Ústí n. L. – Sokolov 3:0 (kon.) | Ostrava – Třinec 2:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
3:0 (3:0)
FK Baník Sokolov
Pátek 12.08.2016, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

Utkání skončilo poločasovým stavem 3:0. Druhá půle byla vyrovnanější než první, ale tři body nakonec zůstávají na domácí půdě. Ve druhém poločase padly také dvě červené karty, kdy jednu získal Jakub Pícha v šedesáté osmé minutě.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (20:13:42)

Statistiky zápasu:

Branky: 34. a 38. Moulis, 15. Leibl.
    ŽK: 26. Kateřiňák, 45. Pouček, 78. Zacharda – 63. Jakub Dvořák II., 67. Machek, 87. Boček.

90+1
    Provod se ještě pokusil o snížení, ale bez úspěchu.

90+1
    Výborný zabránil Ševčíkovi dostat se do útoku.

90
    Hlavní rozhodčí Vojtěch Severýn nastavuje do konce druhého poločasu ještě dvě minuty.

87
    Daniel Boček (SOK) za faul proti Michalu Leiblovi (UNL) obdržel žlutý kartónek.

86
    Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Daniel Prochází přichází na trávník místo Lukáše Poučka.

84
    Střídání týmu FK Baník Sokolov! Petr Glaser je nahrazen na hrací ploše Markem Stradou.

83
    Přeučil se z dalšího přímého volného kopu neprosadil.

81
    Jakub Dvořák II. (SOK) musí odejít z hřiště po druhé žlutě kartě, kterou nyní obdržel za hrubý faul.

Dnešní utkání sleduje 748 diváků.

78
    Zdeněk Zacharda (UNL) si do osobních statistik přidává za faul žlutou kartu.

76
    Střídání týmu FK Baník Sokolov! Ze hřiště odstupuje Jurij Medvěděv, která je vystřídán Danielem Bočkem.

74
    Zeman si vynutil faul na obranné polovině.

71
    Machek fauluje Moulise, který společně s Kateřiňákem zahrává přímý volný kop.

68
    Jakub Pícha (UNL) se ohnal po soupeři za což nemilosrdně inkasoval červenou kartu a je vyloučen ze zápasu.