Ingolstadt – Zürich 1:4 (kon.) | Stavanger – Plzeň 0:3 (kon.) | Kuopio – Skellefteå 1:2 (kon.)
Krefeld – Vítkovice 2:0 (kon.) | Košice – Linz 2:3 (kon.) | Salzburg – Sheffield 8:1 (kon.)

Lions právě vstřelili branku!
    A už je víceméně rozhodnuto. Po krásné přihrávce se dostal k puku PATRICK GEERING, který přesnou střelou trefil růžek branky domácích. Asistence: Robert Nilsson, Roman Wick.
    Patrick GEERING - 1:4

50:11
    Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě pro hráčskou lavici domácích. Trest odpyká Petr Pohl.

49:02
    Ronald Kenins dostává menší trest za nedovolené bránění

45:24
    Baltisberger dostává dvě + deset minut za vražení na hrazení.
    38:21 Severin BLINDERBACHER - 1:3

38:21
    A přesilová hra je využita! SEVERIN BLIDERBACHER skóruje a díky němu Curych odskakuje na rozdíl dvou branek! Asistence: Robert Nillson, Roman Wick.

38:20
    za zásah v oblasti hlavy a krku dostává domácí Irmen 2+10. Následovat bude přesilovka 5 na 3.

38:17
    Dvě minuty za hákování dostává Friesen.
    Moris TRACHSLER - 1:2

32:05
    Tak nakonec je uznáno! Střelu Karrera tečoval MORRIS TRASCHLER, který tak posílá ZSC do vedení. Asistence: Roger Karrer.
    Roman WICK - 1:1

30:21
    A máme vyrovnáno. První branku Curychu střílí ROMAN WICK po asistenci Roberta Nilssona. Asistence: Robert Nilsson.

29:41
    Brandon Buck si půjde odpočinout. Dvě minuty dostal za sekání. Nyní přichází další šance pro celek Lions.

26:33
    Petr Tatíček, střelec dnešní první branky, je vyloučen za držení.
    25:55 Petr TATÍČEK - 1:0

25:55
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Brankář Pielmeier našel přihrávkou úplně volného Pohla, který se hnal sám na branku Fuelera. Gólman tento samostatný únik vyrazail přímo na dojíždějícího PETRA TATÍČKA, který dorážkou otevřel skóre dnešního utkání. Asistence: Petr Pohl, Timo Pilemeier.

24:24
    Máme tu dvuminutový trest. Sjogren držel svého protihráče, takže nás čeká přesilová hra.

15:25
    Dvě minuty za podražení dostává domácí útočník Buchweiser. První přesilovka v zápase pro tým Lions.

07:37
    Tak už to vypadalo, že ERC dokázal využít přesilovou hru! Nicméně rozhodčí neuznal branku, kterou vstřelil beckhendem jeden z hráčů domácích. Sudí totiž viděl postavení útočícího hráče v brankovišti. Takže pokračujeme za stejného stavu.

06:33
    A uvidíme první přesilovou hru, kterou si zahrají domácí. Fabrice Herzog dostává dvě minuty za podražení a nyní se vybízí šance pro mančaft z Inglostadtu.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 26. Tatíček (Pohl, Pielmeier Ti.) – 31. Wick (Nilsson), 33. Traschler (Karrer), 39. Blinderbacher (Nilsson, Wick), 56. Geering (Nilsson, Wick)

ERC Ingolstadt: Pielmeier Ti. (Eisenhut) – Salcido, Koppchen, McNeill, Schopper, Wagner, Friesen, Schutz – Boyce, Buchweiser, Irmen – Oppenheimer, Buck, Laliberte – Tatíček, Pohl, Greilinger – Keifersauer, Buco, Pielmeier Th.
    ZSC Lions: Flueler (Schlegel) – Blindenbacher, Guerra, Geering, Karrer, Seger, Marti, Hachler – Nilsson, Shannon, Wick – Cunti, Thoresen, Prassl – Sjogren, Schappi, Pestoni – Trachsler, Baltisberger, Herzog, Bartschi.

Rozhodčí: Stolc (Rakousko), Haupt – Flad, Gossmann (všichni Německo)