Třinec – SR 18 8:1 (kon.) | Pardubice – Bělorusko U20 0:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 5:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Bělorusko U20
Pátek 19.08.2016, 17:00 • Tipsport arena • Přípravné zápasy juniorů • Přátelské utkání

58:16
    Borisov už se napřahoval ke střele, Voženílek zatáhl za záchrannou brzdu a fauloval.

55:28
    Nebezpečný zákrok Štefky potrestán dvěma minutami. Hosté se snaží reklamovat větší trest, ale neúspěšně.

54:36
    Na ledě se začíná přiostřovat, po další potyčce vyloučeni Kubišta a Suško

50:38
    Možná jedna z posledních šancí domácích na vyrovnání! 118 vteřin dlouhá přesilovka 5 na 3!

50:36
    Vyloučení v týmu Bělorusko U20 (Grišanov – 2 min., sekání).

48:10
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (2 min. – příliš mnoho hráčů). Domácí špatně vystřídali a budou se bránit. Trest odpyká Jakub Planý.

45:53
    Domácí dostávají šanci na zdramatizování dnešního utkání, Drozdov odchází na dvě minuty za podražení.

38:04
    Krátce po jejím zahájení jsme viděli menší šarvátku a tak jsou Rohlík s Borisovem vzájemně vyloučeni za hrubost.

37:31
    Domácí se po delší době dostali do tlaku a vybojovali přesilovku.

22:18
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Martinec – 2 min., faul kolenem).

18:11
    Po vzájemné šarvátce jsou oba týmy ve čtyřech.

03:57
    Vyloučení v týmu Bělorusko U20 (Vorobej – 2 min., sekání).

Jakub Cimburek

Branky a nahrávky: 27. Astankov (Belevich), 41. Šarangovič (Astankov)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Jánský) – Zukal, Trejbal, Faltys, Kučera, Šklíba, Rudy – Martinec, Dušek, Rohlík – Štefka, Hoskovec, Planý – Kubišta, Voženílek, Paliesek – Bureš.
    Bělorusko U20: Verbitskij (Osipkov) – Grišanov, Tabolin, Šikut, Suško, Timošenko, Farafontov, Ivanovskij, Zajčuk, Litvinov, Šarangovič, Belevič, Kucyr, Drozdov, Astankov, Pišuk, Orlovskij, Nikolajev, Svirid, Točilkin, Savinov, Borisov.