Karabach – Göteborg 3:0 (kon.) | Liberec – Larnaka 3:0 (kon.) | Grasshoppers – Fenerbahce 0:2 (kon.)
Brøndby – Panathinaikos 1:1 (kon.) | Rosenborg – Austria 1:2 (kon.) | Partizani Tirana – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Anderlecht – Slavia 3:0 (kon.) | Sparta – SønderjyskE 3:2 (kon.) | PAOK – Dinamo Tbilisi 2:0 (kon.)
Škendija – Gent 0:4 (kon.) | BATE – Astana 2:2 (kon.) | Alkmaar – Vojvodina 0:0 (kon.)
Genk – Loko Záhřeb 2:0 (kon.) | Osmanlispor – Midtjylland 2:0 (kon.) | Maribor – Qäbälä 1:0 (kon.)
Hajduk Split – Maccabi Tel Aviv 2:1 (3:4 po pen.) | CZ Bělehrad – Sassuolo 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Beitar Jeruzalém 0:0 (kon.)
Olympiakos – Arouca 2:1 (po pr.) | West Ham – Astra Giurgiu 0:1 (kon.) | Šachtar – Başakşehir 2:0 (kon.)
Rapid – Trenčín 0:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:0 (0:0)
Beitar Jeruzalém
Čtvrtek 25.08.2016, 20:45Evropská liga (předkola) • Play-off

A je dobojováno! Utkání nám nakonec nepřineslo ani jednu branku, když Beitar nevyužil svojí přesilovku. Domácí fotbalisté v poklidu bránili a nakonec dovedli duel do remízového konce, který jim stačí k postupu. v Saint-Étienne se proto mohou těšit na Evropskou ligu. (22:39:56)

90+4

90+3
    Konec zápasu je na spadnutí, nastavený čas je u konce.

90+2
    Ofsajdové postavení nyní zastavilo v akci Shechtera.

90+1
    Tři minuty přidá rozhodčí v rámci řádné hrací doby.

90
    Gólman Moulin byl na svém místě a skvěle vyrazil tvrdou ránu ze střední vzdálenosti nad své břevno!

89
    Atzily poslal míč přesně do míst, které střežil brankář Moulin.

88
    Beitar bude zahrávat standardní situaci z hodně zajímavé pozice.

86
    Tlak hostů sílí, obrana francouzského celku ovšem stále funguje na jedničku.

84
    Nyní brankář Kleyman předvedl pohotový zákrok, když vyrazil střelu z velké dálky.

82
    Hosté se sice snaží, ale domácí fotbalisté jsou na tom lépe i v deseti, co se týče přesnosti kombinace.

81
    Dnes to zatím příliš nevypadá, že bysme se měli dočkat nějaké branky.

79
    Benesh zajel tvrdě do protihráče a sudí bez váhání uděluje žlutou kartu.

77
    Domácí jsou aktivně a v klidu drží balon.
    75. Brankář Kleyman nepůsobí dnes moc jistě

75
    Gólman Kleyman opravdu dnes nepůsobí nejjistějším dojmem. Roux se výborně uvolnil a zkusil vypálit, přízemní střelu, která nebyla příliš prudká nakonec brankáře hostů vylekala, o čemž svědčil nepřesvědčivý, po němž míč se štěstím skončil v zámezí a ne v brance.

74
    Čas Beitaru na případné zdramatizování duelu se rychle krátí.

73
    Berić si ve vzdušném souboji počínal nad rámec pravidel a uviděl od sudího žlutou kartu.

71
    Žlutou kartu dostává Heister (Beitar Jerusalém FC).

Dominik Rejthar

Branky:

Karty:   8. Perrin (SET), 73. Berić (SET) – 45. Shechter (BJE), 64. Mori (BJE), 71. Heister (BJE), 79. Benesh (BJE)   44. Ruffier (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 1:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 14:12.
    AS Saint-Étienne: Ruffier (45. Moulin) – Malcuit, Théophile-Catherine, Perrin (C), Pogba – Saint-Louis, Lemoine, Seinaes, Monnet-Paquet (53. Tannane) – Roux, Berić
    Náhradníci: Moulin – Pajot, Clément, Tannane, Pierre-Gabriel, Karamoko, Nordin

Beitar Jeruzalém: Kleyman – Raly (59. Benesh), Mori, Keltjens (46. Atzily), Rueda, Heister – Vered, Einbinder (C), Claudemir, Cohen – Shechter
    Náhradníci: Shoshan – Khila, Atzily, Benesh, Abuhazira, Audel, Moyal

Rozhodčí: Jug – Žunič, Vidali (všichni Slovinsko)