Kladno – Motor ČB 3:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 7:4 (kon.) | Banská Bystrica – Székesfehérvár 4:5 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Litoměřice – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 3:2 (po pr.)
Žilina – Havířov 1:3 (kon.) | Prostějov – Přerov 4:6 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:1 (kon.)
Tábor – Kobra 5:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 1:2 (kon.)
Vsetín – Šumperk 5:0 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:1 (kon.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
HC Slovan – Zlín 5:2 (kon.)
Rytíři Kladno
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Banes Motor České Budějovice
Čtvrtek 18.08.2016, 17:00 • ČEZ stadion, Kladno • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vítám všechny příznivce ledního hokeje u přípravného zápasu mezi Rytíři Kladno – ČEZ Motor České Budějovice. Úvodní buly je naplánováno na 17:00 a pro Vás je připraven plný textový on-line přenos.

ČEZ Motor České Budějovice

České Budějovice vyjedou na kladenském ČEZ stadionu ke svému pátému utkání v letošní přípravě s dosavadní bilancí dvou výher a dvou porážek. Motor už se s Rytíři v přípravě střetl a to na domácím ledě, kde jasně zvítězil 6:2. Dnes určitě budou Budějovičtí chtít výhru obhájit.

Sestava Č. Budějovic v posledním zápase
    Bláha – Fillman, Žovinec, Suchánek, Vráblík, Zíb, Pýcha, Mazanec – Čermák, Pajič, Chovan – Nouza, Straka, Heřman – Žálčík (41. Babka), Rob, Květoň – Guman, Škoda, Kuchejda.

Rytíři mají v přípravě za sebou šest utkání a né příliš pozitivní bilanci. Do posledního zápasu proti Třebíči nastoupili Kladenští v plné sestavě a hned to bylo na ledě znát, nakonec si po dvou gólech Jánského, Machače, Tona a Burgera připsali výhru 5:1. Do zápasu proti Motoru nastoupí Rytíři znovu v plné palbě a určitě budou chtít v odvětě na domácím ledě zvítězit.

Sestava Kladna v posledním zápase
    Hanuljak – Růžička, Kehar, Repe, Drtina, Ptáček, Hořava – Ton, Burger, Tenkrát – Tůma, Machač, Pekr – Jánský, Přikryl, Strnad – Kružík, Havlůj, Cetkovský.
    Rozbruslení obou mužstev

Rytíři Kladno: Cikánek (Hanuljak) – Kehar, Růžička, Drina, Ulych, Matula, Ptáček – Kružík, Burger, Tenkrát – Tůma, Machač, Pekr – Jánský, Přikryl, Strnad – Cetkovský, Havlůj, Keszi

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Kváča) – Fillman, Žovinec, Suchánek, Vráblík, Zíb, Pýcha, Mazanec – Chovan, Pajič, Čermák, Nouza, Straka, Herman, Žalčík, Rob, Květoň, Guman, Škoda, Kuchejda, Babka

Rozhodčí: Dundr – Kučera, Řešátko.

00:01

00:11
    Úvodní buly vyhráli Kladenští a ihned se pokouší založit útočnou akci.

00:21
    Hráči Motoru ale vybojovali kotouč a hned zkraje třetiny prověřili Cikánkovu pozornost.

00:55
    Machač zavezl puk do útočného pásma a poslal ho na Pekra mezi kruhy, ovšem zakončit nestihl.

01:38
    Rob se dostal na puk a nahodil ho od modré na kladenského brankáře, ten byl ale připraven.

02:17
    Kružík dostal krásnou kolmici na vrchol kruhu a následnou střelou prověřil Gábovu pozornost.

03:02
    Strnad se pokoušel prodrat do útočného pásma, ovšem hostující obrana zapracovala na výbornou.

04:11
    Budějovičtí jsou nyní aktivnější a drží puk v útočném pásmu, Kladenští se snaží puk alespoň vyhodit, marně.

05:47
    Kladenští se dostali k puku, ale vyhodili ho jen na zakázané uvolnění.

06:53
    Přikryl držel kotouč za brankou Budějovic, ale pohotová obrana Motoru včas zakročila.

08:48
    Hra je v posledních chvílích hodně vyrovnaná a přesouvá se nahoru a dolů.

09:30
    Strnad si najel z pravé strany a pohotovou střelou orazítkoval horní tyč hostující branky!

10:09
    Hosté si nerozuměli v rozehrávce a puk skončil na zakázaném uvolnění.

12:35
    Strnad si nabruslil s pukem do útočného pásma a snažil se kotouč předložit kotouč před branku Přirkylovi, ten ale zakončit nedokázal.

12:53
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Strnad – 2 min., hrubost).

13:56
    Vráblík nastřelil z mezikruží tyčku!

14:39
    Domácí se osvobozují a puk vyhazují do středního pásma. Budějovice zakládají nový útok.

14:53

15:25
    Cikánek si připisuje další úspěšný zákrok.

16:33
    Hosté se dostali do přečíslení čtyři na jednoho, ovšem situaci nezvládli a Cikánek nemusel ani zasahovat.

18:01
    Poslední minuty první třetiny se odehrávají spíše před brankou hostí.

18:20
    Kehar dostal nabito na modrou, ale Gábu neprostřelil. Bude se vylučovat, na straně hostů.

18:22
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Žálčík – 2 min., podražení).

18:58
    Kladenskou akci zastavuje ofsajd.

19:49
    Burger ještě v závěru dostal přihrávku před branku, ale Gába pohotovým zákrokem kladenského útočníka vychytal.

20:00

Další třetina začne přibližně v 17:45.

20:01

20:22

21:28
    Machač si nabruslil z pravé strany, ale jeho střela zápěstím branku minula.

22:12
    Kladenští se snažili rozjet další útočnou akci, ale nyní je zastavilo postavení mimo hru.

22:56
    Ve druhé třetině jsou zatím aktivnější Rytíři. Budějovice se nemohou dostat k puku.

23:20
    Kladenští si nyní nerozuměli v rozehrávce a puk skončil na zakázaném uvolnění.

25:40
    Hra se přelévá ze strany na stranu, diváci nyní nesledují příliš pohledný hokej.

26:59
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Suchánek – 2 min., podražení).

27:27
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Až do druhé třetiny jsme čekali na úvodní branku! O tu se postaral po pěkné přihrávce Machače PETR JÁNSKÝ, který prudkou střelou z mezikruží nedal Gábovi žádnou šanci. Asistence: Patrik Machač a David Tůma.

28:49
    Budějovice se snaží rozjet nějakou útočnou akci, ale vůbec se jim to nedaří.

30:23
    Hosté se po dlouhé době dostali do útočného pásma, ale na Cikánka vyzrát nedokázali.

30:46
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Suchánek – 2 min., držení protihráče).

31:30
    Cetkovský během přesilovky perfektně stínil hostujícímu brankáři a ten měl velké problémy se střelou od modré.

32:46

32:58
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Chovan – 2 min., podražení).

32:58
    Oddechový čas pro hosty.

33:07
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Cetkovský – 2 min., sekání).

34:00
    Cikánek raději podržel nahození od hostů a hru přerušil. Nesledujeme příliš pohledný hokej.

35:22
    Jánský se dostal do samostatného úniku, ale na budějovického gólmana nevyzrál.

35:48
    Rytíři jsou hodně aktivní a ženou se za druhou brankou. Gába zatím Budějovice hodně drží.

37:48
    Chovan se dostal do zakončení mezi kruhy, ovšem Cikánek se parádně přesunul a budějovického útočníka vychytal.

42:26
    Budějovice jsou ve třetí třetině hodně aktivní. Cikánek svůj tým ale zatím drží na výbornou.

43:28
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Suchánek – 2 min., vysoká hůl).

43:51
    Rytíři se ihned usazují v útočné třetině a pokouší se kombinovat.

45:32

46:21
    Strnad poslal do úniku FRANTIŠKA MATULU, který hákován hostujícím obráncem a v pádu zakončil přesně pod horní tyč. Asistence: Jakub Strnad.

48:34
    Cetkovský si najel do pravého kruhu a tvrdou střelou prověřil Gábu, ten vyrazil do ochranné sítě.

50:08
    Hosté se drží v útočném pásmu a snaží se vstřelit kontaktní branku, ovšem Cikánek předvádí skvělé výkony.

51:30
    Cikánek si po střele Škody připisuje další úspěšný zákrok.

52:03
    Hra se nyní zase přesunula před branku Gáby.

54:35
    Keszi zavezl kotouč do útočného pásma, tam si ho převzal Cetkosvký. Ten ho předložil před branku PETRU HAVLŮJOVI, který pohotovou střelou zvýšil již na rozdíl tří branek. Asistence: Jiří Cetkovský a Vincent Keszi.

55:58
    Suchánek se napřáhl na modré, ovšem puk ani do branky nedoletěl, a to díky obětavému Strnadovi, který se vrhl do střely.

56:16
    Dnešní utkání sleduje 768 diváků.

56:29
    Vyloučení v týmu České Budějovice (Vráblík – 2 min., faul loktem).

56:49
    Rytíři se ihned po vyhraném buly usazují před hostujícím gólmanem kombinují.

57:26
    Kladno je neustále před Gábou, ale žádná z kombinací neskončila přesnou střelou.

58:05
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Drtina – 2 min., podražení).

58:39

58:55
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Burger – 2 min., hrubost).

59:11
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté dokázali v poslední minutě ještě využít přesilovku pět na tři. Autorem branky je ROK PAJIČ.

V rámci přátelského zápasu sehrají týmy pětiminutové prodloužení tři na tři.

V prodloužení zvítězil tým Budějovic. Za Motor se prosadil Luboš Rob. (19:08:54)

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 28. Jánský (Machač, Tůma), 47. Matula (Strnad), 55. Havlůj (Cetkovský, Keszi) – 60. Pajič

Rytíři Kladno: Cikánek (Hanuljak) – Kehar, Růžička, Drtina, Ulych, Matula, Ptáček – Kružík, Burger, Tenkrát – Tůma, Machač, Pekr – Jánský, Přikryl, Strnad – Cetkovský, Havlůj, Keszi
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Kváča) – Fillman, Žovinec, Suchánek, Vráblík, Zíb, Pýcha, Mazanec – Chovan, Pajič, Čermák, Nouza, Straka, Herman, Žalčík, Rob, Květoň, Guman, Škoda, Kuchejda, Babka

Rozhodčí: Dundr – Kučera, Řešátko