Prešov – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Žilina 1:0 (kon.) | Senica – Podbrezová 0:1 (kon.)
Michalovce – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Myjava – Trnava 1:1 (kon.)
TJ Spartak Myjava
1:1 (1:1)
FC Spartak Trnava
sk Sobota 20.08.2016, 19:00 • Spartak Myjava • Niké liga • 6. kolo

Hlavný arbiter ukončil zápas ešte pred vypršaním 92. minút, a tak hosťom čas na útok nezostal. Tí sa mohli dostať do vedenia, ale Schranzovi gól uznaný nebol. Adam Jakubech mal loptu v druhom polčase možno dvakrát, zatiaľ čo jeho náprotivok to mal o podstatne ťažšie. Súboj dvoch tabuľkových susedov napokon končí zmierlivou remízou 1:1. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim, dovidenia. (20:50:09)

90+2

90+2
    Myjave útok nevyšiel, a tak zostáva čas na posledné zaútočenie hosťom.

90+1
    Nastavovať sa budú 2 minúty.

90
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Emir Halilovič, prichádza Erik Jirka.

89
    Trnavčania sa dokázali ubrániť tlaku domácich a snažili sa prejsť aj do brejku, ktorý v sklze zastavil Kukoľ.

88
    Čonka sa pokúšal odcentrovať z veľkej diaľky, ale trafil len obrancu. Trnava bude vhadzovať.

87
    Tomáš Marček bol faulovaný a hostia sa už musia presunúť na vlastnú polovicu, pretože sa na bránu Trnavy bude valiť ďalší útok.

86
    Po rohovom kope sa Myjavčania dokázali presadiť a rozvlnila sa sieť, ale len tá bočná.

85
    Myjava poslednú minútu oblieha bránu Trnavy, ale k strele sa dostať nedokázala. Copko vybojoval aspoň roh.

84
    Tomáš Brigant sa snažil prejsť v šestnástke cez dvoch hráčov a spadol na trávnik, ale ani v tomto prípade sa penalta kopať nebude.

83
    Schranz unikol obrane domácich, obišiel aj brankára a pohodlne skóroval. Následne však prišiel hvizd arbitra, ktorý si všimol nejaké porušenie pravidiel.

82
    Striedanie v tíme Spartak Myjava: z ihriska odchádza Peter Sládek, prichádza Tomáš Marček.

81
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Robert Ndip També, prichádza Éder Araujo.

81
    Kadlec trochu pritvrdil, keď Tomáš Brigant išiel s loptou po ľavom krídle, ale pri rohovej zástavke o ňu prišiel.

80
    Adam Jakubech pohodlne zbiera loptu zo vzduchu. V druhom polčase ju mal pri sebe len minimum času.

79
    Halilovič sa v prvej chvíli skvele vyhol protihráčovi, ktorého oklamal telom, ale následne dlho vozil loptu a prišiel o ňu.

78
    Trnava po strele Haliloviča rozohrávala rohový kop, po ktorom k vzrušeniu neprišlo.