Chelsea – Bristol Rovers 3:2 (kon.) | Burton – Liverpool 0:5 (kon.)
Chelsea FC
3:2 (3:1)
Bristol Rovers FC
Úterý 23.08.2016, 20:45 • Stamford Bridge, London • Anglický Ligový pohár • 2. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (22:39:43)
    Chelsea poráží Bristol 3:2.

Chelsea ve druhém poločase nepodala optimální výkon, ale nakonec si dokázala bez problémů pohlídat postup do dalšího kola ligového poháru. Bristol se prezentoval na Stamford Bridge pěkným výkonem, ale na vítězství či remízu to nestačilo.

90+4

90+3
    Bristolu se nedaří v nastaveném čase dostat k míči, Chelsea závěr utkání zvládá na jedničku.

90
    Batshuayi se radoval ze zkompletování hattricku, ale jeho radost překazil pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd.

89
    Chelsea v závěrečných minutách ovládá hru a kráčí za postupem do dalšího kola ligového poháru.

88
    Hazard s Oscarem se pustili na útočné polovině do kombinace a vybojovali rohový kop.

87
    Chelsea se dostávala do slibné šance, ale nakonec z toho nic nebylo. Oscar se dostal do ofsajdu.

86
    Dalším žlutým hříšníkem v tomto utkání se stává Taylor, který fauloval Mosese.

84
    Michy Batshuayi si připravil míč na pravou nohu a vyslal jedovatou střelu do středu branky. Mildenhall byl pozorný a míč zastavil.

82
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Loftus-Cheek, přichází Oscar.

82
    Chelsea připravuje poslední střídání, na hřiště se podívá Oscar.

80
    Chelsea nenechává poslední minuty nic náhodě a zkušeně kontroluje utkání. Hosté se nemohou dostat do hry.

77
    Aina byl ze hřiště vyprovázen potleskem ve stoje. Jeho výkon se fanouškům Blues líbil.

77
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Aina, přichází Terry.

76
    Hazard se okamžitě zapojil do hry a vynutil si faul od Eastera. Volný kop pro domácí celek.

75
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Pedro, přichází Hazard.

73
    Bristolu se v posledních minutách nedaří udržet u míče, domácí mírně přidali a je to na hře vidět.

Jan Šlapáček

Branky: 29. Batshuayi, 32. Moses, 41. Batshuayi – 35. Hartley, 48. Harrison (pen.)

Karty:   48. Pedro (CHE) – 71. Easter (BRI), 86. Taylor (BRI)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 12:4. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 6:12.
    Chelsea FC: Begović – Aina (77. Terry), Cahill, Ivanović (c), Azpilicueta – Fábregas, Matić – Pedro (75. Hazard), Loftus-Cheek (82. Oscar), Moses – Batshuayi
    Náhradníci: Courtois, Terry, Chalobah, Oscar, Hazard, Solanke, Costa

Bristol Rovers FC: Mildenhall – Leadbitter, Lockyer, Hartley, Brown – Sinclair, O'Clarke – Bodin (46. Easter), Lines, James (46. Taylor) – Harrison (66. Gaffney)
    Náhradníci: Puddy, Easter, Clarke, Montano, Broom, Taylor, Gaffney