Marítimo – Guimarães 0:2 (kon.) | Chaves – Tondela 1:1 (kon.) | FC Ferreira – Sporting 0:1 (kon.)
Porto – Estoril 1:0 (kon.)
GD Chaves
1:1 (1:0)
CD Tondela
Sobota 20.08.2016, 17:00Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

Díky za pozornost a při dalším onlajnu nashledanou. (18:53:12)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 19:13.

Skončilo nám utkání za stavu 1:1, celou dobu to vypadalo, že domácí už zvítězí, ale nakonec se hostům podařilo srovnat brankou z 82 minuty.

90+5

90+4
    Útočný faul Lopese.

90+4
    Střela Paulinha byla zblokovaná hostující obranou.

90+3
    Hosté už pouze brání tento výsledek, za to domácí by rádi ještě vstřelili gol.

90+1
    Domácí měli ještě jednu šanci na vsítění branky, ale střela Mária letěla nad soupeřovu branku.

89
    Domácí se stále snaží o vstřelení branky.

87
    Crislanovi byl sice odpískán útočný faul, ale hráč zůstal nehybně ležet po srážce s obráncem v pokutovém území, teď už naštěstí vypadá v pořádku.

85
    Crislan v ofsajdu.

85
    Studená sprcha pro domácí, ti už totiž asi nečekali, že by mohli o vítězství přijít, ale stále ještě zbývá pár minut na to, aby si vítězství vzali zpátky.
    82. Jhon MURILLO - 1:1

82
    Tým Tondela právě vstřelil branku!
    Hosté se přesto nečekaně dočkávají vstřelení branky! Freire špatně odkopl míč, kterého se chopil JHON MURILLO a skvělou střelou do levého horní rohu nedal brankáři šanci.

81
    Sám faulovaný Wagner rozehrál přímý kop, který opět zblokovala domácí obrana.

81
    Po faulu na Wagnera dostává domácí Paulinho žlutou kartu.

80
    Hráčům Tondely se stále nedaří dostat do nějaké golové šance.

78
    Wagner rozehrál míč nakrátko, ale spoluhráči přihrál tak prudce, že na něj nedosáhl a míč odletěl vedle branky.