Magnitogorsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
CSKA Moskva
Pondělí 22.08.2016, 16:00 • Arena Metallurg (Magnitogorsk) [Kapacita: 7 800] • KHL

59:45
    Hosté budou hrát přesilovku. Dvě minuty za sekání odsedí Chris Lee.

58:53
    Hosté odvolávají svého brankáře a zkoušejí to v šesti!

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

54:12
    Opět se bude vylučovat na obou stranách. Dvě minuty za hrubost odsedí Stephane Da Costa a dvě minuty za nedovolené bránění Alexander Sjomin.

53:00
    Vylučovat se bude na obou stranách. Dvě minuty za hrubost odsedí Bogdan Potěchin a dvě minuty za sekání Bud Holloway.

49:15
    De. Kazionov napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus Sorokin vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel Sjomin, ale i jeho následnou dorážku dokázal Sorokin chytit! Sorokin tak nyní podržel svůj tým.

40:13
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za podražení odsedí Danis Zaripov.

39:26
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení hole odsedí Greg Scott.

37:57
    Holloway se dostal ke střele z levého kruhu, kotouč však po jeho střele orazítkoval pouze břevno Košečkinovy branky.

36:56
    Scott se řítil s Těleginem proti jednomu obránci, Scott to však vzal na sebe, ale jeho střelecký pokus skončil nad brankou.

34:10
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Jevgenij Birjukov.
    31:59 Dmitrij KUGRYŠEV - 3:2

31:59
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! DMITRIJ KUGRYŠEV převzal kotouč na modré čáře, následně si s ním sjel do levého kruhu a střelou k pravé tyči nedal Košečkinovi žádnou šanci. Asistence: Konstantin Alexejev.

29:10
    Kovář dostal skvělou přihrávku před branku od Mozjakina, jeho následný střelecký pokus z první však dokázal Sorokin vyrazit před sebe a jeden z obránců následně kotouč odpálil až za branku Košečkina.

27:58
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení vyfasoval Michail Naumenkov.

25:32
    Domácí si zahrají přesilovku 4 na 3. Dvě minuty za držení hole odsedí Dmitrij Kugryšev.

25:00
    Jejich přesilovka však neměla dlouhého trvání, neboť se nyní dopustil faulu Danis Zaripov a oba týmy tak budou hrát ve čtyřech.

24:53
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Greg Scott.

24:12
    Hosté po obdržené třetí brance střídají brankáře. Viktora Fastha nahrazuje Ilja Sorokin.
    23:47 Sergej TĚREŠČENKO - 3:1

23:47
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovku a zvyšují své vedení na 3:1! SERGEJ TĚREŠČENKO napřáhl ke střele od modré čáry, jeho tvrdý střelecký pokus ještě tečoval jeden z hostujících obránců a kotouč tak skončil za bezmocným Fasthem. Asistence: Alexej Bereglazov.

22:50
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hrubost odsedí Igor Ožiganov
    16:23 Sergej MOZJAKIN - 2:1

16:23
    Domácí otáčejí stav utkání! SERGEJ MOZJAKIN si sjel s kotoučem od levého mantinelu do středu kluziště, následně kotouč napálil přesně do levého horního růžku. Fasth neměl žádnou šanci proti této bombě. Asistence: Chris Lee a Alexej Bereglazov.

15:06
    Vylučovat se bude na obou stranách. Dvě minuty za sekání vyfasoval Stephane Da Costa a Alexander Sjomin dvě minuty za hrubost.
    14:05 Oskar OSALA - 1:1

14:05
    Domácí vyrovnávají na 1:1! OSKAR OSALA se řítil s Filippim proti jednomu obránci, Osala nepřihrál, vzal to na sebe a jeho střelecký pokus mířený pod břevno skončil v síti. Asistence: Jevgenij Timkin.

11:49
    Dva hráči hostujícího celku se najednou ocitli s kotoučem sami před Košečkinem, ale jako by to ani oni nečekali, jeden z nich zazmatkoval a kotouč mu od hokejky utekl.

09:58
    Těreščenko dostal nabito do mezikruží od Sjomina, jeho následná dělovka však trefila pouze jednoho z obránců.
    02:33 Dmitrij KUGRYŠEV - 0:1

02:33
    Hosté se dostávají do vedení! DMITRIJ KUGRYŠEV převzal kotouč u levého mantinelu, následně vyslal na branku střelu z levého kruhu a kotouč skončil až v síti! Košečkin neměl žádnou šanci proti této přesné střele. Asistence: Bogdan Kiselevič a Bud Holloway.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 15. Osala (Timkin), 17. Mozjakin (Lee, Bereglazov), 24. Těreščenko (Bereglazov) – 3. Kugryšev (Kiselevič, Holloway), 32. Kugryšev (Alexejev)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, Birjukov, Lee, Bereglazov, Dronov, Těreščenko, Žloba – Mozjakin (C), Kovář, Zaripov – Timkin, Osala, Filippi – Sjomin, De. Kazionov, Dm. Kazionov – Kaletnik, Kosov, Železkov – Potěchin.
    CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Ožiganov, Denisov (C), Pivcakin, Kiselevič, Sergejev, Naumenkov, Alexejev, Andronov – Kugryšev, Scott, Tělegin – Da Costa, Stoljarov, Muršak – Žarkov, Kuzmenko, Petrov – Popov, Holloway.

Rozhodčí: Olenin, Gusev – Sysujev, Šichanov