Beitar Jeruzalém – Saint-Étienne 1:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém
1:2 (1:2)
AS Saint-Étienne
Středa 17.08.2016, 18:00 • Teddi Malcha Stadium • Evropská liga (předkola) • Play-off

Střely na branku: 3:6.
    Střely mimo: 7:3.
    Rohy: 7:6.
    Ofsajdy: 4:2.
    Fauly: 12:11. (19:55:01)

Je konec. Dnešní utkání nakonec nabídlo překvapivější průběh než asi kdokoli očekával. Domácí díky své aktivní hře dokázali jít hned v úvodu do vedení, ale francouzský tým potvrdil roli favorita a otočil vývoj. Ve druhém poločase ale předvedli domácí velice sympatický útočný fotbal, srovnání už se však nedočkali a připisují si porážku 1:2.
    V odvetě, která se uskuteční 25.8.2016, to tak budou mít hráči Jerusaléma velice těžké.

90+3

90+3
    Výtečnou práci odvedl Polomat, který se stáhl k volnému Atzilymu a odhlavičkoval.

90+3
    Domácí mají poslední minutu na to, aby smazali jednobrankovou ztrátu, kterou na Saint-Étienne mají.

90+1
    Abuhazira vypálil z pravé strany z otočky a umístil míč jen těsně nad břevno!

90+1
    Ještě tři minuty sudí nastaví.

90
    Ten se jim ale vůbec nepodařil a Saint-Étienne bez problémů dostává míč do bezpečí.

90
    Je tu bez nastavení poslední minuta a domácí budou zahrávat rohový kop.

87
    Keltjens poslal míč z dálky na bránu, ale Ruffier neměl s jeho zkrocením nejmenší problémy.

86
    Hosté teď drží míč na vlastní polovině a snaží se našetřit co nejvíce času do konce utkání.

84
    Domácím pomalu dochází čas a brankář Ruffier posílá balón dlouhým odkopem co nejdále od své brány.

82
    Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Idan Vered, přichází David Keltjens.

82
    Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Itay Shechter, přichází Johan Audel.

81
    Hosté vybojovali balón a ze slušné vzdálenosti to zkusil Roux! Jeho rána prolétla jen těsně vedle tyče Kleymanovy brány.

80
    Jeden z hostí se nyní skácel k zemi v pokutovém území Beitaru, ale snad ani on sám nemohl věřit, že by sudí nařídil penaltu.

78
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Oussama Tannane.

77
    Domácí se nyní domáhali přímého kopu po ostrém zákroku na Shechtera, ale sudí vyhodnotil tento incident jako čistý.

Filip Ardon

Branky: 8. Vered – 15. Lemoine, 30. Pogba

Karty:   62. Heister (BJE) – 63. Lemoine (SET)

Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 12:11.
    Beitar Jeruzalém: Kleyman – Raly, Mori, Rueda, Heister – Vered (82. Keltjens), Claudemir, Einbinder (C) – Atzily, Shechter (82. Audel), Cohen (59. Abuhazira)
    Náhradníci: Shoshan – Keltjens, Khila, Benesh, Abuhazira, Audel, Moyal

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Pogba, Polomat – Lemoine, Selnæs, Hamouma (46. Roux) – Monnet-Paquet, Berić (78. Tannane), Pajot
    Náhradníci: Moulin – Clément, Roux, Tannane, Malcuit, Karamoko, Saint-Louis

Rozhodčí: Oliver – Burt, Beswick
    Čtvrtek 25.08.2016
    Saint-Étienne - Beitar Jeruzalém 0:0

Karty:   8. Perrin (SET), 73. Berić (SET) – 45. Shechter (BJE), 64. Mori (BJE), 71. Heister (BJE), 79. Benesh (BJE)   44. Ruffier (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 1:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 14:12.