3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
HC Energie Karlovy Vary
Pondělí 15.08.2016, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Dukla Cup

56:16
    Zdá se, že je rozhodnuto, protože rozhodčí viděli před brankou sekání Jiřího Kajínka, který odchází také na trestnou lavici. Energie má 1:29 minuty dlouhou přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 6-6.

55:45
    Šance Dukly na srovnání se komplikují po vysoké holi Aleše Jergla.

Na vyloučení: 5-6.

52:16
    Šanci bude mít Dukla Jihlava, neboť Energie hrála v šesti, čehož si čtveřice arbitrů všimla. Trest za hráčskou lavici odpyká Jan Tomeček.

Na vyloučení: 4-6.

38:38
    Václav Skuhravý, kapitán Karlových Varů, usedá na trestnou lavici po tom, co soupeře fauloval loktem.

Na vyloučení: 4-5.

34:16
    U střídaček vznikla menší potyčka, po které rozhodčí vylučují Filipa Stoklasu za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 4-4.

32:54
    Energie se bude bránit, na trestnou lavici odchází Jan Tomeček za hákování.

Na vyloučení: 3-4.

20:52
    Michal Důras byl možná lehce nazloben z předchozí sekerky, která nebyla odpískána, a dostává dvě minuty za podražení ihned po buly, které bylo před Honzíkem.

Na vyloučení: 3-3.

18:17
    Ovšem pouze na sekundu, protože hned po návratu vyloučeného Zadražila jde na dvě minuty ven za nedovolené bránění ve středním pásmu Tomáš Harant.

Na vyloučení: 2-3.
    Využití: 1-0.

15:02
    Za brankou Dukly si Matěj Zadražil vyšlápl na Jiřího Říhu, kterého skolil k zemi vysokou holí, za což dostává 2+2 minuty. Bek Dukly chvilku ležel na ledě, poté se zvedá a po svých odjíždí na střídačku.

Na vyloučení: 2-2.

12:49
    Domácí jdou podruhé do čtyř. V pravém rohu za brankou podrazil Richard Diviš hostujícího kapitána Václava Skuhravého a odjíždí na trestnou lavici.

Na vyloučení: 2-0.

01:49
    Dukla zásluhou Jergla vybojovala za brankou puk, ale poté si ve stejném místě pomohl Alexander Grebenyuk proti protihráči držením a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 17. Říha (Jergl), 29. Kaláb (Čachotský, Diviš), 44. Stoklasa (Skořepa, Důras) – 28. Kindl (Gorčík, Matuš), 36. Dvořák (Kindl, Stloukal), 44. V. Tomeček (Skuhravý, T. Rohan), 56. T. Rohan (Matuš, Sičák)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Škarek) – Kaláb (A), Kajínek, Říha, Bilčík, Dundáček, Grebenyuk, Dobrovolný (C), Půža – Důras, Skořepa, Stoklasa – Čachotský (A), Jícha, Diviš – Jergl, Seman, Anděl – Síkela, Březina, Danišovský. Trenér: Petr Vlk.
    HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Závorka) – Sičák (A), Lisov, Harant, M. Rohan, Dvořák, Benák, J. Tomeček, Dujsík – Rachůnek, Matuš, Stloukal – T. Rohan, Skuhravý (C), V. Tomeček – Vachovec (A), Kindl, Gorčík – Harkabus, Zadražil, Kohout. Trenér: Jan Tlačil

Rozhodčí: Jeřábek, Ondráček – Guth, Polák