se ale neprosazuje ani Belottiová, na kterou vyzrála Glauserová. (25:9)

53
    Čtyři minuty už jsme neviděli žádnou branku. Carratová nyní vychytala Landreovou. (25:9)