Írán – Egypt 3:0 (kon.) | Argentina – Kuba 3:0 (kon.) | Polsko – Rusko 2:3 (kon.)
25 16 25 22 15
Sobota 13.08.2016, 20:00 • Maracanãzinho, Rio de Janeiro, Brazílie • Olympijské hry - muži • Skupina B
Sledujte:

0:0
    Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:08:54)

0:0
    Po velmi vyrovnaném zápase se mohou radovat Rusové. Vletěli do zápase a velmi rychle si vzali pro sebe první sadu. To samé by se dalo říci o dalším setu z pohledu Polska. Vyrovnané hra začala být až ve čtvrtém setu, nakonec set dospěl až do tiebreaku, kde triumfovali ruští hráči. Především ve čtvrtém setu podával neskutečný výkon na útoku polský univerzál Bartosz Kurek. Rusové podali více týmový výkon a vítězí.

Oba týmy nyní mají po jedné porážce a v posledních zápasech se rozdělí konečné pořadí v základních skupinách.

13:15

13:15
    Zápas končí! Čtvrtý setbol Rusové proměňují chybou hráče na podání. Lomacz nedal podání. Slavit tak dnes mohou Rusové.

13:14
    Znovu není konec. Poláci bojují. Bakun nedal míč na zem a to trestá opět z hlavního kůlu polský celek.

12:14
    Lomacz ubránil Volkova ze středu a Mika dává bod z hlavního kůlu. Trenér Alekno si bere ještě oddechový čas před koncem zápasu.

11:14
    První setbol odvrací Kurek, který je v pátém setu neviditelný. Nyní ale budou útočit Rusové.

10:14
    Čtyři setboly! Volkov byl o patro výše než právě Nowakowski a dává míč na zem.

10:13
    Poláci snižují náskok. Nyní už Nowakowski položil mí kolem bloku středem sítě.

9:13
    Je nejspíše rozhodnuto. Středem Poláci nedali bod a Kluka vytlouká blok polského týmu. Je tu ještě jeden oddechový čas.

9:12
    Rusko si ale jde za vítězstvím. Teťuchin smečuje proti jednobloku přesně do kurtu.