Brazílie – Švédsko 0:0 (3:4 po pen.) | Kanada – Německo 0:2 (kon.)
Kanada
0:2 (0:1)
Německo
Úterý 16.08.2016, 21:00 • Mineirão, Belo Horizonte • Olympijské hry - ženy • Semifinále
Sledujte:

Německo vítězí 2:0 a postupuje do finále, Kanadu čeká souboj o bronz! Němky se dostaly do vedení v 22. minutě, když Behringerová proměnila penaltu. Razítko na německý postup pak dala v 58. minutě Däbritzová. Kanada v závěru měla tlak, ale také smůlu v koncovce a nedala ani gól. (22:52:05)

90+3

90+2
    Lawrencová byla faulována a svíjí se na trávníku.

90+2
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Alexandra Poppová, přichází Mandy Islackerová.

90+1
    Nyní míč poskakoval po vápně a z otočky se možná unáhlila Princová, která pálila vedle!

90
    Kanada zůstává i po rohovém kopu v náporu a vybojovala další roh!

89
    Rohový kop pro Kanadu, do vápna spěchá i brankářka!

88
    Kanada už vrhá všechny síly a hráčky do útoku.

87
    Kanaďanky bojují, ale dnes se jim v koncovce prostě nedaří.

86
    Kanada posílá vysoké centry do vápna a snaží si vybojovat ještě gólovou příležitost.

85
    Kanaďankám už mnoho času na zvrat nezbývá...

84
    Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Melissa Tancrediová, přichází Nichelle Princová.

83
    Němky už brání výsledek a vychází ze zabezpečené obrany.

82
    Kemmeová vyšla sama do útoku a z úhlu pálila vysoko nad.

81
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Anja Mittagová, přichází Isabel Kerschowská.

79
    Následný roh Němky ubránily.
    78. Velká šance Mathesonové

78
    Diana Mathesonová dostala pas za obranu a mířila z pravé strany, ale skvělá brankářka Schultová dostala míč na roh!