Brazílie – Nizozemsko 23:32 (kon.) | Španělsko – Francie 26:27 (po 2.pr.) | Švédsko – Norsko 20:33 (kon.)
Švédsko
20:33 (7:19)
Norsko
Úterý 16.08.2016, 22:00Olympijské hry - ženy • Čtvrtfinále
Sledujte:

Pro tuto chvíli je to z mé strany úplně všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Do té doby se mějte krásně. Přeji dobrou noc! (23:30:40)

Právě skončilo čtvrtfinálové utkání mezi Švédskem a Norskem. O vítězi tohoto utkání bylo rozhodnuto již v úvodním poločase, kdy si Norky vypracovaly až dvanáctigólový náskok, který dokázaly v druhé půli ještě navýšit. Švédky se nezmohly vůbec na žádný odpor, a tak mohlo Norsko brát tentu duel jako svižnější trénink. Tým kolem Oftedalové a Morkové se nakonec mohl radovat z výhry 33:20 a v semifinále turnaje narazí na výherce duelu Rusko – Angola.

Konec zápasu. (20:33)
    60
    A jak utkání začalo, tak také i skončilo. Poslední branku, stejně jako tu první, dává Veronica Kristiansenová, která s největší pravděpodobností uzavírá skóre tohoto zápasu. (20:33)
    59
    V závěru zápasu se ještě po delší odmlce prosazuje Kristiansenová. (20:32)
    59
    Tegstedtová pálila ostrými a dává svou první branku v zápase. (20:31)
    59
    Arntzenová však znovu navyšuje vedení na 31:19. (19:31)
    58
    Hagmanová ze střední spojky poslala brankářku na opačnou stranu a přidává devatenáctý gól svého celku. (19:30)
    56
    Jubilejní třicátý gól Norek v zápase má na svědomí Arntzenová. (18:30)
    55
    Nejlepší střelkyně Švédska v dnešním zápase Gulldenová byla opět neomylná z hranice sedmimetrového hodu. (18:29)

55
    Korenová je za svůj faul vyloučena na dvě minuty. Navíc bude následovat sedmička pro Švédky. (17:29)
    54
    Blomstrandová si naskočila do brankoviště z pozice pravého křídla a prostřeluje Lundeovou. (17:29)

54
    Norská brankářka vytlačila pokus Švédek na tyč a připsala si další úspěšný zákrok. (16:29)

53
    Morkovou nyní ve velmi dobré šanci vychytala Idehnová v bráně Švédska. (16:29)
    52
    Gulldenová neomylně vymetla pavouky z horního rohu norské branky. (16:29)

51
    Sedmimetrový hod pro Švédsko poté, co Lokeová bránila v brankovišti. (15:29)
    51
    Poprvé v utkání se prosazuje také Korenová po asistenci Heidi Lokeové. (15:29)
    50
    Sedmičku střílelo také Švédsko a byla to konkrétně Gulldenová, kdo vsítila patnáctou branku Tre Kronor. (15:28)