Chabarovsk – Kunlun 1:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Čerepovec – Nižněkamsk 0:2 (kon.)

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Vypadalo to, že se zápas dostane do prodloužení. Natavený čas odmítl MÄNTYLÄ, který nekompromisní ránou pod horní tyč posílá hostující celek do vedení. Krásný hokejový moment. V době, kdy mířila přihrávka Bretta Bellemorea na modrou, bylo jasné, že je to s domácími nahnuté. Asistence: Brett Bellemore.
    58:00 Kristian KUUSELA - 1:1

58:00
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Domácí dávají gól a stav zápasu je vyrovnaný. Amur odvolal gólmana, a tak hrál v šesti proti čtyřem. Dlouhou dobu hosté odolávali, ale na pumelenici KRISTIANA KUUSELA už byli obránci i brankář krátcí. Je vyrovnáno a domácí fanoušci prožívají hodně veselé chvilky. Asistence: Teemu Ramstedt

57:10
    Brett Bellemore vyloučen na dvě minuty za sekání. Velká nepříjemnost pro hosty, naopak šance pro domácí tým.

47:31
    Za příliš mnoho hráčů na ledě je vyloučen domácí Vladislav Ušenin.

46:20
    Oba borci míří na trestnou lavici za hrubost. Zohorna i Jašin.

45:09
    Tomáš Marcinko byl v souboji až příliš aktivní, dostává dvě minuty za hákování.

38:14
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dmitrij Ljutov – 2 min., vysoká hůl).

37:35
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vitalij Aťušov – 2 min., krosček).

14:00
    Red Star Kunklun právě vstřelil branku
    Gól v přesilové hře a rovněž premiérový zásah Kunlunu v KHL. Po nádherné kombinaci se hosté dostávají do vedení. Tomáš Marcinko našel zcela volného SEANA COLLINSE, který doklepl kotouč za brankovou čáru. Už Marcinko si skvěle pohrál s gólmanem a mohl zakončovat. Místo toho akci vyšperkoval skvělým pasem. Celou akci začal povedeným pasem Martin Bakoš. Asistence: Tomáš Marcinko, Martin Bakoš.
    14:00 Sean COLLINS - 0:1

13:37
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Arťom Zub – 2 min., sekání).

09:47
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., držení hole).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 58. Kuusela (Ramstedt) – 14. Collins (Marcinko), 60. Mäntylä (Bellemore)

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Kolář, Kondratěv, Zub, Aťušov, Kosmačjov, Ljutov, Podzinš – Kapustin, Kuusela, Ramstedt – Klimenko, Ruděnkov, Zohorna – Vj. Ušenin, Litovčenko, Vl. Ušenin – Ugarov, Pervušin, Taratuchin – Zaseda.
    Red Star Kunlun: An. Makarov (Karhunen) – Jalasvaara, Salmela, Bellemore, Mäntylä, Pereťagin, Viklund, Jüe, Mikulovič – Rau, Wärn, Lahti – Collins, Pöysti, Jašin – Bakoš, Marcinko, T. Sia – Veličkin, Jing, Wang.

Rozhodčí: Vladimir Bukin, Alexander Sergeyev – Alexander Zakharenkov, Alexander Sadovnikov