Kladno – Motor ČB 3:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 7:4 (kon.) | Banská Bystrica – Székesfehérvár 4:5 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Litoměřice – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 3:2 (po pr.)
Žilina – Havířov 1:3 (kon.) | Prostějov – Přerov 4:6 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:1 (kon.)
Tábor – Kobra 5:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 1:2 (kon.)
Vsetín – Šumperk 5:0 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:1 (kon.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
HC Slovan – Zlín 5:2 (kon.)
Rytíři Kladno
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Banes Motor České Budějovice
Čtvrtek 18.08.2016, 17:00 • ČEZ stadion, Kladno • Přípravné zápasy

V prodloužení zvítězil tým Budějovic. Za Motor se prosadil Luboš Rob. (19:08:54)

V rámci přátelského zápasu sehrají týmy pětiminutové prodloužení tři na tři.

59:11
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté dokázali v poslední minutě ještě využít přesilovku pět na tři. Autorem branky je ROK PAJIČ.

58:55
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Burger – 2 min., hrubost).

58:39

58:05
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Drtina – 2 min., podražení).

57:26
    Kladno je neustále před Gábou, ale žádná z kombinací neskončila přesnou střelou.

56:49
    Rytíři se ihned po vyhraném buly usazují před hostujícím gólmanem kombinují.

56:29
    Vyloučení v týmu České Budějovice (Vráblík – 2 min., faul loktem).

56:16
    Dnešní utkání sleduje 768 diváků.

55:58
    Suchánek se napřáhl na modré, ovšem puk ani do branky nedoletěl, a to díky obětavému Strnadovi, který se vrhl do střely.

54:35
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Keszi zavezl kotouč do útočného pásma, tam si ho převzal Cetkosvký. Ten ho předložil před branku PETRU HAVLŮJOVI, který pohotovou střelou zvýšil již na rozdíl tří branek. Asistence: Jiří Cetkovský a Vincent Keszi.

52:03
    Hra se nyní zase přesunula před branku Gáby.

51:30
    Cikánek si po střele Škody připisuje další úspěšný zákrok.

50:08
    Hosté se drží v útočném pásmu a snaží se vstřelit kontaktní branku, ovšem Cikánek předvádí skvělé výkony.

48:34
    Cetkovský si najel do pravého kruhu a tvrdou střelou prověřil Gábu, ten vyrazil do ochranné sítě.

46:21
    Strnad poslal do úniku FRANTIŠKA MATULU, který hákován hostujícím obráncem a v pádu zakončil přesně pod horní tyč. Asistence: Jakub Strnad.

45:32

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 28. Jánský (Machač, Tůma), 47. Matula (Strnad), 55. Havlůj (Cetkovský, Keszi) – 60. Pajič

Rytíři Kladno: Cikánek (Hanuljak) – Kehar, Růžička, Drtina, Ulych, Matula, Ptáček – Kružík, Burger, Tenkrát – Tůma, Machač, Pekr – Jánský, Přikryl, Strnad – Cetkovský, Havlůj, Keszi
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Kváča) – Fillman, Žovinec, Suchánek, Vráblík, Zíb, Pýcha, Mazanec – Chovan, Pajič, Čermák, Nouza, Straka, Herman, Žalčík, Rob, Květoň, Guman, Škoda, Kuchejda, Babka

Rozhodčí: Dundr – Kučera, Řešátko